Nedokáže mě pořádně uspokojit, myslím na ženu mých snů

• Otevřená skupina

Nejsem divná? ???? Přítele mám ale nerad mi to dělá dole. On kouření rád velice. Ale... Ty doteky a mazlení málo. ???? Měli jste také takové tajné touhy. Zkusit holku. A kde hledat? ????

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Anonymní
18.3.21 20:09

Nedokáže mě pořádně uspokojit, myslím na ženu mých snů

Ahoj holky, taky to tak máte, že Vás chlap prostě nemůže dostat k orgasmu? Abych se udělala, musím si to udelat sama. On je pozornej, to jo, ale neumí to jak ženy. Několikrát jsem si jen tak s kamarádkama pohrala a bylo to krásný, vědí kam sáhnout. Však to znáte. Co mám dělaty když při sevi místo na něho myslím na ní? Jsem normální? Podělte se prosím o své zkušenosti. Díky moc a krásný večer :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.3.21 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, taky to tak máte, že Vás chlap prostě nemůže dostat k orgasmu? Abych se udělala, musím si to udelat sama. On je pozornej, to jo, ale neumí to jak ženy. Několikrát jsem si jen tak s kamarádkama pohrala a bylo to krásný, vědí kam sáhnout. Však to znáte. Co mám dělaty když při sevi místo na něho myslím na ní? Jsem normální? Podělte se prosím o své zkušenosti. Díky moc a krásný večer :oops:

Hele pisatelko mám to úplně stejně, nejde mi ji dostat z hlavy ani při sexu, vidím ji všude.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, taky to tak máte, že Vás chlap prostě nemůže dostat k orgasmu? Abych se udělala, musím si to udelat sama. On je pozornej, to jo, ale neumí to jak ženy. Několikrát jsem si jen tak s kamarádkama pohrala a bylo to krásný, vědí kam sáhnout. Však to znáte. Co mám dělaty když při sevi místo na něho myslím na ní? Jsem normální? Podělte se prosím o své zkušenosti. Díky moc a krásný večer :oops:

Hele pisatelko mám to úplně stejně, nejde mi ji dostat z hlavy ani při sexu, vidím ji všude.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny