Nedělám chybu, že odcházím?

5
10.3.21 14:14

Nedělám chybu že odcházím?

Dobrý den, možná mám ted jen že všeho smíšené pocity nebo to na mě vše padá a potřebuji se vypsat… Po 9 letech vztahu chci odejít už mám vše zařízené bydlení od příštího měsíce atd… Ale najednou přemýšlím ještě dělám dobře… A taky se asi bojím zda to zvládnu… Máme spolu dvě děti bohužel vzah není tak jak jsem si představovala, chlap se o děti nikdy nezajímal nebo tak 5minut aby se neřeklo a za mnou přišel taky jen když chtěl sex celoi dobu co jsme spolu hraje jen na pc hry možná to teď někomu přijde úsměvné ale ono to tak úsměvný není když přijde z práce a jde na pc a to každý den od nějakých 16:00 do 9 večer a ještě ktomu 365 dní v roce hraje hry a mluví s hráči o tom že doma nedělal nikdy nic ani nemluvim… S prvním synem taky hrál ale dalo se sním ještě mluvit po narození druhého syna teď je mu 11mesicu to došlo až tak že spolu spíme max 2 do měsíce když mě pouštěli i z porodnice tak zaspal a já malem jela autobusem snad nemohla jsem se mu dovolat, bylo mi jasný že patřil celý noci… Přijeli jsme dóm pochoval si maliho a šel hned hrát snicim mě nepomohl přesto že jsem se špatně pohybovala, doma mě čekal akorát neskutečný bordel v tu dobu jsem se zaprisahala že toto mu nikdy neodpustím je mi strasne líto že to tak dopadlo ale já se přesto jeho chování nedokážu přenést a toho bylo víc ikdyz jsem byla třeba nemocná žádná pomoc jen zajet mi pro léky strašný problém pro něj. Jinak se vždy na mě usmíval přišel z práce dal pusu a myslel že to stačí snažila jsem se pochopit jeho ale on je asi na hrách závislé… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
10.3.21 14:17

Jo a proto mate i druhý dítě…
Tam třeba se vzpamatuje až odejdete, dojde mu jídlo a čistý ponožky až se za týden pak zvedne od počítače :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
10.3.21 14:18

Určitě jdi, už nad tim nepřemyslej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
10.3.21 14:21
@Iveta900 píše:
Dobrý den, možná mám ted jen že všeho smíšené pocity nebo to na mě vše padá a potřebuji se vypsat… Po 9 letech vztahu chci odejít už mám vše zařízené bydlení od příštího měsíce atd… Ale najednou přemýšlím ještě dělám dobře… A taky se asi bojím zda to zvládnu… Máme spolu dvě děti bohužel vzah není tak jak jsem si představovala, chlap se o děti nikdy nezajímal nebo tak 5minut aby se neřeklo a za mnou přišel taky jen když chtěl sex celoi dobu co jsme spolu hraje jen na pc hry možná to teď někomu přijde úsměvné ale ono to tak úsměvný není když přijde z práce a jde na pc a to každý den od nějakých 16:00 do 9 večer a ještě ktomu 365 dní v roce hraje hry a mluví s hráči o tom že doma nedělal nikdy nic ani nemluvim… S prvním synem taky hrál ale dalo se sním ještě mluvit po narození druhého syna teď je mu 11mesicu to došlo až tak že spolu spíme max 2 do měsíce když mě pouštěli i z porodnice tak zaspal a já malem jela autobusem snad nemohla jsem se mu dovolat, bylo mi jasný že patřil celý noci… Přijeli jsme dóm pochoval si maliho a šel hned hrát snicim mě nepomohl přesto že jsem se špatně pohybovala, doma mě čekal akorát neskutečný bordel v tu dobu jsem se zaprisahala že toto mu nikdy neodpustím je mi strasne líto že to tak dopadlo ale já se přesto jeho chování nedokážu přenést a toho bylo víc ikdyz jsem byla třeba nemocná žádná pomoc jen zajet mi pro léky strašný problém pro něj. Jinak se vždy na mě usmíval přišel z práce dal pusu a myslel že to stačí snažila jsem se pochopit jeho ale on je asi na hrách závislé… :roll:

Děláš dobře. K ničemu ti nebyl. Nepotřebuje tebe ani děti. Třeba bude lepším otcem teď a když ne, tak nic nového. Bez něj budeš mít větší klid, protože pomoc od něj nebudeš očekávat. Nebude to lehké. Máš nějakou rodinu na pomoc? Možná bude chtít střídavou péči až zjistí výši alimentů. Připrav se na to. Každého roku je škoda s chlapem, který ještě nedospel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
10.3.21 14:22

Děláš dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3573
10.3.21 14:23

Už se těším na příspěvky těch, co tvrdí, že hraní her je v poooohodě :lol: :lol: :lol:

@Iveta900 prchej od toho loosera co nejdál. Škoda jen, že se ti rozsvítilo až po druhém dítěti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
10.3.21 14:26
@JOHNDENVER píše:
Už se těším na příspěvky těch, co tvrdí, že hraní her je v poooohodě :lol: :lol: :lol:@Iveta900 prchej od toho loosera co nejdál. Škoda jen, že se ti rozsvítilo až po druhém dítěti :think:

Já třeba hraju a manžel taky. Ale až večer když děti spí a máme doma hotovo :nevim: někdo čumí na bednu, někdo si čte nebo plete a my si hrajeme. Co chceš taky pořád dělat doma s malýma dětma večer. :roll:
Problém vidím když se ale hraje a o děti se nestará a nic jiného nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.3.21 14:29

@Uslava Ano, mám mamku a sestru, mamka říkala že mi kdykoliv pomůže Fin. když nebudu mít a sestra říkala že i pohlída děti klidně takže o to strach nemám. Asi jde jen o to že jsem sním docela dlouho tak tam bude asi určitý zvyk… Ale jinak vím že dělám dobře celé roky jsem se jen snažila přemlouvat že je to normální aspoň on mi to tak vtloukal do hlavy… Ale už jsem unavená a těším se i na ten klídek v novem… :D emoce pracuji no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
10.3.21 14:34

Děláš dobře. Co s ním? Ještě párkrát tě pochyby určitě přepadnou, není to z počátku lehké zůstat sama, ale až si to sedne, budeš ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
10.3.21 14:35

@Iveta900 určitě děláš dobře. Je to normální, že tě přepadají pochyby a strach, čeká tě nová životní etapa.
Ale jak píšeš, máš okolo sebe rodinu, která je ochotná pomoci.
Teď jsi vlastně byla na vše také sama, když píšeš, že s ničím nepomáhal.
To zvládneš, neboj :)
A on už ví, že odejdete? Co na to říká? Žádná snaha třeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
10.3.21 14:37

Děláš dobře. Já lituji jenom toho, že jsem neodešla mnohem dřív (muž plakal, že bez nás nemůže žít a tak jsem „povolila“) a dávala mu další šance. Pravda je, že člověka nepředěláš a bude to jen horší. Já odešla psychicky a vlastně i fyzicky úplně KO.
Držím upřímně všechny palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 14:39

Děláš dobře, stejně je všechno na tobě, tak že to ani nepoznáš, si myslím. Z vlastní zkušenosti ti řeknu, připrav se na to, že pokud si děti bude brát na víkend, budou ho mít radši. Úplně to vidím. Takový ten typ, jak posadí děti k televizi nebo k počítači, zahrne je sladkostma, objedná pizzu, jenom aby s nimi nemusel nic dělat. Ony to děti pochopí až časem, že jim to nic nedává, teď asi uvidí, že matka je nutí uklízet, dělat úkoly a zdravě jíst, táta je na zábavu. Ale je to pochopitelně nesmysl. Drž se, zvládnete to. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5
10.3.21 14:56

Zatím si myslí že si vymyslím a že mi jen vyhrožují nevěří totis že odejdu… Řekl mi že sama to nezvládnu a takový ty keci, že víc jak 3tis mi dávat nebude, mě stvala i ta věc že syna 7let naučil docela na ty hry prostě nechci aby to dělal i ten druhý ještě budu mít co dělat ho to odnaučit… Zatím mě poslouchá ale jestli to tak půjde dál bude se chovat jako tatínek o nic zájem a jen hry na prvním místě a v pubertě sním nic neudělám… Při každé hádce jsem já ten blázen no :roll: na vše kašle nikdy jsem ani kytku nedostala od něj :roll:ale jsou i věci které mu nemůžu nikdy zapomenout je to už sice asi 4roky co holdoval dost alkoholu ale stalo se že mě napadl a byla přivolána policie… Proto se sním radci nechci hádat protože vím čeho je schopný… A nějak se rádci vystěhovat když nebude doma vím že je to zbabeli ale mám strach aby mu zase třeba neruolo v bedně… :roll: asi jsem blbá že jsem tak dlouho trpela :roll: hold někdy jsou ty baby asi slepí a nechcou vidět realitu a vím že nejsem jediná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
10.3.21 15:01
@Iveta900 píše:
Zatím si myslí že si vymyslím a že mi jen vyhrožují nevěří totis že odejdu… Řekl mi že sama to nezvládnu a takový ty keci, že víc jak 3tis mi dávat nebude, mě stvala i ta věc že syna 7let naučil docela na ty hry prostě nechci aby to dělal i ten druhý ještě budu mít co dělat ho to odnaučit… Zatím mě poslouchá ale jestli to tak půjde dál bude se chovat jako tatínek o nic zájem a jen hry na prvním místě a v pubertě sním nic neudělám… Při každé hádce jsem já ten blázen no :roll: na vše kašle nikdy jsem ani kytku nedostala od něj :roll:ale jsou i věci které mu nemůžu nikdy zapomenout je to už sice asi 4roky co holdoval dost alkoholu ale stalo se že mě napadl a byla přivolána policie… Proto se sním radci nechci hádat protože vím čeho je schopný… A nějak se rádci vystěhovat když nebude doma vím že je to zbabeli ale mám strach aby mu zase třeba neruolo v bedně… :roll: asi jsem blbá že jsem tak dlouho trpela :roll: hold někdy jsou ty baby asi slepí a nechcou vidět realitu a vím že nejsem jediná :roll:

Tak pokud je takový, tak bych také odešla až nebude doma. Má ti kdo pomoci se stěhováním?
To by mi taky dost vadilo, že učí syna na hry. Kdyby si s ním radši stavěl lego nebo zahrál deskovky. :?
Určitě nemáš čeho litovat. Musíš si říct, že tě čeká jiný a lepší život. Tento vztah ti nic nedával.
A jestli si myslí, že tě odbude 3000, tak to je na omylu. Děti máte dvě, nevím sice kolik bere, ale myslím, že 3000 je minimum na jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 15:14
@JOHNDENVER píše:
Už se těším na příspěvky těch, co tvrdí, že hraní her je v poooohodě :lol: :lol: :lol:@Iveta900 prchej od toho loosera co nejdál. Škoda jen, že se ti rozsvítilo až po druhém dítěti :think:

No vidite a ja se chystal napsat, ze se tesim na prispevky lidi, co je pro ne toto dukaz, ze veskere hrani je zlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat