Něco na mě leze - zítra musím fungovat

627
3.2.16 18:41

Něco na mě leze - zítra musím fungovat

Maminky,

prosím o zaručené tipy jak zatočit s počínajícím bacilem? Mám takové ty klasické příznaky: šrábání v krku, štípání očí, bolest hlavy, unava..

Mám dvě děti, takže musím fungovat.. ale je mi dost mizerně, určitě pujdu spát s dětma, máte, ale nějaké další tipy jak se z toho vyspat?

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
3.2.16 18:43

Caj citron + nastrouhany cerstvy zazvor, vit. C, delat jen neodkladne, na uklid a podobne zalezitosti vypustit, byt v klidu a pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7325
3.2.16 18:44

KLasika: caj s medem a citronem, idealne zazvorak, a na ten krk pryznic, to mi vzdycky zastavilo cokoliv, vcetne virovy anginy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7209
3.2.16 18:46

Taky vykloktat si vodou se soli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
3.2.16 19:10

Já si cucám homeogene vzdy kdyz citim ze na mě něco leze a v 70% případů to odleze pryč :D

• Nahlásit
  • Citovat
46669
3.2.16 19:14
@Moniulik píše:
Maminky,

prosím o zaručené tipy jak zatočit s počínajícím bacilem? Mám takové ty klasické příznaky: šrábání v krku, štípání očí, bolest hlavy, unava..

Mám dvě děti, takže musím fungovat.. ale je mi dost mizerně, určitě pujdu spát s dětma, máte, ale nějaké další tipy jak se z toho vyspat?

Děkuji moc

Tady na to u me funguje jen ibalgin. Zazvor nesnesu, caj s citronem je fajn akorat na pitny rezim nebo pokud ma clovek cas tri dny lezet :nevim:
Na ten hnus v krku cucam septisan, ale spis to nepomaha. Zpravidla se mi ulevi az ve chvili, kdy se spusti ryma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
3.2.16 19:33

Čaj s medem a citronem, a zázvor nastouhat buď do čaje, nebo já mám nastrouhanej a odleželej v medu, a čaj pak teda bylinkovej, jesli máš pro děti heřmánek, nebo fenykl… nebo teplý mlíko s medem a rumem 8) a u medu a citronu si hlídej teplotu, ať to nespaříš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
3.2.16 19:38

Zázvorový čaj a modafen/nurofen stopgrip, nos prošplíchat mořskou vodou nebo Vincentkou + spánek

• Citovat
  • Upravit
1504
3.2.16 19:39

Do postele, coldrex nebo paralen, zkusit vypotit a vyspat se co nejvic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
3.2.16 22:04

Mně zabírá se dlouho a pořádně napařit ve sprše-fakt horkou vodu a dlouho…pak hned do postele spát…na krku vykloktat slivovicí nebo slanou vodou, možná ten zázvorový čaj, že si občas udělám, ale to na mě moc nezabírá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
8.5.17 18:14

Holky sos, zitra musím do práce, už mi nezbývá moc dovolené a neschopenku nechci :roll: asi na mě leze nějakej moribundus :( klasika bolí hlava, klouby, svaly totální únava…nějaký zaručený tipy jak to nenechat rozjet nebo aspoň podchytit hned v začátku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
8.5.17 18:22

@sandra001 hooodne horkou vodu (kolik vydrzis) do lavoru, do toho nasypat hodne soli a soupnout tam na 10 minut nohy, pak osusit okamzite vzit teple ponozky a hned do postele aby nohy nevychladly a na noc si vzit paralen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6421
8.5.17 18:25

@sandra001 Zázvorový čaj, dále rozmačkat 1 stroužek česneku dát do jedné lžíce medu, nechat poválet v puse pak spolknout. Nám taky dost dobře pomáhá medvědí mléko, 200 ml vlažného mléka, panák rumu a 2 lžíce medu. Ať je brzy lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34102
8.5.17 18:29
@sandra001 píše:
Holky sos, zitra musím do práce, už mi nezbývá moc dovolené a neschopenku nechci :roll: asi na mě leze nějakej moribundus :( klasika bolí hlava, klouby, svaly totální únava…nějaký zaručený tipy jak to nenechat rozjet nebo aspoň podchytit hned v začátku?

Zitra si kup v lekarne na obcanku Robicold.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
8.5.17 18:30

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…zkusím díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu