Nedaří se mi najít partnerku pro společný život

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michal1987
Povídálka 19 příspěvků 21.09.18 22:03
Nedaří se mi najít partnerku pro společný život

Rád bych tu poprosil o radu a názor. Je mi 31 let a mám problém s tím, že můj život postrádá ženu kterou bych mohl milovat a být jí oporou. Jsem sportovně založený, soběstačný, s vyřešenou minulostí (mám rok po rozvodu) bohužel bezdětný… Žiji sám v bytě a samota mne hrozně ubýjí. Můj hlavní problém je nejspíše v tom, že tak nějak nemám příležitosti kde bych se s nějako potenciální přítelkyní seznámil… Asi jsem divný, ale radši jsem ve společnosti neteře a synovce, než brouzdat po diskotékách a barech… Zkoušel jsem i nějakou tu seznamku, ale to dopadlo přímo katastrofálně. Proto prosím o radu vás, zkušené maminky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 22:07

@Michal1987 ubrat na drsnosti a nehrotit to.. jsi rok po rozvodu.. to není taková tragédie.. Nemusíš nutně chodit do baru, stačí nebýt zalezlý jen doma..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:09

Myslím,že v baru ani na diskotéce si partnerku na celý život asi nenajdete. Ale to je můj názor,třeba to někdo vidí jinak :palec: Ja svého životního partnera potkala v práci a věřím,že to bylo osudové setkání. Přeji hodně štěstí :kytka:

Petra Z
Hvězda diskuse 52186 příspěvků 21.09.18 22:09

@Michal1987 a v písemném projevu se vyhni chybám bijícím do očí…jako třeba ubýjí.....to je děs a odradí to…

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 21.09.18 22:10

Kdybych hledala chlapa pro život, inzerát s takovou fotkou bych rovnou přeskočila. Hrozně agresivní pro mě. Vyfoť se oblečený. Normální postoj. Ne opřený o nějaký závoďák nebo v posilovně. Mezi lidi se dá chodit i jinam než na diskotéky. Na to jsi podle mě už dost starý :oops:

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 21.09.18 22:12
@Anonymní píše:
Myslím,že v baru ani na diskotéce si partnerku na celý život asi nenajdete. Ale to je můj názor,třeba to někdo vidí jinak :palec: Ja svého životního partnera potkala v práci a věřím,že to bylo osudové setkání. Přeji hodně štěstí :kytka:

Jak to, že jsi tulipán? Tulipán je vždycky zakladetel/ka. 8o Nebo si píšeš sám sobě?

Michal1987
Povídálka 19 příspěvků 21.09.18 22:13
@Petra Z píše:
@Michal1987 a v písemném projevu se vyhni chybám bijícím do očí…jako třeba ubýjí.....to je děs a odradí to…

Ježiši já jsem ale trouba :) :zed: hlavně že se snažím napsat to co nejlépe a udělám takovouhle chybu… Omlouvám se.

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 21.09.18 22:13

@Michal1987 ja bych se te mozna trochu bala :lol: nevypadas zrovna jako chlap hledajici lasku. ale asi je to tou fotkou, no.
a jinak, drtiva vetsina lidi okolo me se potkala v praci nebo pomoci spolecnych pratel, znamych… asi chodis cvicit, tam by to neslo treba? v baru ani na dikotece se podle me partner nehleda, tam spis jen zabava :nevim:

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 21.09.18 22:13

Omyl.

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 21.09.18 22:14

Omyl

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 21.09.18 22:14
@Russet píše:
Jak to, že jsi tulipán? Tulipán je vždycky zakladetel/ka. 8o Nebo si píšeš sám sobě?

Fakt? Tak to ja jsem treba vubec nevedela :palec:

Petra Z
Hvězda diskuse 52186 příspěvků 21.09.18 22:15

@Michal1987 v pohodě…aspoň si dáš příště pozor ;)
a opravdu ta fotka působí „agresivne“..­...jestli jsi měl takovou na seznamce,tak to asi dost odradí…

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 21.09.18 22:16
@Blahuše píše:
Fakt? Tak to ja jsem treba vubec nevedela :palec:

Jenomže jsem se spletla. On zakladatel není anonymní. Takže pak je další anonym tulipán :oops:

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 21.09.18 22:16

No hele, ja bych ti sebrala z těch pazour ty boxerský rukavice a vrazila ti do ruky buzolu, mapu s čipem, poslala bych tě na nějakej orienťák, tam je hezkejch a sportovně založenejch holek dost ;)

Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 21.09.18 22:18

Souhlasim s fotkou, pokud jsi mel podobne na seznamce, nedivim se, ze to neklaplo. Nejlepe se seznamuje v praci, pri sportu, nebo i na spolecnych akcich s prateli. Drzim palce :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >