Nedělá se mi mlezivo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 18:32
Nedělá se mi mlezivo

Ahojky, chci se zeptat, jestli se vám všem dělalo v těhotenství mlezivo? Začínám 8. měsíc a nic, zkoušela jsem prsa masírovat, taky nic, ani se mi od začátku těhotenství prsa nezvětšila (nevím, jestli nezvětšení prsů znamená, že třeba nepracují mléčné žlázy?). Strašně moc bych si přála kojit, mám i nachystané čaje na podporu laktace ale přijde mi divné, že prsa nemám vůbec citlivá, nateklá, nic.

Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 14.01.19 18:33

Tak se hlavně hod do klidu. Mám měsíc do porodu, druhé těhotenství a mlezivo v tehu neznám, prsa byly vždy v poho.. Počkej si na 3-4 den po porodu až se spustí laktace, no stres hlavně

Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 14.01.19 18:43

Ahoj, jsem 39.tt každým dnem čekám na porod a mlezivo také nemám … A prsa se malinko zvětšila ze začátku, ale jinak taky nic. Myslím, že se to spustí až po porodu.

7.straka
Kecalka 451 příspěvků 14.01.19 18:49

Hlavně klid, to přijde. Můžeš se zkusit posichrovat homeopatiky Ricinus Communis 5CH, jestli chceš, ale fakt není důvod takhle brzo plašit.

Pidulka1991
Závislačka 3147 příspěvků 14.01.19 18:50

Též se mi nedělalo mlezivo, rodila jsem předčasně v 33+0 sekci a za 4-5 dni jsem měla prsa nalita, že jsem mohla rozdavat.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33913 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 18:53

Nedělalo a prsa jsem měla beze změny. Všechno se změnilo po porodu. Tak se nestresuj a vyčkej. :kytka:

pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 14.01.19 18:55

Mě se nic před porodem nedělo a kojila jsem malého obra dva roky

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 14.01.19 19:00

Každé tělo je jiné - někomu pomalu stříká mlíko ve 20.tt a někomu se zcela normálně spustí pár dní po porodu. Nepřítomnost mleziva v 8. měsíci nic nevypovídá o budoucí schopnosti kojit.

Tunrida
Hvězda diskuse 48923 příspěvků 14.01.19 19:15

Však máš kojit až za dva měsíce, ne zítra.

Medičkaa
Kecalka 271 příspěvků 11 inzerátů 14.01.19 19:30

Mě teda prsa tekla proudem tak měsíc před porodem, ale zase se nezvetsila snad ani o milimetr. Taky mě všichni strašili jak mám malá prsa a divné bradavky a kdesi cosi a budu mít problémy s kojením a syn si s tím poradil krásně sám a baštil hned. Takže bych to tolik neřešila a hlavně nedělala předem žádné závěry.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8526 příspěvků 14.01.19 19:38
@Anonymní píše:
Ahojky, chci se zeptat, jestli se vám všem dělalo v těhotenství mlezivo? Začínám 8. měsíc a nic, zkoušela jsem prsa masírovat, taky nic, ani se mi od začátku těhotenství prsa nezvětšila (nevím, jestli nezvětšení prsů znamená, že třeba nepracují mléčné žlázy?). Strašně moc bych si přála kojit, mám i nachystané čaje na podporu laktace ale přijde mi divné, že prsa nemám vůbec citlivá, nateklá, nic.

Ahoj,

vubec bych tohle neřešila. Já třeba měla mlezivo od 16tt a pak mléko byla pohroma, netvořilo se, pak ho bylo málo :nevim: A naopak jsem byla v porodnici s paní, která neměla prakticky také žádné mlezivo a rozkojila se už na sále 8o

Bud v klidu a nestresuj se tím. :hug:

Uživatel je onlinearaw
Neúnavná pisatelka 16734 příspěvků 15.01.19 08:00

Tak, tak. Mě teklo mlezivo už někdy od 18 týdne, později jako fakt hodně, že jsem měla mokré i triko a nakonec jsem nekojila a to jsem zkusila toho moře. od odsávaček, homeo, poradkyni a nic :nevim: Takže to žádný ukazatel není

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >