Nedodržení půstu po konizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 11:22
Nedodržení půstu po konizaci

Ahoj holky,

omlouvám se za anonymitu ale je to pro mě velmi citlivé téma a nechci, aby mě ženy tady ukamenovaly, protože se chci pouze zeptat :mrgreen: Jsem tři týdny po konizaci a bylo mi doporučeno dodržovat 6ti nedělí. Na internetu jsem se dočetla, že stačí 4 týdny. Je tu někdo, kdo měl po konizaci sex dřív cca za ty tři týdny? Vše proběhlo v pořádku. Vůbec jsem nekrvácela, ani po zákroku. Žádné bolesti nemám a dobrala jsem 10ti denní čípky pro lepší hojení. Tak nevím.
Děkuji za všechny zkušenosti :oops:

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 04.05.18 11:29

Tak to je asi kvůli možnému zavlečení infekce, ne? Aspoň bych použila gumu, když už…

Tichošlápek
Extra třída :D 12739 příspěvků 04.05.18 12:00

Jednak jde o infekci jak psala @radkka a druhak jde o hojení. To, ze teď nekrvacis neznamená, ze je vse zahojeno. Po sexu klidně můžeš začít krvacet a prodloužit si hojení rány. Radim počkat, osobně jsem dodrzela sestinedeli a i po něm jsem zaspinila po milování ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 12:16

No zcela upřímně, já bych do toho nešla. Byla jsem na konizaci minulý rok. Nedodržela jsem klidový režim (nebyl sex, ale jen běžný den s dvěma dětmi) a 12 dní po zákroku jsem byla opět na sale, protože mi díky námaze praskla céva a čípek se hojil znovu. Takže za sebe rikam radši vydržet. Ted to krvácení nemusí být, ale může se stat, že podrazdite čípek a zase prodloužíte hojení.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3827 příspěvků 04.05.18 12:27

Při konizaci ti seříznou povrch děložního čípku a spalí ho, tím tam vytvoří okamžitý strup, aby to nekrvácelo. Děložní čípek je hodně prokrvený a je to nejkrvácivější místo v těle, pokud bys začala krvácet, můžeš vykrvácet během pár hodin. Já po konizaci taky nekrvácela a první sex opravdu až po kontrole u Dr. po šestinedělí. Po konizaci ani normálně krvácet nesmíš.

cecetka
Echt Kelišová 7961 příspěvků 04.05.18 12:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky,omlouvám se za anonymitu ale je to pro mě velmi citlivé téma a nechci, aby mě ženy tady ukamenovaly, protože se chci pouze zeptat :mrgreen: Jsem tři týdny po konizaci a bylo mi doporučeno dodržovat 6ti nedělí. Na internetu jsem se dočetla, že stačí 4 týdny. Je tu někdo, kdo měl po konizaci sex dřív cca za ty tři týdny? Vše proběhlo v pořádku. Vůbec jsem nekrvácela, ani po zákroku. Žádné bolesti nemám a dobrala jsem 10ti denní čípky pro lepší hojení. Tak nevím.
Děkuji za všechny zkušenosti :oops:

A to je problem vydrzet 6 tydnu bez zasunu? :nevim: Existuji i jine zpusoby mazleni, aniz by to ohrozilo zdravi zeny. Tohle nikdy nepochopim, proc lidi neposlouchaji lekare :nevim:

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 04.05.18 12:32

Já nechci být hnusná, ale to fakt nekterý ženský nejsou schopný vydržet 6 týdnů? :zed:

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 04.05.18 13:31

Z vlastni zkusenosti bych radsi vydrzela. Ja na sebe byla opatrna celou dobu, pri vetsi namaze me to bolelo i po 3 tydnech a jednou jsem letela dokonce z prace k doktorovi. Na sex jsem si teda radsi pockala a i potom jsem se dost bala. Neriskovala bych.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >