Nedočištěná děloha po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annix
Kecalka 164 příspěvků 30.01.18 13:58
Nedocistena deloha po revizi

Ahoj holky, pred tremi tydny jsem byla na revizi po ZT v 8tt, dnes na kontrole na UTZ bylo neco, dle dr.se snad nejedna o zbytek tkane ale jen o krev. Predepsala mi nejake kapicky 3×20 kapek, ktere maji vyvolat kontrakce a krev z me zaklonene delohy vypudit. Bohuzel neznam nazev kapek, lekarnice musela objednat, recept je v lekarne. Ma nekdo zkusenost, ze kapky pomohly? Co jineho by mohlo pomoct a vyhnout se dalsi revizi? Homeo? Bylinky? Cviceni? Prosim o radu, pokud jste to nektera zazila. Dekuji moc.

Reakce:

Cleria
Povídálka 35 příspěvků 30.01.18 14:25

Měla jsem totéž, dr tam po několika týdnech (nevím už přesně) viděl krevní sraženiny, odešly samy s dalšími MS, bylo poznat, že část té krve je starší. Držím palce, ať nemusíš na další revizi.

Annix
Kecalka 164 příspěvků 30.01.18 14:27

Moc dekuji za napsani zkusenosti. Budu doufat.

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 30.01.18 14:30

Mně po částečném spontánním potratu napsali v nemocnici chininové tablety, ty podpořily samočištění dělohy, vše odešlo samo.
Držím ti palce.

Annix
Kecalka 164 příspěvků 30.01.18 18:04

@jankajj dekuji, snad se to u me taky samo docisti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >