Necitlivost při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elishevah
Povídálka 14 příspěvků 27.12.17 22:29
Necitlivost při sexu

Ahoj,
Trápí mě takový docela blbý problém, který bych nikdy neřekla, že mě trápit bude - jsem,,tam dole" strašně necitlivá. Ještě před cca dvěma měsíci bylo všechno v naprostém pořádku, nemohla jsem si na nic stěžovat, můj sex. život byl přímo skvělý, dokonalý. Pak jsem měla hned za sebou dvě menstruace… a to jsem si spojila jako takový bod zlomu, kdy po těchto dvou menstruacích už to šlo z kopce a postupně jsem přestávala být úplně extra citlivá a,,mimo" jako dřív…, často mě to brnělo, cítila jsem se,,ošoupaná", postupně jsem z toho měla míň a míň příjemných pocitů… a teď zjišťuji, že už nejsem ošoupaná, necitlivá a bolavá jen uvnitř, ale i ohledně klitorisu… v podstatě se můj sexuální život otočil o 180 stupňů, z extrému do opačného extrému. Opravdu nevím, co s tím a kam se obrátit… A ke gynekoložce se mi s tím moc nechce, byla jsem tam nedávno a je taková rázná a se vším hned hotová… Nezažila něco takového některá z vás?
PS: Jsem dost mladá, děti nemám.
Děkuji za jakoukoliv radu nebo pomoc.

Reakce:
Uživatel je onlinetini
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 5 inzerátů 27.12.17 22:42

Tak s tim bych tedy urcite na gyndu sla, i kdybych mela zmenit gynekologa.Muze to byt nejaka infekce, kozni problem, zavaznejsi mykoza, co ja vim, ale v poradku to neni.

Leenvecka
Kecalka 375 příspěvků 27.12.17 23:24

Imho kvasinky…zkus si koupit clotrimazol krem (doufam, ze se to tak pise, kyztak googli)… a pokud to po tom nebude lepsi tak sup na gyndu…

Janli
Kelišová 6303 příspěvků 27.12.17 23:43

To jsou kvasinky. Přeléčit clotrimazolem a pak použít gynokaps.

elishevah
Povídálka 14 příspěvků 27.12.17 23:53

Kvasinky jsem jednou měla, ale to jsem měla výtok a svědilo mě to a bolelo i samo o sobě, ne jen při jakékoliv sexuální aktivitě… tak mi nepřijde, že by to byly kvasinky… :nevim:

Janli
Kelišová 6303 příspěvků 28.12.17 00:03

Ale jo, věř zkušeným. Nemusí to být přímo klasická infekce. Můžeš mít prostě jen narušenou mikroflóru a kvasinky přemnožené jen nepatrně. Já takhle lítala od čerta k ďáblu, než mi zjistili chronickou mykózu. Přeléčila jsem se a všechno se vrátilo do normálu. Zkus clotrimazol, canesten nebo gynopevaryl a to jak krém tak čípky na zavádění a pak nasaď gynokaps - to jsou tablety na zavádění na obnovu přirozené mokroflory a vsadím se, že budeš bez potíží. Ona totiž menstruační krev mění prostředí v pochvě a dlouhotrvající menzes ti to mohla rozhodit.

elishevah
Povídálka 14 příspěvků 28.12.17 00:10

Aha… Dobře, zkusím. Děkuji… Na jednu stranu mi to teda přijde zvláštní, aby mi nějaká taková neznatelná drobnost otočila sexuální život úplně naruby, ale na druhou stranu se mi docela ulevilo, že to může bejt jen dočasný… Kdybych to už takhle měla mít pořád, tak si asi můžu začít kopat hrob. 8o
Hned zítra zkusím skočit do lékárny… snad se to nebude mlátit s nějakejma lékama nebo mastma, co používám normálně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 05:54

Mám také problémy s občasnou necitlivostí nebo brněním, když sedím.
U mne hrají roli léky, může to být možná od zad či něco jiného. Případně nějaká banalita.

GabinkaCh
Závislačka 2560 příspěvků 28.12.17 08:25

Zajít k jinému gynekologovi :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >