Něco jako "hojdavak" pro dítě i matku?

2345
19.6.21 21:31

Něco jako "hojdavak" pro dítě i matku?

Zdravím holky,

prosím, přemýšlím o koupi hojdavaku, ale všude je pouze nosnost max. 25kg. Existuje něco na tento způsob kam bych si mohla sednout s miminem a nakojit a kdyby bylo potřeba, aby tam byl sám a uvázat to jako klasický hodjavak? Nosnost bych potřebovala cca do 80kg.

Máte tip, zkušenost cokoliv čím to popřípadě nahradit?

Děkuji moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2199
19.6.21 21:41

Hojdavak maxi nebo vak Joki

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1604
19.6.21 21:42

Ahoj, my mame toto

https://www.darekvakci.cz/…lo-modrobile?… ,ale „neskace to jako na perku“,jen houpe. Vejdu se do toho i ja,179cm. Googli brazilske kreslo, kdyztak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
19.6.21 21:58

@tini To Joki je tohle? To doma máme a teda tam se pomalu nevleze ani roční syn 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
19.6.21 21:59

@K82 To je super a nechavas tam mimino i samo, nemůže vypadnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1604
19.6.21 22:04
@alena1995 píše:
@K82 To je super a nechavas tam mimino i samo, nemůže vypadnout?

Ja uz nemam miminko, dcera je skolni, ale dle zkusenosti navstev malych deti maji treba dvoulete problem z toho vstat:),ono te to jakoby obemkne a blbe se z toho vyhrabava. Mozna ho tam davat v nejake vlozce? Nevim, jak mas stare. Lezici. mimino z roho nevypadne urcite, ale nevim, jaky lezici komfort mu to zajisti oproti vecem usitym primo na nej..
Jo a edit-my to mame asi max 40cm nad zemi a muzes pod to dat matraci, kdyby ses bala padu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
19.6.21 22:12

Takové houpací křeslo chci na terasu. httpsss://www.vyprodeje24.cz/houpaci-kresla-se-stojanem/91994-houpaci-kreslo-se-stojanem-springos-beata-hnede-svetle-bezove-polstare.html?gclid=CjwKCAjwq7aGBhADEiwA6uGZp1AP9AmxBjoc_ArehPszcPZC4F36umuYL-t4rWeQNWv_uvH8jskt8×oCMjIQAvD_BwE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
19.6.21 22:13

On nefunguje odkaz. Tak dám fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
19.6.21 22:15

@K82 Super, mě jde hlavně abych tam mohla nakojit, popřípadě na chvíli odložit/uspat. Zatím je to teda za mě favorit! :lol: Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
19.6.21 22:16

@Kelsey Nad tím jsem hodně přemýšlela, ale přišlo mi to ve finále nepohodlný. Máš vlastní zkušenost třeba z návštěvy nebo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
19.6.21 22:20

@alena1995
V nějak marketu jsme si do něj sedli. Ale mi jde pouze o pocit houpání. Naši mají pro děti x houpaček na zahradě a v té látkové vždycky po obědě usnu :oops:. Ale my ji nemáme nač připevnit. Na trám se bojím. Tohle se mi líbí, že má vlastní konstrukci :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1604
19.6.21 22:21
@alena1995 píše:
@K82 Super, mě jde hlavně abych tam mohla nakojit, popřípadě na chvíli odložit/uspat. Zatím je to teda za mě favorit! :lol: Moc děkuji!

Na nakojeni uplne v poho, na spani podle veku ditete a delky a tepla. Neni za at dobre vyberes!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1604
19.6.21 22:24
@alena1995 píše:
@Kelsey Nad tím jsem hodně přemýšlela, ale přišlo mi to ve finále nepohodlný. Máš vlastní zkušenost třeba z návštěvy nebo tak?
@Kelsey píše:
@alena1995
V nějak marketu jsme si do něj sedli. Ale mi jde pouze o pocit houpání. Naši mají pro děti x houpaček na zahradě a v té látkové vždycky po obědě usnu :oops:. Ale my ji nemáme nač připevnit. Na trám se bojím. Tohle se mi líbí, že má vlastní konstrukci :nevim:.

@Kelsey
Urcite vybirej az podle osezeni, vypadaji vsechna podobne, ale jak psala @alena1995 jich je fakt nepohodlnych a pri houpani narazis do te drzici stojaci tyce. Me se to taky moc libilo, lae prave z duvodu vyse psaneho mam nakonec tu latkovou. Nechala jsem si namontovat tram, drzi na chemicke kotve a, zatim, tuktuk uz tri roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
19.6.21 22:31

Rodiče mají něco takového. Je to pohodlné, že tam vždycky usnu. S děckama se předbíháme, kdo bude první. A mají to pověšené na ořechu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat