Něco na stres, co mohu při kojení?

85
8.10.21 18:52

Něco na stres, co mohu při kojení?

Ahoj holky, je prosím něco na zlepšení nálady a stresu, co mohu užívat při kojení? Jsem v šestinedělí a zlobí mě žaludek, neustálý tlak v něm a myslím si, že to je stresem a únavou. Ráda bych něco na zklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11441
8.10.21 19:45

Čokoládu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10118
8.10.21 20:03

Neřeš následky, ale řeš příčinu toho stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
8.10.21 20:12

Mně v šestinedělí fakt hodně pomohlo kafe. A čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4444
8.10.21 20:18
@Kolicek95 píše:
Mně v šestinedělí fakt hodně pomohlo kafe. A čas.

A nepozorovalas horší spaní u miminka? Já piju zatím raději při kojení bezkofeinové, ale začíná mi to „plnohodnotné“ chybět čím dál víc. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2938
8.10.21 20:19

Medunku, nejaka homeoparika a pak treba neco, co ti doporuci doktor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
8.10.21 20:48
@klamonožka píše:
A nepozorovalas horší spaní u miminka? Já piju zatím raději při kojení bezkofeinové, ale začíná mi to „plnohodnotné“ chybět čím dál víc. :think:

Taky jsem první asi dva týdny nepila s kofeinem, ale změnu ve spaní jsem nepozorovala. Jen já jsem to pak mnohem lépe snášela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7839
8.10.21 20:57
@klamonožka píše:
A nepozorovalas horší spaní u miminka? Já piju zatím raději při kojení bezkofeinové, ale začíná mi to „plnohodnotné“ chybět čím dál víc. :think:

Pila jsem tři slabé rozpustné denně. Obě holky chrapaly jako novorozenci nonstop..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 20:58

Medunkovy. Byva i s pridavkem chmele, levandule a tak. Treba v DM maj nekolik zklidnujcich bylinkovych smesi (Stilltee, Guten Abend tee) nebo v Lidlu maj prekvapive chutny medunkovy s kardamomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
8.10.21 21:25

Vydrž, po šestinedělí bude líp :kytka: Nálada se ti srovná s odezněním hormonů. Miminko pravděpodobně začne lépe spát. U nás byl konec šestinedělí zlomový, změna k lepšímu po všech stránkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
8.10.21 21:50

Šestinedělí je opruz, mně v obou případech odezněl stres a úzkosti s koncem šestinedělí :) Trochu pomáhala meduňka. Kámoška v šestinedělí přísahá na CBD kapky, ale to jsem si při kojení netroufla, neb neeexistují výzkumy, co to dělá s kojencem (asi nic moc, není to nic špatnýho, ale nevim no, netroufám si). Mimo těhotenství a kojení jsem CBD v různejch formách užívala a za mě skvělý, jen s tou únavou by to nepomohlo, naopak mi to pomáhalo od nespavosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat