Reklama

Nedaří se mi zapadnout do malého kolektivu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:59
Nedari se mi zapadnout do maleho kolektivu

Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 08.10.18 20:02

Jestli jsi tam zatím jen čtyři měsíce a oni X let, tak to trvá, než tě přijmou mezi sebe, zatím jsi pro ně cizinec, vetřelec.. Dej tomu čas, buď milá, ochotná a pracovitá a časem si to sedne.).

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28765 příspěvků 08.10.18 20:04

troll.Formou i obsahem.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 08.10.18 21:12
@Burj Chalifa píše:
troll.Formou i obsahem.

To by mě zajímalo, jak se to tak stane, že někteří mají hned ve všem jasno.

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 08.10.18 21:43

A nejsi už trochu velká holka na to, abys řešila, jestli se kvůli nějakému prereku či zakoktani jevis kolegyním jako trapná?
Myslím, že bys měla přestat z komára dělat velblouda a příliš prožívat takové drobnosti.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28765 příspěvků 08.10.18 21:50
@Anonymní píše:
Uz sou to 4 mesice co jsem nastoupila po materskedo prace. Ze zacatku dobry, kolegyne se mi venovaly kdyz meli cas. Pak uz semmusela pracovat samostatně. Oni uz se znaji dlouho a neustale mluvi o kolegyni, misto ktere ted sem. Ja se citim jako odpad, co jen zalepí „diru“ nez se za prava vrátí. Snazim se byt mila, ale vetsinou se zakoktam a nez se vyjadrim. Asi jim pripadam trapna. Sme mala telefonní odnož, jedne firmy. Chtela sem praci i zmenit, ale je pravda ze s tou moji povahou se ke me budou stejne vsichni chovat stejne, az me poznaji :(

udělej něco s gramatikou.Je to dobře míněná rada.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >