Něco tam je - výrůstek v pochvě

Anonymni
26.4.07 08:09

Něco tam je - výrůstek v pochvě

Ahoj,
jsem stálou návštěvnicí emimina, ale jelkož se stadím za svůj problém, proto jsem se odhlásila. Před asi 2 měsíci jsem si uvnitř pochvy našla na jedné stěně pochvy takový výčnělek, nebo spíše vykukující zrníčko hrášku malinkaté. Nevím jak to popsat. Mám strach z doktora. Nestalo se Vám to také? Mám už 3 letého syna a chceme další dítě, ale nevím, jestli je to dobrý nápad, kvůli té bulce? Děkuju Mám strach, aby to nebyla rakovina.

Stydlinka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9674
26.4.07 08:19

Tak neblázni a honem k doktoru. Dyť prohlídka nic neni a budeš vědět hned. My Ti tady virtuálně stejně poradit nemůžeme.

Ale budu na Tebe myslet a držet palce, ať vyšetření dobře dopadne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.07 08:20

Ahoj Stydlinko,

nemůže to být zatvrdlá jizva po sešití nebo poranění od porodu, které sis všimla až teď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
26.4.07 08:49

…nebo to může být jen nějaký vřídek, ne :o Každopádně, jestli tě to tak trápi, tak vyraž k MUDr., vždyť to nic není a prohlídek máš za sebou, když jsi už rodila, jistě mraky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
26.4.07 08:56

No ja bych spise rekla ze to muze byt Bartholiniho zlaza a to bys mela jit k dr, kdym to neni zanicene, pak to opravdu hooodne boli......
Ale treba to bude jen vridek ale kazdopadne jdi k DR.

ZAnedbani muze mit horsi nasledky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
26.4.07 09:03

Jen lékař ti řekne, co to je - a čím dřív to udělá, tím dřív se to začne řešit. Tohle není záležitost, kdy by mohlo jakkoli pomoci váhání!

Utíkej k Dr. a držíme alce, aby to nebylo nic vážného.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
26.4.07 09:24

Supajdi k doktorovi.My ti tu stejne nemuzeme nijak poradit a pomoct.Dr se neboj,lepsi je jit vcas,nez se trapit a cekat co se z toho vyvrbi!Drzim palce a dej vedet!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
26.4.07 12:38

Ahoj,
taky jsem si tam jednou cosi našla. Nejdřív jsem měla strach, ten jsem pak překonala a valila k dr. Ta my vysvětlila, že v pochvě a na děl. čípku je taková zvrásnělá kůže. Tak to taky může být ono.
Rozhodně k dr. jdi. Ať je to, co je to, budeš mít nějakou jistotu. A víš jak to je u rakoviny, čím dřív tím líp.
martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3073
26.4.07 12:40

ahoj!
neboj se a utíkej k doktorovi…nejhorší je strach a nejistota…
držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.4.07 12:48

Holky, já mám něco podobného, možná ani to ne. Čas od času (tak 2-3× v roce) se mi objeví takové zarudnutí vně, okolo pochvy někde na té sliznici, né uvnitř. Poznám to tak, že při utírání toaleťákem to zabolí, nebo spíš je to nepříjemné, jinak o tom vůbec nevím. Po pár dnech se to samo vyhojí, udělá se ve sliznici taková zatvrdlinka či bradavička a jaksi to zmizí, nikdy jsem to pořádně nesledovala… Ale ted jsem těhotná a mám to zase, těch jakoby puchýřků tam mám víc, ta tkáň je zarudlá. Opět o tom nevím vyjma toho, když se místa dotknu… Většinou si to potírám tea tree olejíčkem, je antiseptický a mám pocit, že to pomáhá…ted jen víc přemýšlím nad tím kvůli těhotenství, nevíte, co to může být? Výtok jsem nikdy žádný neměla, ani jiné problémy. Na gyndu jdu až za 2 týdny, nechce se mi tam zbytečně narychlo se objednávat dřív…jen jestli netušíte, co to zarudnutí může asi být? díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.4.07 14:53

Ahoj anonymní, zkušenost nemám, ale jak to líčíš, tak mě něco napadlo. Není to výsev oparu? Raději to v příští poradně řekni, že na to občas trpíš. A nebo jdi hned, aby to viděli? Kdyby to byl opar nebo jiný vir v aktivním stavu, to by mohlo třeba miminku při porodu uškodit. Raději se fakt zeptej. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.4.07 15:36

no ten opar mě taky napadl… a jak se to tam bere taková věc vůbec?:/ já nikdy opar neměla ani na rtech, ani nikdo kolem to nemá, manža a tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
babule
26.4.07 18:10

Ahojky. Já si dovolím tohle téma trochu odlehčit. Když jsem někdy v 16-ti dorazila na gynekologii s tím , že mám uvnitř nějakou bouli, sdělila mi paní doktrorka, že jí tam musím mít, protože to je děložní čípek. Holky já byla rudá úplně všude. No, ale odvahu k doktorovi jít jsem měla. Tak koukej mazat taky.

• Nahlásit
  • Citovat
3148
1.5.07 18:18

Taky, bych si zašla.Jednou se mi udělalo něco podobného, byla jsem u dr. a na ultrazvuku nic, jen zvětšená sliznice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.5.07 14:22

Milá anonymná (ktorá si písala túto otázku), bola si už u svojho Dr.? Totiž presne taký istý výrastok som si objavila aj ja pre 3 dňami, a ešte som sa k lekárovi nedostala, je presne vo vchode do pošvy zvnútra o veľkosti hrášku, a má trošku tmavšiu farbu ako ostatná sliznica. Nebolí ani nesvrbí. Som zvedavá čo to by to mohlo byť…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama