Reklama

Necitlivá noha, ruka, obličej 38. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 08:03
Necitlivá noha, ruka, obličej 38tt

Dobý den,

dneska v noci se mi stalo, že jsem postupně necítila nejprve prsty na noze a část chodidla, poté odeznělo a přešlo to na ruku a po odeznění ruky na nos a část jazyka 8o Nebylo to žádné brnění ani mravenčení. Jen to prostě pomalu postupovalo a odeznívalo. Do 5-10 minut bylo po všem, potom už nic. Strašně jsem se vyděsila, že mám mrtvici nebo co :nevim: Hned jsem se začla kontrolovat v zrcadle a vyplazovat jazyk a tak, ale vše se zdálo v pořádku. Jsem v 38 tt
Už se mi to, ale stalo podobně jednou někdy v prvním trimestru, to jsem chvilku i divně viděla na oko, jako při migréně :roll: To se ale stalo ráno.
Jinak celé těhu jen tyto dva případy, plus samo nějaká ta křeč v noze, ale to je úplně jiný pocit než tyto dvě příhody.
Stalo se někomu něco podobného? Mám to nějak řešit? Ani nevím kam s tím. Na poradně jsem byla v úterý a vše ok, tlak, moč. Častěji teď cítím poslíčky, ale to už je asi v tomto týdnu normální. Doktor řekl ať pomalu vysazuji hořčík, tak že by to bylo tím? :zed: Nebo, že bych si něco přilehle? Spala jsem na levém boku a necítila pravou půlku :roll:

Reklama

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11716 příspěvků 15.03.18 08:14

@zuzka6 :) ráčí si zajdi na kontrolu.Ale taky to mohlo být priskripnute nervy.Tady ti to nikde neřekne.

Beaty147
Nováček 5 příspěvků 15.03.18 08:16

Ahoj, hned zajdi na neurologii. Kde bydlíš? Jsem lékařka na urgentním příjmu, tak si troufám tvrdim, že dokážu odhadnout, kdy je vyšetření potřeba, a tohle bych nepodceňovala :)

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 08:21

No bydlíme asi půl hodiny od Ostravy. Teď ráno je to celkem normální, spíš pracují nervy, co to mohlo být. A ke kterému lékaři zajít?

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 08:22

Jéé už koukám, že píšeš neurologii.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 08:23

@zuzka6 Určitě běž. I když to nejspíš nic nebude, jen hořčík a nervy, vyšetření nepodceňuj. Zajdi na urgentní příjem, tam tě přesměrují.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 08:29

@zuzka6 rozhodně k dr, popsat všechny problémy.. lepší dřív, než pozdě..Jinak píšeš o ově, zajeď do Fakultky

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 08:38

Jako vždy je tady to ale, jsem doma s 5 letým nemocným (na antibiotikách), chlap v práci, já bez auta. Jistě řešit se dá vše, malého dát ke tchýni, a nechat se tchánem někam odvézt, ale cítím, že to bude na dlouhé lokte :roll: a moc se mi do toho nechce. Ach jo, kdyby to bylo o tom sednout do auta a jed, ale tak :think:

Zabatko
Závislačka 4210 příspěvků 15.03.18 08:42
@zuzka6 píše:
Jako vždy je tady to ale, jsem doma s 5 letým nemocným (na antibiotikách), chlap v práci, já bez auta. Jistě řešit se dá vše, malého dát ke tchýni, a nechat se tchánem někam odvézt, ale cítím, že to bude na dlouhé lokte :roll: a moc se mi do toho nechce. Ach jo, kdyby to bylo o tom sednout do auta a jed, ale tak :think:

Jeď, myslím, že to není sranda, zvlášť v takové fázi těhu.

chs.jasmin
Kelišová 7458 příspěvků 15.03.18 08:53

@zuzka6

Ahoj,

já měla skříplý nerv v bederní páteři, celý poslední měsíc a pak ještě cca týden po porodu a sem tam mi brněla pravá část obličeje - doporučuji zajít opravdu k lékaři. Jsou věci, které tady nevyspekulujeme a než pak mí výčitky. Udělají ti testy a asi nasadí magnezko. Ale raději být hlídána.

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 08:59

No volala jsem na neurologii a tam mě poslala k obvodní a pak, že se uvidí. Volala jsem k obvodní a tam, že mám jít raději na gynekologii. No a na gyndě to nikdo nebere :cert:

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 10:37

No jen pro případ, že by to měl někdo podobně. Obvolala jsem, co se dalo. Můj gyndař řekl, že to zatím nemám řešit a že je hodně málo pravděpodobné, že bych měla mrtvičku :roll:, že se spíš někde něco skříplo, nebo mimčo někam zatlačilo.
Pokud se nebude opakovat, tak zatím v klidu a uvidíme se na poradně v úterý. Ostatní si mě přehazovali jak horký brambor, tak nejedu nikam a budu se snažit na to zapomenout a normálně fungovat. :pankac:
Upřímně jsem ráda, že nikam nemusím, nemám ráda doktory a už vůbec ne nemocnice :?
Ještě mě napadlo jestli to nebylo, tak trochu z vyčerpání, neb jsem se celý týden starala a v noci nespala. Syn měl velice silnou chřipku, horečky 40, nic nejedl, plus zánět průdušek. Už je to lepší, ale jsem už docela vyčerpaná, tak se to možná na tom taky podepsalo. :mavam:

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 15.03.18 10:39

Jo a magnézko mám naopak pomalu vysazovat, aby se vše hezky chystalo k porodu :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >