Něco se malé přilepilo v pusince na patro

144
3.7.13 14:46

Něco se jí přilepilo v pusince na patro ...

Prosím Vás o radu, dnes jsem si všimla u dcery, která má 10 měsíců, když se smála, že se jí přilepilo něco na patro v pusince, nejde to ale dolů :-( vypadá to jako nějaká fóliová nálepka, asi z nějaké hračky, i když se snažív všechny hračky kontrolovat než jí je dám :-( kam s ní mám jít? na krční? obvodní má dovolenou a tel. mi nebere :-( :zed:

Příspěvek upraven 03.07.13 v 15:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5462
3.7.13 14:54

Zkus ORL, nepotřebuješ doporučení.
A malé to na tom patře nevadí? Nemůže to být jen nějaký povlak? Nedokáži si představit, že bych měla něco nalepeného na patře :think:
Ale pro klid v duši s ní na ORL zajdi ;)
Potom dej vědět jak jste dopadly. To mě fakt zajímá. Já už se dávím jen při představě, že tam mám něco, co tam nepatří…

(Mmch. můj syn měl minulý týden něco v oku, a já blbec s ním šla na ORL - pořád jsem si říkala, že je to nosní, oční krční :zed: :oops:. Po tři čtvrtě hodině v čekárně mi docvaklo, že jsem jinde :zed:. Syn z toho měl druhé vánoce a neustále to každému vykládá :cert: :zed: :cert: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3142
3.7.13 14:55

No normálně přejedeš přes to nehtem, jakoby po tom patře a stáhneš to dolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
3.7.13 14:58
@Babulka123 píše:
No normálně přejedeš přes to nehtem, jakoby po tom patře a stáhneš to dolu

Já bych řekla, že tohle už zakladatelka zkoušela, když to nejde dolů :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.13 15:22

@tterka jj, jen dnes už nikde asi nebudou, teda aspoň v Opavě jsou myslím jen do 3 všude :_( ještě se staví po práci mamka a zkusíme to spolu vyndat, jinak budu doufat že to do rána nespolkne a zajdu na to krční :-(( prstem to právě sloupnout nejde :-(( a dcera má 10 měsíců, tak moc nespolupracuje :-(( nechápu kde k tomu přišla :-( a neumím si představit jak se jí tam budou dostávat.-(( ona už jen vidí jak se přibližuju a zavře pusinku tak, že mám strach se jí tam násilím dostávat, ať jí neublížím :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.13 15:22

@Babulka123 to právě nejde :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.13 15:23

@tterka Jo a v pusince ji to nijak nevadí 8o ani neví že to tam má asi :-) taky nechápu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.13 15:25
@tterka píše:
(Mmch. můj syn měl minulý týden něco v oku, a já blbec s ním šla na ORL - pořád jsem si říkala, že je to nosní, oční krční :zed: :oops:. Po tři čtvrtě hodině v čekárně mi docvaklo, že jsem jinde :zed:. Syn z toho měl druhé vánoce a neustále to každému vykládá :cert: :zed: :cert: )

to je taky dobrý :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
3.7.13 15:26

Hele, přes noc přes spaní bych to tam nenechávala, jestli je to nějaká folie a odlepilo by se to, mohla by se udusit… ve dvou se vám to snad povede, jinak bych asi šla klidně za hysterku na pohotovost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.7.13 15:28

@Vendula D.
A skusala si pouzit zubnu kefku? Dcerka je tiez nespolupracujuca, ale ked potrebujem pozriet do pusinky, tak s kefkou v ruke ju otvori a mam moznost skontrolovat pusinu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.7.13 15:31

A pre klud duse by som zavolala na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
3.7.13 15:33

@Vendula D.
Vendulko, jestli se vám to nepodaří vyndat, tak raději zajeď na pohotovost. Do rána by se to mohlo uvolnit a než si toho všimneš, neštěstí může být na světě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
3.7.13 15:44
@Vendula D. píše:
Prosím Vás o radu, dnes jsem si všimla u dcery, která má 10 měsíců, když se smála, že se jí přilepilo něco na patro v pusince, nejde to ale dolů :-( vypadá to jako nějaká fóliová nálepka, asi z nějaké hračky, i když se snažív všechny hračky kontrolovat než jí je dám :-( kam s ní mám jít? na krční? obvodní má dovolenou a tel. mi nebere :-( :zed:Příspěvek upraven 03.07.13 v 15:24

Pokud je to opravdu něco nalepeného, tak si fakt myslím, že to musí jít odlepit i bez dr. Jestli se jí tam spíš něco neudělalo. Nemusí to být ani bolestivé.

• Citovat
  • Nahlásit
3142
3.7.13 15:45

No nebo to má obarvené, nemyslim si že ta folie má takovou přilnavost zvláště pokud během téí doby už něco jedla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.13 15:46

Děkuji za rady :-) a na tu pohotovost zajedu asi ještě s mamkou hned, jestli se nám to teda nepovede, veřer dám vědět jak jsme dopadly :-) to se fakt může stát jen nám :-(( ach jo :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat