Něco jako český Aliexpress

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petaxxx
Povídálka 15 příspěvků 08.01.18 16:24
Něco jako český Aliexpress..

Ahojte holky, mám dotaz. Nevíte o nějakém ČESKÉM e-shopu, kde by se daly objednat věci z Číny(hlavně dámské oblečení, věci pro děti, bižuterii..)?Chtěla jsem objednat z www.3slevy.cz,ale po přečtení recenzí jsem nakonec radši neobjednala. Vím, že si takové e-shopy přidají na ceně, že to není jak klasický Aliexpress, ale to mi nevadí, pořád je to výhodné. Děkuju za případné tipy :mavam: :pankac:

Reklama

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 16 příspěvků 08.01.18 16:40

A proc si to tedy rovnou nekoupis na aliexpresu?

Petaxxx
Povídálka 15 příspěvků 08.01.18 16:49

@rendulinka3 Protože tomu absolutně nerozumím :lol:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 08.01.18 16:53

Mozna wish.com,by mohl být i v češtině..

adevoj
Povídálka 35 příspěvků 08.01.18 17:00

www.postovnezdarma.cz doslova český aliexpress, věci mají z tama :)

rendulinka3
Povídálka 16 příspěvků 09.01.18 20:10

Pokud otevres aliexpres v google prohlizeci lze tam nastavit aby se ti vse prelozilo. Pote staci v int. bankovnictvi povolit platby pres kartu do zahranici a muzes nakupovat. Pokud ti vec nedojde staci otevrit spor a platba se ti vrati. Neni se ceho bat???????? stranky postovnezdarma apod. pouze vydelavaji na lidech. Co na ali stoji dolar nabizi oni za pet!

AnastazieB
Echt Kelišová 8223 příspěvků 25.01.18 23:45

Řekla bych, že to není věc obchodu, aby tě varoval, že můžeš doplácet clo nebo DPH… To je přece tvoje věc.

pikachu9
Povídálka 31 příspěvků 26.01.18 00:14

Postazdarma, postovnezdarma.. je toho spousta :D Mam dobrou zkusenost s postazdarma :palec:

araw
Neúnavná pisatelka 16580 příspěvků 26.01.18 07:25

Ono stačí občas zapojit tu kuličku, co máš na krku, ta tam není proto, aby ti do něj nepršelo :roll: máš internet plný rad, jak nakupovat na Ali. Takže by si to stačilo přečíst :lol: jenže to je moc práce, že jo :lol: :lol: :lol: a ještě chtít po číňanovi, aby ti doplatil clo a dph? proč by to proboha měl dělat?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama