Nedaří se mi zapadnout do malého kolektivu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:59
Nedari se mi zapadnout do maleho kolektivu

Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

Reakce:
Paola21
Závislačka 4078 příspěvků 08.10.18 20:02

Jestli jsi tam zatím jen čtyři měsíce a oni X let, tak to trvá, než tě přijmou mezi sebe, zatím jsi pro ně cizinec, vetřelec.. Dej tomu čas, buď milá, ochotná a pracovitá a časem si to sedne.).

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30749 příspěvků 08.10.18 20:04

troll.Formou i obsahem.

Kfětoslava
Závislačka 2944 příspěvků 08.10.18 21:12
@Burj Chalifa píše:
troll.Formou i obsahem.

To by mě zajímalo, jak se to tak stane, že někteří mají hned ve všem jasno.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 08.10.18 21:43

A nejsi už trochu velká holka na to, abys řešila, jestli se kvůli nějakému prereku či zakoktani jevis kolegyním jako trapná?
Myslím, že bys měla přestat z komára dělat velblouda a příliš prožívat takové drobnosti.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30749 příspěvků 08.10.18 21:50
@Anonymní píše:
Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

udělej něco s gramatikou.Je to dobře míněná rada.

Váš příspěvek
Reklama