Nedělám tělu zmatek častým vysazováním antikoncepce

Anonymní
20.1.16 22:24

Nedelam telu zmatek castym vysazovanim antikoncepce?

Ahojky holky. Premyslim jestli nedelam telu zmatek castym vysazovani Ha. Nedokazu ji brat dlouhodobe, zaroven nicemu jinemu tolik neverim. :? Beru Ha treba 3 mesice a pak zas pul roku ne (to se ale sexu dost vyhybam),pak zase pul roku prasky beru a 3mesice neberu.Uz sem i rok byla bez hormonu. U me je to psychicke, mam problem brat neco, co brat nemusim.Ted sem se zamyslela nad tim, jestli nedelam telu zmatek, kdyz par mesicu prasky beru, pak ne, potom zase jo.Zase si rikam, ze kdyby to byl problem, gynekolog by mi uz neco rekl. Stydim se ho zeptat.Je mi trapne, ze mam takove pocity. Pritom sem nikdy s Ha nemela nejmensi problem. U me je to proste v hlave. Dekuji za reakce. Anonym prosim ponechat, stydim se. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23173
20.1.16 22:33

No, popravdě děláš. Naskočí ti pak cyklus vždycky bez problému?
Nechceš se na to vykašlat úplně a řešit antiko jinak, když se pak sexu vyhýbáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.16 22:41

@andelka83 Prave,ze mi to nedela problemy zadne. Cyklus mam pravidelny at beru ci neberu. Nevim jak jinak resit ochranu. Kondom nechce pritel, me pali Pharmatex. :( Telisko si neumim predstavit. Tehotna byt nechci.Asi budu bez sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
6208
20.1.16 22:52

Antikoncepce sama o sobě není nic dobrého a způsob, jakým ji užíváš, to dělá ještě horší. Chápu tvé vnitřní pocity, proč ji brát nechceš, v tomhle bych dala na intuici a už bych ji nenasazovala. My se kdysi dohodli, že s antikoncepcí seknu po maturitě a budeme si dávat pozor. Do matury by bylo dítě hodně mimo plán, pak už to tolik nevadilo. Už je to deset let a k antikoncepci jsme se nevrátili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.16 23:03

@Karleon Vnitrne citim ze ji brat nechci.Beru jednofazovou. Nevim jak se tedy chranit. Kdyby chtel pritel kondom byla by volba jasna. Prerusovani neverim.Tak nevim co mam delat.

• Nahlásit
  • Citovat
23
20.1.16 23:07
@Anonymní píše:
@Karleon Vnitrne citim ze ji brat nechci.Beru jednofazovou. Nevim jak se tedy chranit. Kdyby chtel pritel kondom byla by volba jasna. Prerusovani neverim.Tak nevim co mam delat.

Řekla bych, že když bude přítel stát před volbou a) žádný sex, b) sex s kondomem, tak máte rázem po problému ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.16 23:08

Co tedy beres, pouzivas ty? @Karleon Ja uz sem zoufala.Vzdy kdyz sem potlacila svuj vnitrni pocit, byl nakonec pruser.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
20.1.16 23:11
@Anonymní píše:
@Karleon Vnitrne citim ze ji brat nechci.Beru jednofazovou. Nevim jak se tedy chranit. Kdyby chtel pritel kondom byla by volba jasna. Prerusovani neverim.Tak nevim co mam delat.

A co Novaring? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.16 23:11

@kawo Pritel by radsi dite nez kondom. :? No uz sem mu reklaze sex s kondomem jinak nic.Nevi ze uz mam zas koupenou antikoncepci. :mrgreen: Zatim teda sex nebyl, co sem mu to rekla.Tak asi bude pust.Jake kondomy jsou dobre? Koupim je a pak snad svoli.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.16 23:16

@Gina108 Mas s Nuvaringem zkusenost? Taky sem nad nim uvazovala. Ikdyz jsou to zas hormony, takze budu mit zas vnitrni boj, jestli pouzivat ci ne.Muj problem by fakt vyresily kondomy. Jenze jak presvedcit partnera?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.16 23:30

Ja nevim, na me to pusobi, ze chcete oba mit dite ;) Jako uprimne fakt… Partner nedava kondomy, ti HA… To neni neco k uvazovani?

• Nahlásit
  • Citovat
993
20.1.16 23:31

Mne prijde dost bezohledne rict, ze kondom nee a neohlizet se na to, jake svinstvo partnerka bere.
Ja bych ji nebrala. Navic mi ani nebyla doporucena kvuli zdrav. problemum.
Ted partnera nemam, tak neni co resit. Ale jinak se mi libi, kdyz je partner ochotny se o tom pobavit a nejde mu jen o sebe. Ja osobne bych navrhovala to, ze ve dnech nejvhodnejsich na otehotneni by byl kondom a jinak obcas proste risk s prerusovanim. Teda za predpokladu, ze jsou oba partneri ve veku na dite, jsou v ramci moznosti zaopatreni a vlastne by jim mimi ani nevadilo, i kdyz po nem jeste uplne netouzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.16 23:34

@Tate No otazka je, jestli by partner s kondomem dokazal fungovat. Myslim, ze vic muzskych ten kondom nechce, protoze to ma na jejich „vykon“ negativni vliv…nejsem zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
8969
20.1.16 23:35
@Anonymní píše:
@Gina108 Mas s Nuvaringem zkusenost? Taky sem nad nim uvazovala. Ikdyz jsou to zas hormony, takze budu mit zas vnitrni boj, jestli pouzivat ci ne.Muj problem by fakt vyresily kondomy. Jenze jak presvedcit partnera?

A proč partner kondom nechce? Jestlikvůli tomu, že to pak není takový požitek tak mu řekni že rozdíl nepozná. Teda alespoň u mě nikdy žádnej nepoznal, když mu kondom sklouznul. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
993
20.1.16 23:45
@Anonymní píše:
@Tate No otazka je, jestli by partner s kondomem dokazal fungovat. Myslim, ze vic muzskych ten kondom nechce, protoze to ma na jejich „vykon“ negativni vliv…nejsem zakladatelka

Ano, jasne, to nevyvracim. Ale ani tak to neresi to, ze se bude zenska kvuli tomu ladovat necim, cim nechce nebo ji to nedela dobre. Spis jsem tim chtela rict, ze se to ma resit v paru. Treba by spolecne prisli na nejake vychodisko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama