Nedetekovatelné HCG v moči, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 20:54
Nedetekovatelné HCG v moči, je to možné?

Ahoj holky, někde jsem četla, že žena může být těhotná a přesto mít negativní těhu test, ví někdo jak je to možné? Navíc mít i klasické těhotenské příznaky, které jsou díky HCG…jak je tedy možné, že není detekovatelné v moči? 8o :lol:

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 28.08.18 20:56

Je to možné, ale velmi výjimečné. Proč, chceš být těhotná nebo se toho naopak bojíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:08
@AnastazieB píše:
Je to možné, ale velmi výjimečné. Proč, chceš být těhotná nebo se toho naopak bojíš?

Ne neobávám, jen mi to přišlo neuvěřitelný tam mě zajímalo jestli s tím někdo má třeba opravdu zkušenost

lachtanice86
Kelišová 7119 příspěvků 28.08.18 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, někde jsem četla, že žena může být těhotná a přesto mít negativní těhu test, ví někdo jak je to možné? Navíc mít i klasické těhotenské příznaky, které jsou díky HCG…jak je tedy možné, že není detekovatelné v moči? 8o :lol:

A proč anonym když se jen ptáš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:42
@lachtanice86 píše:
A proč anonym když se jen ptáš?

To je snad moje věc ;)

lachtanice86
Kelišová 7119 příspěvků 28.08.18 21:44
@Anonymní píše:
To je snad moje věc ;)

No moc ne. Četla sis kdy se může používat anonym?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:57
@lachtanice86 píše:
No moc ne. Četla sis kdy se může používat anonym?

Nečetla, ale pokud vím, anonym se používá když dotyčná osoba nechce aby někdo věděl kdo je a to já nechci takže pochybuju, že porušuju nějaká pravidla

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >