Reklama

Necitlivosť tam dolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janka524
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 16:47
necitlivosť tam dolu

Ja mam taky problem za nacitim nic zo spodu cely spodok mam ako ochabnuty aj ked sa ustipnem nic necitim prosim poradte mi.mam velky strach. pozerala som aj na internete ze by som mala posilovat panvove dno aby my zacal fungovat sval ale niesom si ista. prosim poradte mi a vopred dakujem za vase odpovede ;)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 17:13

Si po pôrode? Ako dlho? Po pôrode som mala tiež tento problém, prvé intímne chvíľky po šestinedelí úplne o ničom, o orgazmoch som mohla len snívať, ale upravilo sa to. Odhadujem tak do 3-6 mesiacov. Rodila som vaginálne bez poranenia veľké bábätko, cez 4 kg.

janka524
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 17:21

Nie niesom po porede mam 17

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 17:43

Mám občas (pár let) také problém, kdy mi přirození brní a necítím ho, jako při „přeležení“ končetiny. Celkově citlivost se střídala, nyní již spíše necítím. Zatím jsem to neřešila a po pravdě ani nevím, jestli to řešit či kde.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 22.02.18 18:10

@janka524 Co ti tady kdo poradí, zajdi si na gyndu a nech se taky poslat na neurologii, může to být třeba od bederní páteře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 18:18
@janka524 píše:
Nie niesom po porede mam 17

V tom prípade určite gynekológ :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama