Nedávám její děti

Anonymní
20.9.20 03:36

Nedavam jeji dite

Zdravim, mam docela takovou prekerku. Je mi 40 a po rozvodu manzelstvi, z ktereho mam jedno nevlastni dite (uz dospela holka) a jedno vlastni (13 let) jsem si nasel pritelkyni. Oba jsme zamilovaní, ta holka je skvela, vyhovuje mi ve vsem, ale proste nedavam to, ze ma maly dite, je to jeste mimino. Jsme spolu cca 3,5 mesice, zatim se jen vidame, obcas prespani. Sel jsem do toho s tim, ze mi deti vadit nejspis nebudou kdyz jsem prijmul i nevlastní dceru, ale ted to nejak nedavam. Kdyz jsme všichni spolu, tak si rikam, co to delam a fakt se tesim az malej pujde spat. Me deti jsem ji jeste nepredstavil, protoze syn se jeste nejak neoklepal z rozvodu a taky asi neni fer po ni chtit, aby prijmula me deti kdyz ja to mam takhle. Jsem z toho fakt spatnej, nemuzu z toho spat, jako třeba ted, protože nemam silu (a taky nechci) ukoncit neco, co funguj, ale je mi jasny, ze ji nemohu tahat za nos. Ona nic netusi. Mela (mel) jste to taky tak některa? Zmenilo se to po case? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11812
20.9.20 04:51

Nechces ukoncit neco, co finguje? Ocividne to nefunguje, protoze sis nasel zenu 1+1 a to tak bude uz naporad. Bud jeji dite prijmes, anebo spolu nebudete. Je to tezke. Nekdy clovek nedava vlastni deti, natoz deti partnera. A male dite je fyzicky narocne, kdezto ty po 40 uz chces mit urcity klid a pohodu.
Probrala bych to s ni, rekla ji, jak to citim. Mozna ona sama uzna, ze to nepujde. Navic 3,5 mesice je doba, kdy se stale jeste otukavate a poznavate.

Kdybych ted hledala noveho partnera, obloukem bych se vyhnula muzi s malym ditetem. Jako 40+ uz chci mit klid :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
20.9.20 06:13

Ukonči to a dej jí možnost ať si najde někoho, kdo s tím nebude mít problém. Čím dříve tím lépe pro vás pro oba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
20.9.20 06:39

Ukonči to a vysvětli ji pravý důvod. Možná jí tím ušetříš spoustu přemýšlení, co udělala špatně. Sama je po rozchodu a s malým dítětem se to nese všechno ještě hůř. Jako máma bych nechtěla partnera, který by moje dítě mlčky trpěl jen proto, že je mu dobře se mnou. Jinak tě chápu, já bych taky malé cizí dítě nedala. Většina ženských má problém s dětmi na víkend, natož kdyby ho měl chlap v péči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
20.9.20 06:54
@Anonymní píše:
Zdravim, mam docela takovou prekerku. Je mi 40 a po rozvodu manzelstvi, z ktereho mam jedno nevlastni dite (uz dospela holka) a jedno vlastni (13 let) jsem si nasel pritelkyni. Oba jsme zamilovaní, ta holka je skvela, vyhovuje mi ve vsem, ale proste nedavam to, ze ma maly dite, je to jeste mimino. Jsme spolu cca 3,5 mesice, zatim se jen vidame, obcas prespani. Sel jsem do toho s tim, ze mi deti vadit nejspis nebudou kdyz jsem prijmul i nevlastní dceru, ale ted to nejak nedavam. Kdyz jsme všichni spolu, tak si rikam, co to delam a fakt se tesim az malej pujde spat. Me deti jsem ji jeste nepredstavil, protoze syn se jeste nejak neoklepal z rozvodu a taky asi neni fer po ni chtit, aby prijmula me deti kdyz ja to mam takhle. Jsem z toho fakt spatnej, nemuzu z toho spat, jako třeba ted, protože nemam silu (a taky nechci) ukoncit neco, co funguj, ale je mi jasny, ze ji nemohu tahat za nos. Ona nic netusi. Mela (mel) jste to taky tak některa? Zmenilo se to po case? Diky

Ja te uplne chapu ve svem veku 45+ bych uz nectela chlapa s jinym nez samostatne jinde bydlicim diteem.nebo s zadnym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7983
20.9.20 07:10

Vám ten vztah ale nefunguje. Ukonči to a najdi si někoho jiného. To její dítě nikam nezmizí a třeba bude chtít za pár let další. Buď rád, že své děti už jsi vychoval a užívej si života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8893
20.9.20 07:12

Bylo by fér jí to říct a pravdu, aby věděla pro příšte, že to někdo nedává. A navíc aby si si mohla najít někoho, kdo bude mít rád ji i dítě. Jestli je navíc mladší, tak si třeba maluje, že budete mít časem ještě dítě spolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
20.9.20 07:25

Ukonči to. Takhle byste se akorát všichni trápili. I já tě chápu, v našem věku už chceme určitý klid a děti jsou jako prdy - nevadí ti akorát tvoje vlastní. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
20.9.20 07:36

Prostě už jsi “starej” na malý dítě. To není o konkrétním čísle věku, ale spíš o životní fázi. Ty sis tou svojí s malými dětmi už prošel, máš ji za sebou a nechce se Ti vracet. A je to tak naprosto v pořádku. Ostatně řada chlapů, co si v návalu druhé mízy poříděj druhou sadu dětí, pak přiznává, že to byla chyba, a to jde o jejich vlastní děti.
Akorát teda nevím, jak z toho ven - když jí neřekneš pravdu, tak se možná bude trápit úvahami, co udělala špatně. Když pravdu řekneš, tak svým způsobem říkáš, že jí dítě zničilo šanci na vztah, který jinak asi byl fajn. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 07:48

Prave kdyz jsme spolu zacinali, tak mela hrozny obavy, ze si kvůli dítěti nikoho nenajde a ja ji utesoval, ze mne deti nevadi. Ja teda fakt myslel, ze mi vadit nebude a ted je to docela takovej podraz. Nicmene diky za reakce, tak trochu jsem je cekal

• Citovat
  • Nahlásit
13907
20.9.20 08:04
@Anonymní píše:
Prave kdyz jsme spolu zacinali, tak mela hrozny obavy, ze si kvůli dítěti nikoho nenajde a ja ji utesoval, ze mne deti nevadi. Ja teda fakt myslel, ze mi vadit nebude a ted je to docela takovej podraz. Nicmene diky za reakce, tak trochu jsem je cekal

Jestli je paní rozumná, tak pochopí, že máme něco nějak nastaveno teoreticky, ale prakticky to pak bohužel nedáváme.

Taky mě leckdy překvapí, že mi vadí něco, co bych nikdy neřekla, že mi vadit bude nebo že mi fakticky nevadí něco jiného. :nevim: Dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. Ale chápu, že se jí to bude špatně vysvětlovat.

Co přesně Ti vadí na tom miminku? Chová se ona tak, že se věnuje jen dítěti a Tebe přehlíží, nebo kde je problém? Všiml sis něčeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 08:13

Já jsem teda v pozici té ženské.. Dá se říct, že jsem s mužem, který děti nemá rád a nikdy žádný nechce, já mám školkového syna. My to máme hozený tak, že se vídáme jen když je syn u svýho taťky a je problém vyřešen. Ale já už nechci nikoho do baráku a hrát si na rodinu no :D Můj syn svýho tátu má a nějaký vztah s jiným mužem je čistě jen moje věc.

• Citovat
  • Nahlásit
17808
20.9.20 08:27
@Anonymní píše:
Prave kdyz jsme spolu zacinali, tak mela hrozny obavy, ze si kvůli dítěti nikoho nenajde a ja ji utesoval, ze mne deti nevadi. Ja teda fakt myslel, ze mi vadit nebude a ted je to docela takovej podraz. Nicmene diky za reakce, tak trochu jsem je cekal

Když sis našel první ženu s dítětem, tak ti bylo o x let míň. A výhled, že se dalších x let budeš opět starat o cizí dítě tě děsí. Já se nedivím, ve 40 už chce mít člověk spíš klid a ne mimino na krku. Taky si myslím, že by ses s ní měl rozejít a hledat ženu buď bezdětnou, která děti nechce nebo ženu s odrostlejšími dětmi. A tvůj postoj není vůbec ojedinělý. Mám dost rozvedených známých a chlapi ve 40 o cizí děti nestojí, většinou už své vlastní mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26730
20.9.20 08:28

Je otazka, jak si budete predstavovat ten vztah. Ja treba bych uz rodinu zakladat a sestehovavat se nechtela, takze pripadne pomery by sly mimo chlapečky a nechtela bych se seznamovat s jeho detmi. Ale jestli je ve hre sestehovani, tak to nema smysl. Byl bys zbytecne vypruzely na nekoho, kdo ti nic neudelal.

A pritelkyni nelituj, dokud se bude chlapum predem ‚omlouvat‘, ze ma dite, do te doby bude narazet na ty, co to vnimaji jako problem. Az si to postavi tak, ze kdo chce byt se mnou, tak si zvykne, budou ti muzi kolem ni motivovani si zvyknout a jinak se ani nebudou pokouset o vztah ;) kdo vi, jestli ti tema pindama nenasadila do hlavy brouka, proč ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 08:34

Myslim si, ze opravdu malokdo ma cizi deti rad, jako by byly vlastni. Jde jen o to, do jake miry jsi schopen a ochoten je tolerovat. To mi prijde normalni.
Nevim, jestli ma klucik fungujiciho tatinka nebo prarodice, cimz bys nemusel prevzit pecovatelskou roli. Tu bys nakonec nemusel nutne prevzit ani tak. Nevim, co te ve skutecnosti na tom tak stve - ramus, ze se vsechno toci kolem nej, ze k nemu nemas city, cokoliv jineho…? Da se to nejakym zpusobem vyresit nebo zmirnit?
Jestli to fakt nedavas, je pochopitelne, pokud odejdes. Zborit neco je snadne, taky je to dneska bezny, tak co.. :nevim:
Rekni ji, ze jsi si byl jisty, ze ti to vadit nebude, ale ze se bohuzel ukazalo, ze to tolerovat nedokazes. Ze te to moc mrzi, ze je skvela.
Za me je skoda zahazovat neco, kdyz si dva rozumi, protoze dalsi muze byt skvela, krome sexu, jina zase skvela, akorat fnukna, jina skvela, akorat hloupa, dalsi skvela, akorat z druheho konce republiky nebo treba vdana, ne moc pritazliva, mit vic nez jedno dite, chtit aspon dve deti… nevim, co si jako rozvedeny ctyricatnik predstavujes - dobrovolne bezdetnych skvelych holek zase tolik po svete nebeha… :nevim:
Rozhodnout se za tebe nikdo nemuze, protoze jen ty vidis vsechny souvislosti.
Tady ma kazdej akorat silny reci.
Ji to samozrejme zdrti, to je jiste.
Akorat vaz peclive. Casto se to pak uz neda spravit, kdyby se ti to pozdeji rozlezelo.
Mi se stava bezne, ze si rikam, co to delam… a v drtive vetsine pripadu se nakonec ukaze, ze risk je zisk.
Doufam, ze budete nakonec oba spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama