Nedařilo se mu se udělat a najednou to jde rychle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.02.18 01:50
Nedařilo se mu se udelat a najednou to jde rychle

Ahoj holky,
chci se zeptat.. s pritelem jsme 3 roky a jsme mladí.. vzdycky mel docela problem se udelat (casto je problem ho poradně postavit, nebo ho udržet poradně tvrdého). Postaví se mu a docela rychle, ale nekdy to proste neni uplne na 100%.. to ale beru. Spis me vzdycky trápilo to, ze mu neskutecne dlouho trvalo se udelat a musel se u toho jakoby snažit. A stejne pro nej je vždy nejlepsi dodelat ho rukou. No ale nedavno jsme si o tom promluvili a rikala jsem mu, ze me mrzi, ze se proste většinou chce dodelat rukou a ze bych uvítala, kdyby to aspon nekdy zkoušel sexem.. no a od te doby, kdyz spolu spime, tak uz se udela dost rychle, ani to nemusi byt nejak kvalitni sex :D proste vzdycky to trvalo strasne dlouho a neslo mu to a najednou posledni dobou je (v porovnání s tim predtim) docela rychle a i většinou sexem.. jsem za to moc rada, jen si rikam, jestli to je takova rychlá zmena normalni, nebo jestli v tom nahodou neni jina? Tak by me i zajímalo jak ro je.. kdyz ma chlap jinou, jestli mu to pak trva dyl, nebo je to naopak rychlejší? Děkuji za odpovedi :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 28.02.18 01:54
:)

Anonymní  28.02.18 01:57

Jeste zakladatelka. Máme oba dost fyzicky náročnou praci - jsme tam 6× tydne na 8 hodin a jsme dost unavení, tak jestli to chce odbit?. Ja jsem teda vic nadrzena a potřebuji to klidne každy den :D ale přítel tak obden - 1 za 3 dny a idealni.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 01:57

Nesejčkuj hned :kytka: podle mě se před tím snažil to protahovat abys z toho taky něco měla, myslel si, že čím dýl tím líp. Tys vyslovila přání, on se přestal kontrolovat. Nic víc bych za tím nehledala :nevim: :*

Anonymní  28.02.18 01:59

@Lucius08 dobre, dekuju. Ale stejne me zajima, kdyz ma muž jinou, trva mu to dyl, nebo naopak?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 02:01

Spíš bych řekla, že by na tebe neměl takovou chuť… možná by ho trápili i nějaké výčitky, spíš bych řekla, že dýl.

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 28.02.18 02:03

@Lucius08 no a hlavne jsem to jednou řešila se svym známým psychologem a ten mi rekl, ze to co popisuju je problem. Ze opravdu nejakej problem s udelanim se tam je… takze si myslim, ze by to jen tak neovlivnil hlavou, ne? :D protoze fakt jako v sexu se neudelal mockrát. Neslo mu to moc no

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 28.02.18 02:04

@Lucius08 tak to by byl uplne nejlepsi případ, kdyby dyl. A kdyz jsou spolu partneři dyl, trva ten orgasmus dyl, nebo kratší dobu?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 02:12

@A-dé-la samozřejmě nejsem psycholog ale podle mě to o hlavě je hodně. Jednou jsem měla kluka a tomu trvalo snad měsíc než se poprvé udělal. Nebyli jsme spolu dlouho ale zlepšovalo se to časem a když jsem s ním o tom mluvila tak mi tvrdil, že si není prostě jistý a kdesi cosi. No a manžel to taky umí protáhnout když chci :nevim: někdy se teda dostaneme do stavu, že to oddaluje moc a nejde to vůbec skoro :D ale většinou opravdu počká až jsem hotová první a když jsem je skoro hned taky. Takže nějak to ti chlapi dokážou :nevim:.

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 28.02.18 02:15

@Lucius08 to je, ale ja mu to rikala několikrát. Spis az ted to bylo uz fakt po několikáté, ze jsem na nej docela i nalehala… nevim, proc az ted, kdyz ro najednou jde a proto se mi naskytla ta otázka o te jine

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 02:19
@A-dé-la píše:
@Lucius08 tak to by byl uplne nejlepsi případ, kdyby dyl. A kdyz jsou spolu partneři dyl, trva ten orgasmus dyl, nebo kratší dobu?

Já myslím, že jak u koho. Ale pokud kratší dobu, byla bych jen ráda :) znamená to, že ho přitahuješ, přece :)… Pokud nemá u toho zavřené oči a myšlenkami není jinde vůbec bych se nebála :D

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 02:24
@A-dé-la píše:
@Lucius08 to je, ale ja mu to rikala několikrát. Spis az ted to bylo uz fakt po několikáté, ze jsem na nej docela i nalehala… nevim, proc az ted, kdyz ro najednou jde a proto se mi naskytla ta otázka o te jine

Otázku o jiné bych řešila, kdyby ti dával i jiné důvody, byl déle v práci, schovaval si telefon, začal se jinak chovat apod…

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 28.02.18 02:45

@Lucius08 nemůžete byt i v tom, ze jsem vysadila HA? Cca od te doby je ta zmena

Petruna21
Echt Kelišová 9232 příspěvků 28.02.18 05:29

Se kouknu do věštecké koule a řeknu ti :)

káťa
Extra třída :D 11828 příspěvků 28.02.18 05:33

Já to vidím tak, že si pomáhá nějakymi léky. Je divné, že byl problém s erekcí i tezce dosažitelnou ejakulaci a najednou, po vážném rozhovoru, je to jako mávnutím kouzelného proutku jinak. Já bych zatím neviděla milenku, ale spíš leky…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama