Reklama

Nedaří se otěhotnět po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nitee
Kecalka 270 příspěvků 19.07.18 21:13
Nedaří se otěhotnět po císaři

Ahoj holky, v říjnu 2012 se nám císařským řezem narodila holčička. Od léta 2013 se snažíme o druhé a nedaří se. Podle gynekologa je vše v pořádku, tedy spermio, hormony, k ovulaci dochází, jizva je sice trošku keloidní, ale jinak hezká. V porodnici jsem tenkrát ležela na pokoji s paní, která měla druhé až 12 let po prvnim a prý se jim po prvním císaři taky nedařilo znovu otěhotnět. Máte s tím některá zkušenosti?

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 19.07.18 21:15

Nevím, já to měla přesně naopak.. první dítě IVF, porod císařem, otěhotněla jsem, když bylo malému 14 m a to na první sexík :nevim: :think:

Yasmina21
Kecalka 408 příspěvků 19.07.18 21:20

Osobní zkušenost nemám, ale švagrové se také stále 5 let po císaři nedaří otěhotnět. Prý je u nich také vše v pořádku. :think: Snad se brzy zadaří :hug:

Příspěvek upraven 19.07.18 v 21:21

nitee
Kecalka 270 příspěvků 19.07.18 21:20

@ixule děkuji, si mě trošku uklidnila. Já už asi hledám problém ve všem. Dneska jsem paní potkala, tak mi to připomněla.

Resch
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 19.07.18 21:23

@nitee Ahoj, máme stejný problém,císař 12/2014, od 9/16 se snažíme a nic :nevim: Vyšetření všechna v pořádku,prý máme vydržet a ono se zadaří :zed:

Mallorka
Závislačka 2987 příspěvků 19.07.18 21:23

Ja nemohla otehotnet 2 roky. Pote jsem otehotnela a porod CS, s druhým jsem otehotnelo hned. Neteř také a další 2 kamarádky mají každa po dvou dětech po sekci. Není to tím.

nitee
Kecalka 270 příspěvků 19.07.18 21:23

@Yasmina21 děkuji :srdce: no je mi to divné. Doufám, že se najde i někdo, kdo měl podobnou zkušenost a přišli na to, v čem je problém a zadařilo se

nitee
Kecalka 270 příspěvků 19.07.18 21:25

@Resch a jaké vyšetření máš za sebou?

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 19.07.18 21:37

Ja mela cisare 2012, pak nekolik let IVF, IUI, porad nejake hormony. Na podzim jsme se na to definitivne vykaslali a pristi tyden budu rodit. Stacilo vypnout hlavu a jedno domaci snazeni mesic po nepovedenem embryotransferu.

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 19.07.18 22:04

Ono splodit dítě je zázrak samo o sobě i bez sekce (a to píšu se vsi úctou i kdyz jsme 1.dite splodili hned) ;) jsem taky po sekci a druhé dítě chvilku trvalo,ale ja casto kojila a ovu asi nepravidelna. Jizva v deloze by mohla byt prekazkou, ale vetsinou se zadari otehotnet (drive nebo pozdeji :kytka: )

lolink
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 19.07.18 22:07

Po cisari se mohou delat srusty. To se beznym vysetrenim nezjisti. Ja otehotnela 3. Rok po cisari, snazili jsme se pul roku. A prvni mesice jsem mela dost velke bolesti pri rozpinani delohy, jak mimino rostlo. Bylo mi receno, ze jsem mela srusty a ty bolesti znamenaji, ze se trhaji. To se ale da zjistit na 100 % laparoskopicky.

Resch
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 19.07.18 22:27

@nitee opakovaně hormonální profil,hydroso­nografii dělohy,foliku­lometrii a jednu neúspěšnou iui,chlap opakovaně spermiogram.. Nikde nic :nevim: I když po dnešní návštěvě mám podezření na nižší sliznici,tak možná se nemá kam vajíčko uchytit? :think:

Russet
Extra třída :D 10251 příspěvků 19.07.18 22:27
@nitee píše:
Ahoj holky, v říjnu 2012 se nám císařským řezem narodila holčička. Od léta 2013 se snažíme o druhé a nedaří se. Podle gynekologa je vše v pořádku, tedy spermio, hormony, k ovulaci dochází, jizva je sice trošku keloidní, ale jinak hezká. V porodnici jsem tenkrát ležela na pokoji s paní, která měla druhé až 12 let po prvnim a prý se jim po prvním císaři taky nedařilo znovu otěhotnět. Máte s tím některá zkušenosti?

Kamarádka otěhotněla dokonce 2×. Jednou s nešťastným koncem. Pokud je uvnitř vše ok, tak buď vydržet nebo jít cestou umělého oplodnění :nevim:

jiti81
Kecalka 306 příspěvků 37 inzerátů 20.07.18 07:09

Po prvním císaři se nám nedařilo asi rok (začali jsme asi 1,5 roku po císaři), ale tamm byl problém v tom, že jsem měla antiko v injekcích a to je prostě svinstvo. Po vysazení mi pak ještě půl roku nechodila MS. Ale dr. to dal nějak dokupy, ale stále to nešlo. Pak mi předepsal Clostybelgyt,ale toho jsem se bála (v mém okolí mají po něm dvojčata) jsem se na to vyprdla. Všechny věci jsem uklidila do sklepa, s tím, že prostě budeme mít jedináčka. No do měsíce jsem byla těhotná. Teď 5 let po druhém císaří, jsem neplánovaně otěhotněla a za pár dní rodím opět císařem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama