Něco pro zasmání - táta na mateřské

23.3.17 08:40

Něco pro zasmání táta na mateřské

NĚCO PRO ZASMÁNÍ aneb den muže na mateřské.
4:45 vstát a odvést ženu do práce
5:40-6:15 osobní volno (hurá )
6:15 udělat snídaní dětem a sváči do školy(už se těším jak zas přijdou a snědený to nebude. 5íkám si zda se na to nevysr..t)
6:30 vzbudit děti a vypravit do školy
7:15 vstává prcek takže snídaně i pro něj(koumám že nesnídá jen prcek, snídá u zeď a pije i stůj. No co tak se vymaluje)
do 8:30 uvařit oběd (malej pomáhá, kupodivu není ani opařenej ani pořezanej)
8:30-12:00 návštěva herny s nejmenším
Po cestě zpět narvat auto dřevem, abychom nejezdili poprázdnu
benzín přece něco stojí
12:30 oběd
13:30 prcek jde konečně spát
Přemýšlí, že jdu spát taky. No nejsem srab je potřeba uklidit nádobí a kuchyň. No vyřeší to kafe a jedem dál.
No hurá, ženská práce hotova, jde se dělat ven.
14:00 Dát koňům
14:30 Jdu kopat základy, ne že by mě to bavilo, už se těším až to bude a já v životě nešáhnu na krumpáč. Nic méně konečne si připadám jako chlap.Leje za mně jako z vola(no proč jako, tlustej jsem na to dost)
16:00 Zlomil jsem lopatu tak pro dnešek končíme(nevím jestli mít radost nebo zlost)
16:15 Děti potřebujou pomoc s úkoly, rychle než malej vstane
nebo na to nebude klid.(Celkem zírám, co se ve škole učej, pomalu tomu nerozumím)
17:00 Prcek vstává, dneska spal kupodivu dlouho(Chvála Bohu na nebesích za to)
17:15 Znovu uklidit kuchyň (lednička vypadá jak po náletu kobylek, děti prostě rostou a žerou. Další nádobí, přemýšlí, že nemít myčku tak přejdu na plastové tácky)
17:45 Konečně jedu pro milovanou do práce.
Po cestě se ještě stavit nakoupit, jen drobnosti je jedno co koupím, kobylky to stejně do zejtra sežerou a lednice bude jako po 30leté válce. Přemýšlím proč máme tak velkou lednici, když v ní věčně nic není.
18:45 Hurá jsme všichni doma.
19:00 No ty vole, to je snad zlej sen v kuchyni opět nádobí. takže poslední uklid snad? Na zbytek kašlu zejtra taky den.
19:30 konečně si můžu sednout k pc a mít aspoň chvíli klidu.
(stejně klid nemám prcek se dožaduje puštění nějákého nesmyslu ideálně od pošuků z FIHATRALALa, uvažuji o zakoupení špuntů do uší) No nemít 3 monitory tak se ani na net nedostanu
20:00 usínám u pc, ale musím vydržet prcek spát nepůjde.
Tak ho okoupem a jde si hrát.
21:30 prcek jde spát
HURRÁ
Koupat se nebudu, holit taky ne mím jediným zájmem je postel.
TŘI, DVA, JEDNA, NIC mrtvo…

4:45 ZVONÍ BUDÍK (přemýšlím že ho vezmu kladivem :-)
POKUD JSTE NABYLI DOJMU, ŽE NEJSEM S PRCKEM DOMA RÁD, OPAK JE PRAVDOU, JEN OPRAVDU TO NENÍ DOVOLENÁ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5736
23.3.17 08:48

@jan.datel Strašně, strašně moc si mě pobavil :lol: a potěšil, že jsme na tom stejně, jen já mám prsa a dlouhý vlasy. :mrgreen: Jsem na to o chlup líp, menší dítě začalo chodit na 4 hodiny do školky, ale pátky je mám doma oba, starší i mladší. Jsem doma skoro 7 let. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
23.3.17 08:53

Proboha, co dela zena za praci? 8o @jan.datel vychazi mi to, ze pracuje někdy od 5 do 18? To je něco na směny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 09:02

To by bylo skoro na deníček, ze života! :palec: (ne jako od Cabicara, kde se umí všichni účastníci jen válet smíchy po zemi) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
23.3.17 09:06

No a co tam mas dal?! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
23.3.17 09:17

Proč se žena neodveze do práce sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
23.3.17 09:20

Tak musim rict diky bihu za jedno dite, ktere vstava v 9 rano a zivot ve meste :D to to takle mate kazdy den? Do tydne bych byla mrtva :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
23.3.17 09:22

Dobrý článek, pěkně jsem se zasmála :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
23.3.17 09:23
@Kriss Tina píše:
Tak musim rict diky bihu za jedno dite, ktere vstava v 9 rano a zivot ve meste :D to to takle mate kazdy den? Do tydne bych byla mrtva :D
:mrgreen: Ja do 2 dnu ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
23.3.17 09:59

Mě teda spíš zaujalo že necháš dítě samo doma a deš kopat někam základy… To co píšeš je celkem normál až na to že moje žena vezdila do práce bude a já mohl vstávat až v 6h. Ovšem s dvěma dětma doma jsem už jaksi nenacházel čas na ty mužské práce. Ženské jdou s dítětem nadno, ale nahazovat zeď s batoletem u nohy je už horší :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
23.3.17 10:12

@jakanas proc ne, pokud se pohybuje kolem baraku, ma treba v dosahu chuvicku kdyby se prcek vzbudil, a kdyz dite spi nekolik hodin tak bych taky nesedela ve vedlejsi mistnosti, ale sla delat neco uzitecneho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
23.3.17 10:15
@jakanas píše:
Mě teda spíš zaujalo že necháš dítě samo doma a deš kopat někam základy… To co píšeš je celkem normál až na to že moje žena vezdila do práce bude a já mohl vstávat až v 6h. Ovšem s dvěma dětma doma jsem už jaksi nenacházel čas na ty mužské práce. Ženské jdou s dítětem nadno, ale nahazovat zeď s batoletem u nohy je už horší :think:

Ja zas nechapu, jak muze rano jet s manzelkou do prace a nechat vsechny deti vcetne prcka doma samotne. Nase deti spaly odpoledne tak max. 2,5 hod. a to jsem stihla tak akorat uklidit, povesit pradlo, nachystat svacinu, mozna jeste neco upect, ale nejake vetsi prace jsem ani nezacala, protoze jakmile bych s necim zacala, dite vy se zrovna naschval probudilo. Ani zahonky jsem nesla plit, natoz neco kopat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
23.3.17 10:18

@robínek i tohle chapu, pokud ma ostatni deti uz starsi ve skolnim veku tak v pohode vydrzi chvili sami i v pripade ze spi, predpokladam ze by nejstarsi bylo schopne nejak zasahnout kdyby se prcek vzbudil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
23.3.17 10:24
@Kriss Tina píše:
@robínek i tohle chapu, pokud ma ostatni deti uz starsi ve skolnim veku tak v pohode vydrzi chvili sami i v pripade ze spi, predpokladam ze by nejstarsi bylo schopne nejak zasahnout kdyby se prcek vzbudil :nevim:

No nase starsi kdyz spi, muzes vedle ni strilet z dela, mladsi zas okamzite pozna, ze nejsem v pokoji a budi se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
23.3.17 10:27
@robínek píše:
Ja zas nechapu, jak muze rano jet s manzelkou do prace a nechat vsechny deti vcetne prcka doma samotne. Nase deti spaly odpoledne tak max. 2,5 hod. a to jsem stihla tak akorat uklidit, povesit pradlo, nachystat svacinu, mozna jeste neco upect, ale nejake vetsi prace jsem ani nezacala, protoze jakmile bych s necim zacala, dite vy se zrovna naschval probudilo. Ani zahonky jsem nesla plit, natoz neco kopat

jojo, asi to má víc vychytaný než mi dva:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama