Něco pro zasmání - táta na mateřské

Napsat příspěvek
14475
23.3.17 10:28

@robínek tak to ma kazdy jinak, nepredpokladam ze by zakladatel nechal maly dite uplne bez dozoru, nam kdyz se treba na chalupe probudil malej tak starsi deti byli vzhuru okamzite :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
23.3.17 10:40

Hele, kdyz odbourate ten problem s vozenim manzelky a prcek bude o hodinu driv vstavat (tim padem o hodinu driv vecer spat), tak jeste stihnes vyprat, vyzehlit, velky uklid, cvicit a zvelebovat se a vecer udelat pro pracujici manzelku fajn uvolnenou atmosferu, aby se z vaseho vztahu nevytratila laska a romantika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15963
23.3.17 10:50
@ngauruhoe píše:
Hele, kdyz odbourate ten problem s vozenim manzelky a prcek bude o hodinu driv vstavat (tim padem o hodinu driv vecer spat), tak jeste stihnes vyprat, vyzehlit, velky uklid, cvicit a zvelebovat se a vecer udelat pro pracujici manzelku fajn uvolnenou atmosferu, aby se z vaseho vztahu nevytratila laska a romantika.
:pankac: Taky mi prijde, ze tuto cast reality zakladatel podcenil :think: Taky schazi vozeni deti po krouzcich, rozvijeni schopnosti vsrch deti spolecnou hrou, cteni pohadek a sebevzdelavani na rodicaku :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
23.3.17 10:55

@robínek a taky se musi venovat nejake te svoji zalibe, at si trochu odpocine a manzelce nezevsedni jako domaci babovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27314
23.3.17 10:56
@robínek píše:
Ja zas nechapu, jak muze rano jet s manzelkou do prace a nechat vsechny deti vcetne prcka doma samotne. Nase deti spaly odpoledne tak max. 2,5 hod. a to jsem stihla tak akorat uklidit, povesit pradlo, nachystat svacinu, mozna jeste neco upect, ale nejake vetsi prace jsem ani nezacala, protoze jakmile bych s necim zacala, dite vy se zrovna naschval probudilo. Ani zahonky jsem nesla plit, natoz neco kopat

Viď, vždyť se mu může rozbít auto, nebo to do něj někdo napálit a co pak ty chudáci děti sami doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15963
23.3.17 11:00
@ngauruhoe píše:
@robínek a taky se musi venovat nejake te svoji zalibe, at si trochu odpocine a manzelce nezevsedni jako domaci babovka.

Pravda, dopisujem na seznam. Misto casu na pokec s kamoskama u kafe dame cas na pivo s kamarady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
23.3.17 11:13
@robínek píše:
Pravda, dopisujem na seznam. Misto casu na pokec s kamoskama u kafe dame cas na pivo s kamarady?

S tim pivem opatrne! Jako pit, kdyz ma doma deti. A vis, z kolika lidi se na rodicaku stali alkoholici!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15963
23.3.17 11:38
@ngauruhoe píše:
S tim pivem opatrne! Jako pit, kdyz ma doma deti. A vis, z kolika lidi se na rodicaku stali alkoholici!

Pravda, třeba já k tomu alkoholismu pomalu spěju :mrgreen: Minulý týden jsem měla obě děti doma, starší měla vši, nemohla do školky. Neustále se o něco hádaly nebo ječely, v lepším případě si spolu hezky hrály, ovšem pak byly hračky souvisle po celém přízemí. Tak jsem je vyhnala na zahrádku, rozdala instrukce, co nesmí dělat, a šla uklízet ten bordel a pak vařit oběd. Pravidelně jsem je chodila kontrolovat, co dělají a většinou musela nějak zasáhnout - „pomož nám to sem postavit“ atd. Když jsem to doma měla konečně hotové, zavolala jsem je domů, což znamenalo oblečení okamžitě do pračky (bláto), děti umýt, chodbičku vytřít. Po obědě dát malou spát, starší si hrála v obýváku, takže pak opět uklidit kuchyni a hrát si se starší, aby se necítila odstrčená, pak se vzbudila malá, takže svačiny a jít raději na procházku, aby nebyl doma opět bordel a zahrada nepřipomínala tankodrom. Návrat domů tak v 17, čistit starší hlavu od hnid, pak vařit večeři. Manžel převezme večer koupání a večerní čtení pohádek a různé hry, zatímco já opět uklízím kuchyň po večeři. Na nějaké větší práce na domě apod. to teda nevidím, Pořád je potřeba někde něco utírat, sbírat hračky, vysávat drobky, odbíhat pomáhat stavět Lego, zahrát si s dětma nějakou hru, něco s nima vyrábět nebo jít do mateřského centra… Vařím většinou večer na druhý den, abych měla dopoledne volnější, jenže to zase jdu pozdě spát a ráno naštěstí nemusím brzo vstávat. Ale jsem na sebe poměrně hrdá, že většinou není doma nijak zásadní bordel, je navařeno, napečeno a já jeden den v týdnu chodím do práce a cvičit. Zakladatelovo tempo bych teda nedala dlouhodobě ani náhodou.
Teď zrovna mám volno, je na návštěvě babička, jsou s malou na procházce, takže krom mytí oken občas kouknu i sem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5260
23.3.17 12:05

No, zakladatel už se asi neozve, ale osobně mi to přijde dost přitažené za vlasy. Proč manželka nejezdí do práce a z práce sama? Kde jsou děti, když pro ni pán jede ráno a odpoledne? Denně od 8.30 do 12 herna? To je na palici, ale asi to přijde divné jen mě, herny nesnáším, když už, tak raději na procházku nebo na hřiště (hřiště už taky se sebezapřením:-)). Precek chodí spát dost pozdě, není divu, že večer chodí taky spát tak pozdě, ale pokud to tak mají zavedeno… Jako dalo by se to vyladit, aby to nebyla taková hrůza. Jinak asi to, co zažívá většina žen na RD:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14475
23.3.17 12:11

@Fazulina tak je to pro pobaveni, tak to muze bejt trochu s nadsazkou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5260
23.3.17 12:17
@Kriss Tina píše:
@Fazulina tak je to pro pobaveni, tak to muze bejt trochu s nadsazkou :D

Já jsem to pochopila:-), jakože jo, ale to vození mi vrtá hlavou a strašně mě zajímá, proč to tak mají:-). Já jsem právě totiž musela začít řídit, abych nebyla závislá na někom, aby mě někam vozil, když jsem začla bydlet na vsi a přijde mi to normální, že je člověk schopen se dopravit do práce sám, proto mě zajímá, proč to tak u nich není:-))), jen prostě čirá zvědavost. Jediné, co mě napadá, je, že fakt manželka neumí řídit a MHD jim tam nejezdí. Třeba dělá autoškolu nebo tak, aby v budoucnu mohla jezdit sama, prostě fakt jen ze zvědavosti:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14475
23.3.17 12:42

@Fazulina tak bud manzelka neridi, nebo maj jenom jedno, kdyby si ho zena odvezla rano do prace tak je chlap bez auta a co sem tak pochopila tak bydli nekde na vesnici (vzhledem k tem konim) a pokud jezdi na nakupy, s prckem do herny tak se bez auta neobejde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 13:38

Děti máme tři takže 12 letá a 9 letý, který s ním spí v jedné místosti ho v případě probuzení zvládne. Malému je 2,5roku. A jinak mám chůvičku tak když spí hlídám přech chůvicku. Žena nemá řidičák a bohužel se ho dělat bojí a jiná rozumná možnost dopravy není. Do herny chodíme 1-2× týdně jinak kolem domu kolem koníků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 13:39

Jinak u obou kluků jsme se vystřídali do 2 roce, kluci chytli trochu tátovu výchovu a jsou samostatnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15963
23.3.17 13:55

Konik uzasny! :pankac: @jan.datel 12leta sestra uz rano pohlida, to je v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama