Nedaří se mi donosit miminko.

Anonymní
15.9.21 14:28

Nedaří se mi donosit miminko.

Ahoj holky, žádná taková diskuze tu není tak bych se chtěla zeptat jestli některá z Vás nemá stejný problém..
přijde mi že mé tělo není schopné donosit miminko.. první těch skončilo v 5tt a přesně na rok jsem otěhotněla znovu a před 7 měsíci znova potratila … ale nyní sem byla ve 9tt.. i když vše vypadalo výborně. Stalo se Vám to někdy? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25295
15.9.21 14:30

Ano, 2× je to jen náhoda. Taky sem 2× potratila a potřetí už donosila zdravé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18669
15.9.21 14:31

Jo, potratila jsem několikrát, ted uz mam dvě děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22973
15.9.21 14:35

Objednej se do caru. Dlouho ti trvá než otěhotníš a pak potratíš, takže někde bude problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 14:37

@Kriss Tina a @lachtanice86 - moc Vám děkuju trochu se mi ulevilo už jsem z toho vyčerpaná. Miminko si moc přejeme a po těchto zkušenostech mám trochu strach znovu otěhotnět :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 14:39

@Janli To je právě to že už si říkám že to vždy trvá dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 15:04

Ano tento rok jsem dvakrát potratila jednou to bylo v 6 týdnů spíše biochemko nebo něco takoveho podruhé v 3. Měsíci. Dítě už jedno mam. Možná už to tak má být dávám poslední šanci IVF s darovaným vajíčkem a když to nevyjde už to nebudu pokoušet. Holt zázraky se nemusi stávat dvakrát. Než se mi narodilo dítě tak to trvalo 7 let než jsem otěhotněla. Navíc už jsem poměrně stará.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 19:50

Anonymní - tak hlavně že máte to jedno klubíčko radosti.. držím moc palce aby vyšlo i to další :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat