Reklama

Nedaří se mi zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 01.05.18 19:08
Nedaří se mi zhubnout

Potřebovala bych pomoct od někoho, kdo tomu aspoň trochu rozumí. Je mi 19 let, měřím 165 cm a vážím 56 kilo. Asi to vypadá jako idelani váha, ale jsem prost obalená tukem a vadí mi to. Chtěla bych dát dolů tak tři čtyři kila a nějak hezky zpevnit postavu. Rozhodla jsem se pro běh. Již měsíc se snažím 3× týdne běhat alespoň půl hodiny, teď jsem se po zlepšení kondice rozhodla pro 40 minut běhu v pomalém tempu. Myslela jsem, že po tom měsíci zhubnu alespoň třeba kilo/ centimetr na obvodu a ono nic. Spočítala jsem si kalorie a zjistila jsem, že jim ani ne 1000 kcal denně, což je možná důvod problému. Vypocitala jsem si bazální metabolismus a ten činí 1408 kcal. Snažím se jíst kolem 1600 kcal a ani nevím, jestli to není pořád málo. Ono se to řekne, jíst víc, ale není to tak jednoduché. Myslíte, že teď už se, po navýšení jídla, to hubnutí rozproudí?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 01.05.18 19:10
@Hejdy221 píše:
Potřebovala bych pomoct od někoho, kdo tomu aspoň trochu rozumí. Je mi 19 let,měřím 165 cm a vážím 56 kilo. Asi to vypadá jako idelani váha, ale jsem prost obalená tukema vadí mi to. Chtěla bych dát dolů tak tři čtyři kila a nějak hezky zpevnit postavu. Rozhodla jsem se pro běh. Již měsíc se snažím 3× týdne běhat alespoň půl hodiny, teď jsem se po zlepšení kondice rozhodla pro 40 minut běhu v pomalém tempu. Myslela jsem, že po tom měsíci zhubnu alespoň třeba kilo/ centimetr na obvodu a ono nic. Spočítala jsem si kalorie a zjistila jsem, že jim ani ne 1000 kcal denně, což je možná důvod problému. Vypocitala jsem si bazální metabolismus a ten činí 1408 kcal. Snažím se jíst kolem 1600 kcal a ani nevím, jestli to není pořád málo. Ono se to řekne, jíst víc, ale není to tak jednoduché. Myslíte, že teď už se, po navýšení jídla, to hubnutí rozproudí?

No nevim, 165cm a 56kg jsi obalená tukem? Není to spíš v hlavě?

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 01.05.18 19:18

Prošla jsem si anorexií, takž nějakou zkreslenou představu v hlavě asi mám, ale obvod stehna 56 centimetrů a obvod břicha, měřeno jakoby lehce pod pupíkem, 83 cm mi nepřijde úplně v pohodě. Když nemám zatažený břicho, mám ho strašně vypouklý, jak kdybych byla těhotná.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 01.05.18 19:22
@Hejdy221 píše:
Prošla jsem si anorexií, takž nějakou zkreslenou představu v hlavě asi mám, ale obvod stehna 56 centimetrů a obvod břicha, měřeno jakoby lehce pod pupíkem, 83 cm mi nepřijde úplně v pohodě. Když nemám zatažený břicho, mám ho strašně vypouklý, jak kdybych byla těhotná.

Tím spíš bych se poradila s odborníkem než se do něčeho pustíš.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 01.05.18 19:24

Máš dobrou váhu! :) možná bych přemýšlela o zpevnění pokud máš pocit že to není ono. :think: Já mám 173cm a 71kg :roll: taky bych potřebovala shodit ale nejde to :lol:

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 19:24

@Hejdy221 hele tady na emiminu s tímto "problemem " asi nenajdes moc pochopení :-D co by za to spousta mamin po porodu dala… mám temeř stejne míry a před detma jsem taky byla furt nespokojená…ale reknu ti upřímně že 2-3 kg sem a tam to nikdo moc nepozná…když mi trochu naroste pr.el tak začnu nosit volnejsi kalhoty a pak když mi zas splaskne tak si užiju leginy apod.. atd.. 3 kg bych neřešila

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 01.05.18 19:24

Nemám na výživového poradce peníze.

Limi123
Závislačka 3017 příspěvků 01.05.18 19:33
@Hejdy221 píše:
Potřebovala bych pomoct od někoho, kdo tomu aspoň trochu rozumí. Je mi 19 let, měřím 165 cm a vážím 56 kilo. Asi to vypadá jako idelani váha, ale jsem prost obalená tukem a vadí mi to. Chtěla bych dát dolů tak tři čtyři kila a nějak hezky zpevnit postavu. Rozhodla jsem se pro běh. Již měsíc se snažím 3× týdne běhat alespoň půl hodiny, teď jsem se po zlepšení kondice rozhodla pro 40 minut běhu v pomalém tempu. Myslela jsem, že po tom měsíci zhubnu alespoň třeba kilo/ centimetr na obvodu a ono nic. Spočítala jsem si kalorie a zjistila jsem, že jim ani ne 1000 kcal denně, což je možná důvod problému. Vypocitala jsem si bazální metabolismus a ten činí 1408 kcal. Snažím se jíst kolem 1600 kcal a ani nevím, jestli to není pořád málo. Ono se to řekne, jíst víc, ale není to tak jednoduché. Myslíte, že teď už se, po navýšení jídla, to hubnutí rozproudí?

Neni to jen o navyseni porci, ale take o slozeni. Stahni si aplikaci Kaloricke tabulky a zacni jist podle toho, co ti tam doporuci (sacharidy, tuky, bilkoviny). A urcite bych nesla pod bazalni metabolismus.

Boudová
Kelišová 6019 příspěvků 01.05.18 19:36

Já to chápu. Mám 168 a nejvíc se mi moje postava líbí při 52kg. A to žádnou anorexii ani ničim podbným netrpím. Soustředila bych se víc na tu stravu no. S tím jidlem se asi dlouho nesnažíš ne? Já se takovýho toho špeku okolo břicha atd.. zbavila nejvíc při tý dietě Mačingový, tam furt jíš ale zdravě. A tuk šel pryč.

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 01.05.18 19:38

S jídlem se snažím tak poslední týden, došlo mi, že v malém příjmu bude asi ten problém

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19047 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 19:39

@Hejdy221 A jak priblizne vypada tvuj jidelnicek?

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 01.05.18 19:45

Ráno mám většinou ovesnou kaši, buď z pytlíku, což vím, že není nejzdravější, nebo doma uvařenou, k tomu půlku bílého jogurtu a ovoce. K svačině většinou nějaký jogurt. Oběd mívám normální doma. K další svačině co se najde, buď zeleninu, chleba, zas jogurt. A večeře se snažím mít odlehčenější, třeba vajíčka a tak.

Limi123
Závislačka 3017 příspěvků 01.05.18 19:47
@Hejdy221 píše:
Ráno mám většinou ovesnou kaši, buď z pytlíku, což vím, že není nejzdravější, nebo doma uvařenou, k tomu půlku bílého jogurtu a ovoce. K svačině většinou nějaký jogurt. Oběd mívám normální doma. K další svačině co se najde, buď zeleninu, chleba, zas jogurt. A večeře se snažím mít odlehčenější, třeba vajíčka a tak.

Pokud ovesnou kasi z pytliku, tak chia kasi z Lidlu nebo ze zdrave vyzivy (maji stejne slozeni, malo cukru, hodne vlakniny).

Opravdu si stahni ty Kaloricke tabulky a pro vzor z netu treba jidelnicek Petra Havlicka ze Jste to co jite.

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 01.05.18 19:48

Tělo hladovelo, do toho jsi běhala. braní se, bude to chvíli trvat. Jinak co se tyce nafouklosti zkus vynechat lepek, cukr, nebo mlecne výrobky

Boudová
Kelišová 6019 příspěvků 01.05.18 19:50

@Hejdy221 moc dobrý jsou ty kaše z lidlu. Jahelna a pohankova. Jsou bez cukru. Snídám je s ovocem.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama