Nedokáže spát dyl jak 2h

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 07:29

Nedokáže spát dyl jak 2h

Holky 6m dcerka která už tak měsíc vkuse nedokáže spát v noci dyl jak 2h :roll: :? Přesně se budí od 7 h co jde spát po 2h. Hlady to není. Navíc uspavat ji je strašný boj.. je kojena. Vy co jste to měli kdy to tak skončilo? Nebo co pomohlo? Přes den spí tak 2× někdy 3×. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10903
29.10.21 07:30

Možná moc spánku přes den bych si já tipl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 07:32

@Cenarius vůbec ne. Spí dopoledne max. 20 minut a odpoledne max hodinu. Víc nechce. :roll: není prespala

• Citovat
  • Nahlásit
29.10.21 07:37

Pomohl pouze čas, syn se tak budil do 18 měsíců, pak najednou začal spát celou noc, pouze s 1 buzením. Byly noci, kdy vstával co půl hodiny :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 07:38

@Tereza Košnarová to se občas taky deje :think: :roll: tak budu dál zombie 8o :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
841
29.10.21 08:15

Je to normální. Každé dítě je jiné, jinak mu dozrává nervová soustava. V noci se střídají spánkové cykly tvrdého spánku s cykly lehkého spánku (píšu to velmi zjednodušeně). My dospělí do nich umíme přejít, aniž bychom se vzbudili (většinou) a proto spíme celou noc. Ale miminka se to teprve učí, jejich nervový systém se to učí. Takže se prostě budí i takto často. Bude se to zlepšovat, jak bude nervová soustava zrát. Jinak samozřejmě se tomu dá pomoct (teplota a vzduch v místnosti třeba). A taky jsou holt jiné věci, co v tom hrají roli (bříško, prdy, potřeba být s mámou, hlad, žízeň atd.). Vydrž, postupně bude lépe, občas s nějakými výkyvy, kdy to bude stát za prd (zuby, nemoc, rychlý vývoj). Ale obecně se to bude zlepšovat! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15962
29.10.21 08:20

Normalni.
U prsa ti neusne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9049
29.10.21 08:37

Měla jsem to samé u nás se to začalo lámat v tom půl roce. vydrz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
29.10.21 08:45

U nás pomohlo v roce odstavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17129
29.10.21 09:00

U nas od půl roku do roka uplny horor a uspavani peklo. Vrchol v 10-11 měsících. To jsem na probouzeni co 2h vzpominala se slzou v oku. V roce se to začalo samo, rychle a zásadně lepšit, i kdyz spani celou noc stale neni samozřejmost.

Jinak v roce a pul doslo k samoodstavu a na spani to nemelo zadny vliv. Naopak ja bych ty noci bez mlika nedala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 09:01

Děkuji moc. Tak v tom nejsem sama :roll: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 09:02

@Ba-stet No nám se to zhoršilo kolem 5 m.. do té doby usíná krásný, spal celou noc. Teď usíná celkem katastrofa a o tom delším spanku jak 2h nemluvim :roll:. Tak děkuji za tvoji zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
17129
29.10.21 10:12
@Anonymní píše:
@Ba-stet No nám se to zhoršilo kolem 5 m.. do té doby usíná krásný, spal celou noc. Teď usíná celkem katastrofa a o tom delším spanku jak 2h nemluvim :roll:. Tak děkuji za tvoji zkušenost

U nas se to slo taky dobre. Nespala celou noc, ale budila se po třech hodinach (nedonosena, takze ideal). Uspavala jsem tak, ze jsem ji nakojila a polozila do postylky. Nekdy jsem nad ni musela stat i pet minut, nez usnula :D A pak, vicemene ze dne na den katastrofa.

Můžeš se ještě utesovat, ze jde o nejaky vyvojovy skok a zase se to zlepší. Jinak moje rada - ne zrovna spasna - prijmi to. Rekni si, ze je to období, nebude to trvat naveky a zvládnete to. Pomaha to aspon trochu psychicky. Protože plac a hysterceni, ze to dite nespi, proc to dite nespí a jaktoze vsechny deti spej a jen tohle ne, nepomaha. Vyzkoušela jsem to za Tebe :D Ja jsem vlastně zkusila, precetla a vyslechla temer vsechno, co je o spanku znamo, a nezabralo nic. Hlava musela dozrat. Drz se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
29.10.21 10:59
@Anonymní píše:

Měli jsme to úplně stejně. Cca do 5 měsíců spala nádherně, celou noc a pak najednou jako když utne a začala se také takhle budit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
29.10.21 11:09

Já nasadila Krizové kapky pro děti (spíš ze srandy) a spánek se výrazně zlepšil. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat