Nedočištěná děloha po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annix
Kecalka 107 příspěvků 30.01.18 13:58
Nedocistena deloha po revizi

Ahoj holky, pred tremi tydny jsem byla na revizi po ZT v 8tt, dnes na kontrole na UTZ bylo neco, dle dr.se snad nejedna o zbytek tkane ale jen o krev. Predepsala mi nejake kapicky 3×20 kapek, ktere maji vyvolat kontrakce a krev z me zaklonene delohy vypudit. Bohuzel neznam nazev kapek, lekarnice musela objednat, recept je v lekarne. Ma nekdo zkusenost, ze kapky pomohly? Co jineho by mohlo pomoct a vyhnout se dalsi revizi? Homeo? Bylinky? Cviceni? Prosim o radu, pokud jste to nektera zazila. Dekuji moc.

Reklama

Reakce:

Cleria
Povídálka 35 příspěvků 30.01.18 14:25

Měla jsem totéž, dr tam po několika týdnech (nevím už přesně) viděl krevní sraženiny, odešly samy s dalšími MS, bylo poznat, že část té krve je starší. Držím palce, ať nemusíš na další revizi.

Annix
Kecalka 107 příspěvků 30.01.18 14:27

Moc dekuji za napsani zkusenosti. Budu doufat.

jankajj
Závislačka 2781 příspěvků 30.01.18 14:30

Mně po částečném spontánním potratu napsali v nemocnici chininové tablety, ty podpořily samočištění dělohy, vše odešlo samo.
Držím ti palce.

Annix
Kecalka 107 příspěvků 30.01.18 18:04

@jankajj dekuji, snad se to u me taky samo docisti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama