Nedaří se otěhotnět po půl roce

Anonymní
21.5.21 11:23

Nedaří se otěhotnět po půl roce

Dobrý den chci se zeptat s manželem se snažíme o miminko přes půl roku a pořád nic 3× mi vyšel pozitivní test a pak to odešlo s MS při prvním dítěti to bylo hned máte s tím někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
21.5.21 11:26

Půl roku je nic, u zdravého páru se to řeší až po roce. Případně dřív, záleží kolik ti je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 11:29

@Umík je mi 24 a manželovi 22 prodělali jsme covid může to mít na to nějaký vliv?

• Citovat
  • Nahlásit
22452
21.5.21 11:32

To se stává, dej tomu trochu času. Mě Dr říkala, že když to odejde, mám nechat tělo odpočinout a ne se snažit hned další měsíc znova, ze jak se na to spěchá, tak pak odchází jedno za druhým. Já přišla o 2, ne teda biochemko, ale potrat v 7tt a po prvním sem spechala a odešlo to zas a jak sem pockala par měsíců, tak se pak zadarilo. Ale půl roku není nic, řeší se to až po roce snažení, případně více potratech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
21.5.21 11:36
@Anonymní píše:
@Umík je mi 24 a manželovi 22 prodělali jsme covid může to mít na to nějaký vliv?

Tak to jste maldi. S tím covidem, to ti nejspíš nebude schopen odpovědět ani lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
21.5.21 11:39

Covid na plodnost nemá vliv.. Nedávno byla reportáž v tv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
21.5.21 11:49
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat s manželem se snažíme o miminko přes půl roku a pořád nic 3× mi vyšel pozitivní test a pak to odešlo s MS při prvním dítěti to bylo hned máte s tím někdo zkušenost?

prvni hned, pak biochemko, spontanni a treti byla nucena revize. Ano, zkusenosti mam, od revize to neresime a nechavame klid uz asi pul roku, resila jsem si dalsi zdravotni problemy. Ted si jeste pockam na ockovani na covid a po prazdninach to zase zkusime. Kdyz nebude druhe tak se svet nezbori

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
21.5.21 11:51

Jste mladí, půl roku je krátká doba. Neplodnost se doporučuje vyšetřit po roce. Chápu, že to vypadá jako věčnost, ale půl roku je nic. Věřím, že to brzy vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1695
21.5.21 11:55

Pokud jste nedávno prodělali covid, tak bych si dala s těhotenstvím oraz a nechala tělo pořádně odpočinout. Kupte si nějaké vitamíny a dejte tak dva tři měsíce klid.
Už jsem z vícero zdrojů slyšela, jak je tělo po covidu vyčerpané, i když lidi měli třeba jenom mírný průběh.
Jste mladí, tak pár měsíců klidu nebude hrát takovou roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
21.5.21 12:08

Není to spíš provokace :think: Jsou tu snažilky co se x let snaží o dítě a ty ve 24 letech řešíš že to půl roku nejde? Nehledě na to proč zakládáš novou diskuzi když jich tu je dost na podobné téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
21.5.21 12:32

Půl roku? To fakt nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 12:57

Pul roku fakt nic neni, mam kamaradku, ktera se snazila 6 let, to byly jiny nervy a situace.
Ja tedy tehotnim hned prvni mesic snazeni, treti tehotenstvi bylo biochemicke, ale hned nasledujici mesic jsem znovu otehotnela a cekame dvojcata, cimz chci rict, ze i po biochemickem se muze zadarit hned, nekdo tady doporucoval par mesicu vyckat.

• Citovat
  • Nahlásit
64453
21.5.21 13:12
@Anonymní píše:
@Umík je mi 24 a manželovi 22 prodělali jsme covid může to mít na to nějaký vliv?

To ti nikdo neřekne. Jinak rok, minimálně.. Pak k dr.. Jako první chlap, pak ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9415
21.5.21 14:51
@Anonymní píše:

Po půl roce snažení jsem šla k lékařce nasadila léky a další měsíc jsem byla těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat