Něco místo skla na mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 8782 příspěvků 19.04.18 12:18
Něco místo skla na mobil

Ahoj, sháním něco na mobil místo skla. Bylo mi řečeno, že folie se už nevyrábí. že buď lze kryt-takový ten jen zezadu - to je naprd, potřebuju chránít zejm. display, anebo myslím, že se to jmenuje flit-tj. taková ta knížka jakoby - jenže to zdržuje, když otevíráte, prostě mi nevyhovuje. jenže sklo taky ne, je údajně tvrzený, což je i možný, ale mě se neustále rozbíjí, teda praská, koukala jsem na lidi v MHD a musím říct, že z 10 lidí jich neprasklý sklo měl asi 1 člověk…poradte, co na mobil, když nechci flip, zadní kryt ani sklo. Mám Huawei. Díky všem.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 6859 příspěvků 19.04.18 12:27

@tasa Jeste se mi nestalo, ze by mi praskl displej. A je zvlastni, ze nikomu v rodine, ani detem. A to drive nebyla ochranna sklicka a pozdra jen zasouvaci. No, nicmene vypadnout z ruky nebo kapsy fakt muze.
Folie jako ochrana ti nepomuze. K tomu slouzi prave ta sklicka. Na mobilu ho ani nepoznas, je opravdu tenounke a zachranit displej pred padem asi umi. Pokud nechces pouzdro, je toto asi jedina ochrana.
Osobne mi flipove pouzdro vyhovuje vice nez zasouvaci. Bez pouzdra bych mobil do tasky nedavala. Zalezi mi na tom, i jak vypada a jsem alergicka na skrabance a jina poskozeni. Ale i toto je vec nazoru. Ale ja bych mobil s poskrabanym displejem zkratka nesnesla :?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18128 příspěvků 19.04.18 12:28

Mám takovou tvrdší folii, je to super a nejsou na tom vidět škrábance ani nic, vzadu mám silikon. Pak existuje taková vodička, kterou se to natře, ale vydrží to jen nějaký čas, ale osobní zkušenost s tím nemám. Před rozbitím ti ochrání něco, co ti ochrání hlavně rohy když ti spadne.

topkiss
Kecalka 236 příspěvků 19.04.18 12:34

Já mám vzadu silikonový obal a vepředu tvrzený sklo už asi půl roku a je pořád celý. Vždycky si objednám na Aliexpressu do zásoby kdyby náhodou. Tam stojí pár korun. A nikdy se mi nestalo, že by mi praskl displej. Vždycky jen to sklo když mi spadl z větší výšky na dlažbu nebo na beton. Ale většinou to přežije bez újmy :)

tasa
Echt Kelišová 8782 příspěvků 19.04.18 12:48
@topkiss píše:
Já mám vzadu silikonový obal a vepředu tvrzený sklo už asi půl roku a je pořád celý. Vždycky si objednám na Aliexpressu do zásoby kdyby náhodou. Tam stojí pár korun. A nikdy se mi nestalo, že by mi praskl displej. Vždycky jen to sklo když mi spadl z větší výšky na dlažbu nebo na beton. Ale většinou to přežije bez újmy :)

prosim o konnkretni odkaz, diky

tasa
Echt Kelišová 8782 příspěvků 19.04.18 12:50
@pikola píše:
Mám takovou tvrdší folii, je to super a nejsou na tom vidět škrábance ani nic, vzadu mám silikon. Pak existuje taková vodička, kterou se to natře, ale vydrží to jen nějaký čas, ale osobní zkušenost s tím nemám. Před rozbitím ti ochrání něco, co ti ochrání hlavně rohy když ti spadne.

to zní zvláštně, jak se to jmenuje?

topkiss
Kecalka 236 příspěvků 19.04.18 12:52

@tasa
Záleží na typu telefonu, ale hledám tady https://m.aliexpress.com/…e-glass.html?… stačí napsat do vyhledávače phone glass a typ telefonu

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18128 příspěvků 19.04.18 12:56
@tasa píše:
to zní zvláštně, jak se to jmenuje?

https://www.cpa.cz/…o-1-telefon/ nevím jetsli je to přesně ono, ale je to nějaká nano technologie.
 https://www.electroworld.cz/…-tekute-sklo

Run
Generální žvanilka 20430 příspěvků 19.04.18 12:58

Mám z Ali takové to s barevným rámečkem okolo, drží skvěle, není vůbec poznat, že tam je.. Mám jich několik, jedno cca 30 Kč. Ano, když telefon spadne, rozbije se, od toho tam je.

jancabr
Kecalka 156 příspěvků 28 inzerátů 19.04.18 14:59

Mám na mobilu pevnější silikonový obal, který je i protiskluzový, tak mi tak snadno nevypadne z ruky. Na dispeji mám nalepené ochranné sklo za asi 300 Kč. Za rok a několik nepěkných pádů se mi naprasklo jednou, tak jsem ho vyměnila za nové.

tasa
Echt Kelišová 8782 příspěvků 21.04.18 20:40
@topkiss píše:
@tasa
Záleží na typu telefonu, ale hledám tady https://m.aliexpress.com/…e-glass.html?… stačí napsat do vyhledávače phone glass a typ telefonu

Dekuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama