Reklama

Nedetekovatelné HCG v moči, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 20:54
Nedetekovatelné HCG v moči, je to možné?

Ahoj holky, někde jsem četla, že žena může být těhotná a přesto mít negativní těhu test, ví někdo jak je to možné? Navíc mít i klasické těhotenské příznaky, které jsou díky HCG…jak je tedy možné, že není detekovatelné v moči? 8o :lol:

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 28.08.18 20:56

Je to možné, ale velmi výjimečné. Proč, chceš být těhotná nebo se toho naopak bojíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:08
@AnastazieB píše:
Je to možné, ale velmi výjimečné. Proč, chceš být těhotná nebo se toho naopak bojíš?

Ne neobávám, jen mi to přišlo neuvěřitelný tam mě zajímalo jestli s tím někdo má třeba opravdu zkušenost

lachtanice86
Kelišová 5722 příspěvků 28.08.18 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, někde jsem četla, že žena může být těhotná a přesto mít negativní těhu test, ví někdo jak je to možné? Navíc mít i klasické těhotenské příznaky, které jsou díky HCG…jak je tedy možné, že není detekovatelné v moči? 8o :lol:

A proč anonym když se jen ptáš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:42
@lachtanice86 píše:
A proč anonym když se jen ptáš?

To je snad moje věc ;)

lachtanice86
Kelišová 5722 příspěvků 28.08.18 21:44
@Anonymní píše:
To je snad moje věc ;)

No moc ne. Četla sis kdy se může používat anonym?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:57
@lachtanice86 píše:
No moc ne. Četla sis kdy se může používat anonym?

Nečetla, ale pokud vím, anonym se používá když dotyčná osoba nechce aby někdo věděl kdo je a to já nechci takže pochybuju, že porušuju nějaká pravidla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama