Necitlivosť tam dolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janka524
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 16:47
necitlivosť tam dolu

Ja mam taky problem za nacitim nic zo spodu cely spodok mam ako ochabnuty aj ked sa ustipnem nic necitim prosim poradte mi.mam velky strach. pozerala som aj na internete ze by som mala posilovat panvove dno aby my zacal fungovat sval ale niesom si ista. prosim poradte mi a vopred dakujem za vase odpovede ;)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 17:13

Si po pôrode? Ako dlho? Po pôrode som mala tiež tento problém, prvé intímne chvíľky po šestinedelí úplne o ničom, o orgazmoch som mohla len snívať, ale upravilo sa to. Odhadujem tak do 3-6 mesiacov. Rodila som vaginálne bez poranenia veľké bábätko, cez 4 kg.

janka524
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 17:21

Nie niesom po porede mam 17

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 17:43

Mám občas (pár let) také problém, kdy mi přirození brní a necítím ho, jako při „přeležení“ končetiny. Celkově citlivost se střídala, nyní již spíše necítím. Zatím jsem to neřešila a po pravdě ani nevím, jestli to řešit či kde.

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 22.02.18 18:10

@janka524 Co ti tady kdo poradí, zajdi si na gyndu a nech se taky poslat na neurologii, může to být třeba od bederní páteře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 18:18
@janka524 píše:
Nie niesom po porede mam 17

V tom prípade určite gynekológ :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >