Nedali jsme telefonní číslo zdravotníkům ze sanitky

353
26.3.17 08:14

Nedali jsme telefonní číslo zdravotníkům ze sanitky

Dobré ráno, chtěla bych se zeptat zda s tím nemá někdo zkušenosti. V noci jsme volali sanitku mámě, a oni přijeli, lehce koukli do její lékařské dokumentace, vzali ji občanku/pojišťovnu a už si ji vezli. Nezeptali se na telefonní číslo na někoho z nás, jen řekli, kam ji vezou. Myslíte si, že to telefonní číslo seženou dle její občanky? Odvezli ji na neurologii, a ona chodí do neurologické ambulance ve stejné nemocnici, je možné, že ten systém je nějak propojený? A kdyby se něco vážného dělo, že by dali vědět sami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

16793
26.3.17 08:18

A proč tam nezavolate? Doktoři ze sanitky si čísla neberou, ale mám málo zkušeností. Volejte na tu neurologii jak na tom maminka je a přímo jim nadiktuje číslo. Jinak u nás ty systémy propojené jsou. Ale já mám v ambulancích své číslo, ne na příbuzné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
26.3.17 08:22

Zavolejte si do nemocnice vy. A maminka nema telefon?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
26.3.17 08:22

@vokishka fakt nemáte? Já vím, že i na rehabilitaci i na gynekologii (sídlí to ve stejné nemocnici) jsem dávala čísla na příbuzné. Zavoláme, jen jsem možná trochu potřebovala uklidnění, že nevolají, tak se nemám nervovat. Víte jak to myslím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
26.3.17 08:23

@jahuhudka ne bylo to kritické, byla jsem ráda, že jsem ji aspoň nějak tak probrala ke smyslu, i když odešla sama a vypadala jen rozespale :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
26.3.17 08:26

@Glumka klidne jim zavolej. Mam nedavnou zkusenost s manzelem volala jsem v noci do Ikemu 3× :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16793
26.3.17 08:28

@Glumka vůbec nikde. A dcery si tam teď, jako dospělé, ale žijící doma, taky změnily telefony na svoje. Jděte tam dnes na návštěvu a i s maminkou nadiktuje sebe jako kontaktní osobu a svoje číslo u sestřiček, ať to zapíší do dokumentace. Možná dostanete i heslo pro tel.kontakt.ono je to teď s podáváním informací přísnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
26.3.17 08:28

@jahuhudka fakt až tak? A my čekáme, že zavoláme po 8 (ve starém čase), že nechcem otravovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
26.3.17 08:30
@Glumka píše:
@jahuhudka fakt až tak? A my čekáme, že zavoláme po 8 (ve starém čase), že nechcem otravovat

Pak vam daji heslo aby mohli podavat veskere info telefonicky. Ale prvotni info podaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
26.3.17 08:33
@Glumka píše:

Mmch je pul devate :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16793
26.3.17 08:53

@jahuhudka píše ve starém čase po osmé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
26.3.17 08:56

@jahuhudka podali nám vyčerpávající info - ano leží tu, můžete ji přivést věci ted nebo o návštěvních hodinách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1546
26.3.17 09:06

@Glumka
Po telefonu se info nepodava, pokud nejste napsani v papírech jako kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
26.3.17 09:33

@Glumka Pokud nemají jistotu, že jsou oprávněni podat ti informace, nic ti říct nesmí. Takže je v pořádku, že ti řekli jen to málo. Mamince držím palce, aby se uzdravila, a jak tu už zaznělo, domluvte se, koho má uvést do dokumentace jako kontaktní osobu (nebo si zjistěte, koho uvedla), protože jen tomu člověku mohou poskytovat plné informace o zdravotním stavu, osobně nebo telefonicky (dnes se často dává nějaké heslo).

• Citovat
  • Upravit
353
26.3.17 10:02

@Jencus @Ellusa byli jsme tam, jasně že jsme v tom spěchu zapomněli sestřičce říct to číslo, ale je fakt, že se na něj ani neptala a všechny tři čuměli do compu:p i jak jsme přišli tak jsme se ohlásili a to jen pokyn: dveře kde nejsou dveře tam leží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama