Nedodržení půstu po konizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 11:22
Nedodržení půstu po konizaci

Ahoj holky,

omlouvám se za anonymitu ale je to pro mě velmi citlivé téma a nechci, aby mě ženy tady ukamenovaly, protože se chci pouze zeptat :mrgreen: Jsem tři týdny po konizaci a bylo mi doporučeno dodržovat 6ti nedělí. Na internetu jsem se dočetla, že stačí 4 týdny. Je tu někdo, kdo měl po konizaci sex dřív cca za ty tři týdny? Vše proběhlo v pořádku. Vůbec jsem nekrvácela, ani po zákroku. Žádné bolesti nemám a dobrala jsem 10ti denní čípky pro lepší hojení. Tak nevím.
Děkuji za všechny zkušenosti :oops:

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 04.05.18 11:29

Tak to je asi kvůli možnému zavlečení infekce, ne? Aspoň bych použila gumu, když už…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8769 příspěvků 04.05.18 12:00

Jednak jde o infekci jak psala @radkka a druhak jde o hojení. To, ze teď nekrvacis neznamená, ze je vse zahojeno. Po sexu klidně můžeš začít krvacet a prodloužit si hojení rány. Radim počkat, osobně jsem dodrzela sestinedeli a i po něm jsem zaspinila po milování ;)

Anonymní  04.05.18 12:16

No zcela upřímně, já bych do toho nešla. Byla jsem na konizaci minulý rok. Nedodržela jsem klidový režim (nebyl sex, ale jen běžný den s dvěma dětmi) a 12 dní po zákroku jsem byla opět na sale, protože mi díky námaze praskla céva a čípek se hojil znovu. Takže za sebe rikam radši vydržet. Ted to krvácení nemusí být, ale může se stat, že podrazdite čípek a zase prodloužíte hojení.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 04.05.18 12:27

Při konizaci ti seříznou povrch děložního čípku a spalí ho, tím tam vytvoří okamžitý strup, aby to nekrvácelo. Děložní čípek je hodně prokrvený a je to nejkrvácivější místo v těle, pokud bys začala krvácet, můžeš vykrvácet během pár hodin. Já po konizaci taky nekrvácela a první sex opravdu až po kontrole u Dr. po šestinedělí. Po konizaci ani normálně krvácet nesmíš.

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 04.05.18 12:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky,omlouvám se za anonymitu ale je to pro mě velmi citlivé téma a nechci, aby mě ženy tady ukamenovaly, protože se chci pouze zeptat :mrgreen: Jsem tři týdny po konizaci a bylo mi doporučeno dodržovat 6ti nedělí. Na internetu jsem se dočetla, že stačí 4 týdny. Je tu někdo, kdo měl po konizaci sex dřív cca za ty tři týdny? Vše proběhlo v pořádku. Vůbec jsem nekrvácela, ani po zákroku. Žádné bolesti nemám a dobrala jsem 10ti denní čípky pro lepší hojení. Tak nevím.
Děkuji za všechny zkušenosti :oops:

A to je problem vydrzet 6 tydnu bez zasunu? :nevim: Existuji i jine zpusoby mazleni, aniz by to ohrozilo zdravi zeny. Tohle nikdy nepochopim, proc lidi neposlouchaji lekare :nevim:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 04.05.18 12:32

Já nechci být hnusná, ale to fakt nekterý ženský nejsou schopný vydržet 6 týdnů? :zed:

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 04.05.18 13:31

Z vlastni zkusenosti bych radsi vydrzela. Ja na sebe byla opatrna celou dobu, pri vetsi namaze me to bolelo i po 3 tydnech a jednou jsem letela dokonce z prace k doktorovi. Na sex jsem si teda radsi pockala a i potom jsem se dost bala. Neriskovala bych.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama