Nedajú sa mi zafarbiť šedivé vlasy

8
9.7.21 16:14

Nedajú sa mi zafarbiť šedivé vlasy

Prosím poraďte lebo som už z toho zúfalá… :( Mám pôvodné svoje vlasy hnedé a farbim si ich na blond a objavilo sa mi zopár sedin, ktoré mi nejdú zafarbiť. Už som skúšala viacero značiek a nič, tak nechcem chodiť šedivá… Viem, že hrubšie kučeravé vlasy majú problém s farbenim ale ja mám jemne rovné vlasy… Tmavé odtiene mi vôbec nesvedčia. Vopred ďakujem za každú dobrú radu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22507
9.7.21 16:15

A čím konkrétně to barvis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
9.7.21 16:16

@Glamoura a barvis sama? Čím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.7.21 16:22

Uz som skúšala L'Oréal, Palette, Garnier a nič…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
9.7.21 16:22

Nejdřív se musí šedivé vlasy odbarvit peroxidem, následně se musí nanést přeliv, barva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
9.7.21 16:28

@Glamoura a barvu nebo odbarvovac? Jestli kupuješ zesvetlovace, tak to chytnout nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.7.21 16:29

Kupujem farby na 100% krytie šedin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.7.21 16:33

Xxlady@ASI som sa trochu stratila… Ako to myslíš konkrétne, že najskôr sa ma naniest peroxid a potom sa dáva farba? Ako konkrétne si to mám spraviť sama doma keď si kúpim klasickú farbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16019
9.7.21 16:35
@Glamoura píše:
Kupujem farby na 100% krytie šedin…

Pouzivam tuto barvu Joanna https://makeup.cz/product/142109/#… a chyta dobre. Dobarvuji co 3-4 tydny jen nove sediny. Bohuzel uz jsem taky z asi 90% sediva a u tech svetlych odstinu nejsou ty sedive podrosty tolik videt :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17420
9.7.21 17:07

No potřebuješ používat profesionální prostředky, ne drogerkové barvy, které ti zjevně nefungujou.

Takže buď kadeřnice a nebo pochopit jak funguje barvení vlasů, kdy si musíš dopočítat hloubku tonu a od toho spočítat sílu oxidačního činidla.

Ale teda osobně hlasuju za to, aby si po letech ničení si vlasů samodomo odbarování našla příčetnou kadeřnici/kadeřníka, co ti vlasy zregeneruje a najde ti dobrý, přirozenější odstín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8924
9.7.21 17:32

Mám lehce kudrnaté vlasy, suché, které jakoukoli domácí barvu ignorují a šediny mám hned zpátky. Barví mě kadeřnice a OK, pokud nejsi z Prahy, tak to ani nevyjde o moc dráž než kvalitní barva (já platím za střih a barvu kolem 400Kč, menší kadeřnictví v krajském městě) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16019
9.7.21 17:33

@Glamoura Mrkni jeste na info od kadernika https://youtu.be/L9-5i1n2yR4 Ja jsem od neho hodne pochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
9.7.21 17:33

Ja kupuji loreal majirel, profi barvy a šediny zakryji, ale neni to drogerka. Nebo uplne nejlepší, nechceš jít k profikovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
9.7.21 17:45

Dala bych developer 9, 30vol s fólií, nechat tam 10 minut a zkontrolovat.
Potom bych koupila L'Oréal majirel a dala tam třeba light blond 8.
Nebo je dobrá barva pallete světle plavý.
PS: Nejsem kadeřnice, jen s těmito produkty mám dobrou zkušenost.
Ještě podotknu odbarvovat pouze odrosty ne celou hlavu, ať vám nevypadají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.7.21 19:37

Ja som len chcela podotknúť, že to neznamená, že som nechodila kadernícke nikdy… Len teraz sa mi objavili aj šediny a moja známa kaderníčka mi povedala, že mi pôjdu zafarbiť len moje prírodné vlasy a tie šediny nie… Presne tak ako to mne chytilo teda vlastne nechytilo… Preto som sa obrátila na túto stránku, že či náhodou niekto nemá podobnú skúsenosť… Ale aj tak veľmi pekne ďakujem za všetky rady… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat