Nedobrovolný sex - zhnusil se mi

Anonymní
28.7.19 02:19

Nedobrovolny sex - zhnusil se mi

Vkladam pochopitelne anonymne. Prosim o radu. Mame male deti, takze si nedelam iluze, ale co delat, kdyz „to“ manzel pozaduje? Vadi mi zpusob, jak to dela. Nebere zadny ohled na moji unavu, klidne muzu bezvladne lezet a usinat a on se „obslouzi“. Nebo do me tak dlouho stoucha a mluvi na me, pripadne zacne neco resit, az se rozcilim a zbytek noci probdim. A pak padam na pusu. On samozrejme k detem nevstava, po smenach se musi vyspinkat a jeste se obcas tvari jak kakabus, ze se nedobre probudil. Zazila jsem sex, kdy jsem mela zatate zuby a byla rada, ze je tma a nevidi to. Vcera v noci si " vzal" to, co jsem mu pres den slibila (jeste svezi). Od te doby jsem neusla a dnes rano jsem vazne uvazovala, ze se s detmi seberu a odjedu. Jak to prosim delate?? Myslela jsem si, ze touhle dobou uz si vsechno sedne, nejmladsi uz je skoro rok :zed: Vim, ze nemuzu cekat, az budeme oba odpocati a v nalade, ale tohle mi prijde jako extrem. Na sex chut mam, ale jakmile na me sahne, je to pryc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.7.19 03:05

Nez me tu obvinite, ze ho drzim v celibatu: mivam ted chut cca co 10-12 dni, on by chtel obden. Mozna by to slo i casteji, kdyby byl trochu ohleduplnejsi a trochu se snazil, nez zkusi jit na vec. Orgasmus s nim samozrejme neznam. Myslim, ze si ani nedokaze predstavit, jake to je, spat 4 hodiny denne a jeste s prestavkami :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 03:27

Jako kdybych to psala já. Nemám co dodat, ani
ubrat. Soucítím s tebou.

• Citovat
  • Nahlásit
1886
28.7.19 04:08

A kdyz reknes ne, tak co? Ja si neumim predstavit, ze obden zazivam takovek hnus :zed:

Mame taky maly deti (mensi nez ty) a fakt bych to obden nedala. A to chodim spat s nima v 8 a vstavam tak v 6. To vrele doporucuju, nechapu, proc nekdo, kdo ma male deti, jeste ponocuje a dobrovolne se pripravuje o spanek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
28.7.19 04:55
@1mila2 píše:
A kdyz reknes ne, tak co? Ja si neumim predstavit, ze obden zazivam takovek hnus :zed:Mame taky maly deti (mensi nez ty) a fakt bych to obden nedala. A to chodim spat s nima v 8 a vstavam tak v 6. To vrele doporucuju, nechapu, proc nekdo, kdo ma male deti, jeste ponocuje a dobrovolne se pripravuje o spanek :lol:

Nepsala jste ve 4 hod :lol: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5998
28.7.19 05:33

Tady v tom je hodne chlapu sobcu :roll: :pocitac: jsem v sesti nedeli a muj manzel odpocitava dny…chut mam na bodu mrazu. Tak jsem mu rekla, ze ten den budu jenom kojna a on bude vsechno obstaravat, at ja mam vecer silu aspon na rychlovku :mrgreen: ty od mamzela neodchazej, ale promluvte si, ze tve NE je opravdu ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13451
28.7.19 05:45

Neznám. Já mám vždycky nejmladší v posteli vedle sebe, dokud nezačnou spát celou noc v kuse. A Teda když jsem utahaná chodím spát s dětmi a nebo klidně i před nimi.

Já bych prostě řekla ne a bránila bych se. Pokud by to nezabralo, tak bych se ho zeptala, jak ho baví znásilňovat vlastní ženu. Protože by to znásilnění bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
28.7.19 07:15

A pak se divíte, že jde chlap o dům dál. Je rodina, chlap chodí do práce, ale aby se mu dostalo trochu „něhy“ a sexu. To ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
28.7.19 07:18
@Setere píše:
A pak se divíte, že jde chlap o dům dál. Je rodina, chlap chodí do práce, ale aby se mu dostalo trochu „něhy“ a sexu. To ne.

Kdyby to ti chlapi uměli, nikdo by je neodstrkoval. jen mít péro nestačí. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 07:26
@Setere píše:
A pak se divíte, že jde chlap o dům dál. Je rodina, chlap chodí do práce, ale aby se mu dostalo trochu „něhy“ a sexu. To ne.

Já celkem zvládám hodně, ale když jsme měli mladší, byla jsem úplně servaná, v noci velmi často vstávala, nespala jsem rok víc než 5 hodin denně a to ještě hodně přerušovaně. V podstatě nedostatečný spánek a jeho přerušování je účinná forma mučení. Také další dítě nemáme, a kdyby druhá byla první, měli jsme jedináčka. Manžel se snažil pomáhat, když měl volno, nechával mě spát, ale ten spánkový deficit se nedal nahnat. Ještě dneska si to pamatuju, to naprosté vyčerpání, mně se nechtělo ani pohnout rukou. A do toho by mohl přijít manžel a obden vyžadovat sex. Bože, nechtěla jsem nic jiného, než jít do práce, po práci se najíst, pomazlit s dětma a jít spát, abych byla čiloučce vyspána na druhý den do zaměstnání. Kdo nemá nespavé dítě, nepochopí, ani já bych u první nechápala, co je to za humbuk. Sex byla taky tak 3×-4× do měsíce a to se manžel fakt snažil, aby se za ten den postaral o toho našeho raráška a já fakt mohla hodně odpočívat. Mimochodem mám od té doby narušený spánkový režim, nespím, i když dítě je dávno velké a spí, nepomáhá mi nic, jen léky na spaní. Ženská fakt nefunguje jako chlap. A dělat to, co dělá tenhle, zhnusil by se mi tak, že bych na mě ani nesáhl. není schopný ani tu manželku uspokojit. Jak jsem to téma. Ale od chlapa se tady dozvíme jen chlap chodí do práce a má nárok na sex. To je jak za trest to jen číst tyhle názory.

• Citovat
  • Nahlásit
4427
28.7.19 07:35
@Anonymní píše:
Já celkem zvládám hodně, ale když jsme měli mladší, byla jsem úplně servaná, v noci velmi často vstávala, nespala jsem rok víc než 5 hodin denně a to ještě hodně přerušovaně. V podstatě nedostatečný spánek a jeho přerušování je účinná forma mučení. Také další dítě nemáme, a kdyby druhá byla první, měli jsme jedináčka. Manžel se snažil pomáhat, když měl volno, nechával mě spát, ale ten spánkový deficit se nedal nahnat. Ještě dneska si to pamatuju, to naprosté vyčerpání, mně se nechtělo ani pohnout rukou. A do toho by mohl přijít manžel a obden vyžadovat sex. Bože, nechtěla jsem nic jiného, než jít do práce, po práci se najíst, pomazlit s dětma a jít spát, abych byla čiloučce vyspána na druhý den do zaměstnání. Kdo nemá nespavé dítě, nepochopí, ani já bych u první nechápala, co je to za humbuk. Sex byla taky tak 3×-4× do měsíce a to se manžel fakt snažil, aby se za ten den postaral o toho našeho raráška a já fakt mohla hodně odpočívat. Mimochodem mám od té doby narušený spánkový režim, nespím, i když dítě je dávno velké a spí, nepomáhá mi nic, jen léky na spaní. Ženská fakt nefunguje jako chlap. A dělat to, co dělá tenhle, zhnusil by se mi tak, že bych na mě ani nesáhl. není schopný ani tu manželku uspokojit. Jak jsem to téma. Ale od chlapa se tady dozvíme jen chlap chodí do práce a má nárok na sex. To je jak za trest to jen číst tyhle názory.

Ty jsi chodila do práce a doma měla tak malé dítě co nespí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
28.7.19 07:39

Ale to je přesně ono, chlap doma pomáhá jak může, chodí do práce a když chce nějaké to mazlení tak se mu dostane odmítnutí a pak se holčičky diví, že jde za mladší, nejlépe bezdětnou, a pláčou tady na emiminu, že je podvedl a odešel od rodiny atd. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18153
28.7.19 07:45

Ať si koupí gumovou panu, já bych tohle taky nedala. Naštěstí mam normálního chlapa. Ale chápu, taky občas padám na hubu, zvlášť večer. Přes den kdy by byla chuť a energie zas není čas, večer mi děti neusnou dřív jak v 10 (mladší ještě dyl), já se do postele dostanu kolem půlnoci a flaknu sebou a než chlap stačí něco zkoušet, tak už spím :lol: s malými dětmi je to holt náročné. Kdyby mi tohle chlap dělal tak se mi zhusi raz dva, asi nezbývá než si dupnout a říct že takhle teda ne, že u ty máš svoje potřeby (spánkové) a měl by brát trochu ohled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
28.7.19 07:47

@Kriss Tina a proč ženská nebere ohledy na chlapa že i on chodí do práce a chce si odpočinout třeba někdy a hned je to, že doma nic dělat nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 07:48

U nas doma je to podobne. Nespave dite. Budi se i ted a to uz chodi do skoly. Tydny jsem nespala vic nez hodinu v kuse. A pomoc zadna. Babicky daleko. Taky jsem slysela, jak to chlap potrebuje a at se pak zenske nedivi, ze chlap jde jinam, kdyz mu to doma odpiraji. Idealni manzelova frekvence je alespon 1× denne. Uz si koupil umelou vaginu a zacal si to s ni prede mnou delat. Ze to musi vyzkouset, ktera jsme lepsi. Ta umela je pry taky moc fajn. No a kdyz nechci, tak musi vyuzit sluzeb jine. Uplne se mi zhnusil. A on bohuzel vubec nechape, ze mi to vadi. Pry mi neni neverny, tak co resim. Never par v minulosti taky bylo. Tak s nim spim, aby byl dostatecne uspokojeny a nemusel do supliku pro nahradni uspokojeni. Orgasmus taky neznam. Je to takove to sundej si kalhotky, nohy od sebe a jdem na to. Kdyz rikam ze jsem unavena, to pry nevadi, staci kdyz na nej vystrcim pozadi a on se obslouzi. A hlasky ze mi ji neubyde, kdyz mu podrzim, to uz jsem taky slysela. A naprosto nechape, ze dela neco spatne. Pry je jen uprimny a pravdomluvny a spatne nic nedela. Co je spatneho na sexu s vlastni manzelkou?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama