Nedobytná, nějake rady?

17.3.20 07:00

Nedobytná, nejake rady?

Potřeboval bych poradit a zároveň se dotázat, zda-li je tady žena, která zaujala stanovisko, že zanevřela na chlapy a stejně ji nějaký dostal. Jak se mu to povedlo? Mám známost, holčina 25 let, atraktivní psomilka, zastánkyně práv zvířat, atd, atd. Zkrátka jsem se do ní zamiloval až po uši, ale přijde mi že ona vůbec. Že není kam spěchat a že potřebuje klid. Taky mi bylo řečeno, že na chlapy zanevřela, ale i přez to jsme spolu. Ale ne tak často jak to bývá obvykle. Mám pocit jakobych ji vyhovoval jen na to aby se cítila příjemně ona, ale nedává mi žádné odezvy zpět. Kupříkladu miluje škrabkání, ale ona mně nepohladí, sama neobejme. Zkrátka bych chtěl slyšet názor zdali se s tímhle někdo již setkal a co v tomhle případě pomohlo city dané osoby rozvázat. Zkusil jsem snad úplně všechno. Děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2161
17.3.20 07:45

Nechce být úplně sama, ale lepšího než jsi ty zatím nenašla. Zájem nemá, ale jsi po ruce a ochotný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
17.3.20 07:59
@Neznámýýý píše:
Potřeboval bych poradit a zároveň se dotázat, zda-li je tady žena, která zaujala stanovisko, že zanevřela na chlapy a stejně ji nějaký dostal. Jak se mu to povedlo? Mám známost, holčina 25 let, atraktivní psomilka, zastánkyně práv zvířat, atd, atd. Zkrátka jsem se do ní zamiloval až po uši, ale přijde mi že ona vůbec. Že není kam spěchat a že potřebuje klid. Taky mi bylo řečeno, že na chlapy zanevřela, ale i přez to jsme spolu. Ale ne tak často jak to bývá obvykle. Mám pocit jakobych ji vyhovoval jen na to aby se cítila příjemně ona, ale nedává mi žádné odezvy zpět. Kupříkladu miluje škrabkání, ale ona mně nepohladí, sama neobejme. Zkrátka bych chtěl slyšet názor zdali se s tímhle někdo již setkal a co v tomhle případě pomohlo city dané osoby rozvázat. Zkusil jsem snad úplně všechno. Děkuji za názory

Zas tak moc tě nežere. Proč s ní ztrácíš čas? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2496
17.3.20 08:21

Neprozila nějaký trauma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:22
@Anonymní píše:
Zas tak moc tě nežere. Proč s ní ztrácíš čas? :think:

Sám nad tím, přemýšlím, jestli to má vůbec smysl, ale, je tam stále to ale, máme toho spoustu společného a zkrátka mě k ní něco přitahuje a nevím čím to je, prošel jsem si různými vztahy, ale tohle je něco co neznám, poprvé, nemám odezvu. Nechci to vzdát tak lehko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:24

@JancaS84
Co se týče chlapa tak ne, teda kdoví, ale nic takového mi neříkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
17.3.20 08:33

@Neznámýýý jsi pro ni důležitý a nechce tě ztratit. Jinak by s tebou nebyla. Není si jistá tvými city, tady je píšeš, ale naznačil jsi jí, co cítíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5314
17.3.20 08:33

Jak casto se vidite? Spite spolu? Z jeji strany neni zadna pozitivni odezva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:40

@subrag
Rekl jsem ji co k ni citim samozrejme, ale at netlacim na pilu ze neni kam spechat povidala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
17.3.20 08:40

Nebuď vždy dostupný. Pokud jsi je tebou moc jistá, a cítí z tebe, že jí miluješ a uděláš, co jí na očích vidíš, možná to snižuje tvou atraktivitu. Prostě někdy „neměj na ni čas“. ;) To by si mohla uvědomit, co k tobě cítí. Buď jí to bude jedno, anebo se začně více snažit. Aspoň se to rozsekne. Ale nenech ji, aby si s tebou hrála jako kočka s myší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:43

@jannina1
Je z prace, takze o prestavkach na kurarne, kde se stejne spise venuje konverzaci s kolegynema, takze to neberu jakobychom byli spolu a kdyz jsme spolu tak je to treba ze tri dny prez tyden a pak zase az nekde dalsi tyden, jenze bydli s mamkou, takze o nejakem soukromi neni vubec zadne reci. A tim ze ma psa tak ji to nedovoluje byt zase u mne jelikoz ja bydlim v garsonce, nepotreboval jsem doted vetsi byt kdyz jsem byl stejne porad v praci. A ano sexualni pomer mame

Příspěvek upraven 17.03.20 v 08:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
17.3.20 08:43

A proč bys nemohl být čisté kamarád, klidně na klábosení, škrábání, atd…
Třeba časem přeskočí jiskra a když ne, tak když si rozumíte, kamarádský vztah snad je taky fajn :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:45

@Kralikcek
O pratelstvi mi nejde, ja se do ni zamiloval, ne ze bych ji chtel jako kamaradku, kdybych ji mel chtit jako kamaradku tak neotviram tenhle topic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
17.3.20 08:45

Mam přítele, se kterým byl začátek velice složitý a náročný. Nevěděl, plácal se v tom. Dobré 3 měsíce ode zdi ke zdi. Každý den jinak. Teď už dobrý. Ale zase mám i opačnou zkušenost. Holka, co „je“ s tím svým už 3 roky. Nicméně ona stále říká, že ho nemiluje, je k němu citově chladná, údajně prohlašuje, že by jednou chtěla rodinu a dítě, ale ne s ním a tak. Dovolené a dárečky si platit ale nechá. Své rodině ho nepředstavila, nezná ani tu jeho. Co dodat. Asi je to o charakteru člověka a bude to 50/50. Pokud ti řekla, ať netlačíš, tak se trochu stáhni. :) Jak dlouho to spolu táhnete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 08:46

@Kfětoslava
To neni spatny napad, ale mam obavy ze timhle bych mohl taky prispet k tomu ze se to rozpadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama