Nedaří se mi zapadnout do malého kolektivu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:59
Nedari se mi zapadnout do maleho kolektivu

Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

Reakce:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 08.10.18 20:02

Jestli jsi tam zatím jen čtyři měsíce a oni X let, tak to trvá, než tě přijmou mezi sebe, zatím jsi pro ně cizinec, vetřelec.. Dej tomu čas, buď milá, ochotná a pracovitá a časem si to sedne.).

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 08.10.18 20:04

troll.Formou i obsahem.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 08.10.18 21:12
@Burj Chalifa píše:
troll.Formou i obsahem.

To by mě zajímalo, jak se to tak stane, že někteří mají hned ve všem jasno.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 08.10.18 21:43

A nejsi už trochu velká holka na to, abys řešila, jestli se kvůli nějakému prereku či zakoktani jevis kolegyním jako trapná?
Myslím, že bys měla přestat z komára dělat velblouda a příliš prožívat takové drobnosti.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 08.10.18 21:50
@Anonymní píše:
Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

udělej něco s gramatikou.Je to dobře míněná rada.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >