Nedokážeme se rozejít, scházíme se dále

Anonymní
19.11.20 13:27

Nedokážeme se rozejít,scházíme se dále.

Zdravím. S přítelem jsme měli pár měsíců neshody, šlo ohledně budoucnosti a vedení domácnosti. Já jsem to tolerovala s tím že to časem bude všude stejné. Nechtěla jsem to. Nakonec to ukončil přítel. je to měsíc a půl co ode mě odešel a každý jsme si to zkusili sami a po svém. Já si to docela užívám jenže…stýská se nám. Žijeme ve stejném městě, pracujeme ve stejné práci i když každý kousek jinde. Jsme spolu neustále v kontaktu a navštěvujeme se tak dvakrát v týdnu buď na chvíli nebo na noc dle času. Jdeme i třeba ven, teď se stejně nikam jinak jít nedá. Domlouvali jsme se v září na rozchodu. Pak si ke mně přijel ještě pro nějaké drobnosti a milovali jsme se. Bylo to pěkné a od té doby to trvá, jen spolu nežijeme a je to daleko lepší než dřív když jsme spolu řešili všechno. Teď jen to pěkné a je to taková pohoda. Jsme spolu pátým rokem. Nic nás jinak k sobě neváže. Takže se scházíme jen proto že oba chceme. Najednou je ke mně strašně pozorný a pořád mi něco nosí atd. Pořád říká a píše jak na mě myslí a že mu chybím. Když jsem se ho zeptala proč se takhle nechoval dřív řekl mi že neví. Já si myslím že si mě nevážil a byla to pro něj samozřejmost. Když se ho zeptám jak si myslí že to bude dál odpoví že je možné všechno a že mě má strašně rád. Otázka na vás je zda jste to někdo měl taky takhle a jak to u vás pak dopadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
19.11.20 13:34

Existuje takový fenomén, jmenuje se mingles :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
19.11.20 13:40

No ale pozor, jakmile vycítí, že se vrátíš, začne to zase flákat. Jako odpověď, že „možné je všechno“ není odpověď zamilovaného chlapa. Oni si tu svojí pohodu jen tak vzít nenechají! Dobře ví, že jakmile se ukáže, co všechno můžou dělat a umí dělat, tak už jim to zůstane. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 13:42

@páájaa2 No vracet se ani nechci. Myslím že by to za čas bylo totéž. Zamilovaní nejsme skoro po pěti letech.

• Citovat
  • Nahlásit
1160
19.11.20 13:43
@Anonymní píše:
Zdravím. S přítelem jsme měli pár měsíců neshody, šlo ohledně budoucnosti a vedení domácnosti. Já jsem to tolerovala s tím že to časem bude všude stejné. Nechtěla jsem to. Nakonec to ukončil přítel. je to měsíc a půl co ode mě odešel a každý jsme si to zkusili sami a po svém. Já si to docela užívám jenže…stýská se nám. Žijeme ve stejném městě, pracujeme ve stejné práci i když každý kousek jinde. Jsme spolu neustále v kontaktu a navštěvujeme se tak dvakrát v týdnu buď na chvíli nebo na noc dle času. Jdeme i třeba ven, teď se stejně nikam jinak jít nedá. Domlouvali jsme se v září na rozchodu. Pak si ke mně přijel ještě pro nějaké drobnosti a milovali jsme se. Bylo to pěkné a od té doby to trvá, jen spolu nežijeme a je to daleko lepší než dřív když jsme spolu řešili všechno. Teď jen to pěkné a je to taková pohoda. Jsme spolu pátým rokem. Nic nás jinak k sobě neváže. Takže se scházíme jen proto že oba chceme. Najednou je ke mně strašně pozorný a pořád mi něco nosí atd. Pořád říká a píše jak na mě myslí a že mu chybím. Když jsem se ho zeptala proč se takhle nechoval dřív řekl mi že neví. Já si myslím že si mě nevážil a byla to pro něj samozřejmost. Když se ho zeptám jak si myslí že to bude dál odpoví že je možné všechno a že mě má strašně rád. Otázka na vás je zda jste to někdo měl taky takhle a jak to u vás pak dopadlo.

Tak takhle je to pro nej idelani ze. Jestli to vyhovuje tobe, tak proc to tak nenechat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23713
19.11.20 13:48

Teoreticky se to slepit dá. Prakticky je ale potřeba vyřešit ten problém s budoucností a vedením domácnosti, jinak budete za pár měsíců tam, kde ste byli v září…
My vztah takto slepili před mnoha lety a pak sme fungovali dlouho v pohodě. Ještě před pár lety bych ti řekla, že to vyšlo ;) teď ti jen můžu říct, že nakonec sme to definitivně ukončili loni. Nabalilo se víc věcí, ale když to tak vezmu kolem a kolem, vlastně byly ty důvody stejné, jako při té pauze tehdy. Jen s rozmezím patnácti let a jedním ditetem :nevim:
Jestli to bylo dobré nebo špatně, že sme to tenkrát znovu dali dohromady? Na takové coby kdyby se hrát nedá. Bylo toho hodně krásného, ke konci hodně ošklivého, máme syna, kterého milujeme. Bylo by dnes líp nebo hůř? Těžko říct :? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23713
19.11.20 13:53
@Anonymní píše:
@páájaa2 No vracet se ani nechci. Myslím že by to za čas bylo totéž. Zamilovaní nejsme skoro po pěti letech.

Tak se na to vykašli, ne? Nebo si říkáš, že si vyzobes to pěkné bez toho ošklivého? Jo, na chvíli to může být fajn, ale věz, že to nebude dlouho trvat a začne se ti to zajídat, pokud toužíš po dlouhodobém vážném svazku. Tak jen, aby sis nezahodila nejlepší roky setrváním v neperspektivním vztahu-nevztahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 13:54

@Pavlik Morozov Nechám to tak. Ono se uvidí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 13:55

@Julča001 No to jsem teda moderní :)))

• Citovat
  • Nahlásit
230
19.11.20 13:57

Měla jsem to tak taky, dokonce jsme se rozešli vícekrát. Pokaždé po rozchodu se chtěl po nějaké době zase vidět. Prosil, sliboval, choval se hezky. Nejdřív to bylo super, ale po návratu to vždy zajelo do starých kolejí - zase na mě začal kašlat, všechno bylo přednější než já, atd., což byl důvod každého rozchodu. Vlastně jsem ho bavila jen když jsem mu nebyla tak dostupná a to nemá jaksi do budoucna smysl.

Pokud ti to vyhovuje tak, jak to je a nechceš se vracet, tak se ho neptej, jak to bude dál. Prostě si užívej chvíle, kdy jste spolu a jinak si žij vlastní život. Ono to takhle nezávazně fungovat může, ale problém nastane, jakmile jedna strana začne řešit, co bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2673
19.11.20 13:58

S jedním jsem to takhle táhla po rozchodu asi rok. Bylo to proto, že ve vztahu nás na sobě různé věci vzájemně štvaly, ale když jsme si řekli, že vlastně spolu do budoucna nebudeme, tak jsme si tu přítomnost spolu uměli užít. Když jsme uvažovali dát to znova dokupy, zase se objevily ty strašáky co tam byly předtím. Pokud jsi mladá a nechceš zatím další vztah, proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.20 13:59

Ahoj, ja to takhle tahla 5 let s jednim klukem, a presne jak pises, kdyz jsme spolu jako nechodili, choval se jako ten tvuj, taky jsme spolu spali, a kdyz jsme zkusili byt opravdu spolu, vratilo se vse do starych koleji.

Pak jsme zustali nejlelsimi kamarady, on si nasel svou nynejsi zenu, jak sveho muze, porad se vsici vidame, mame uz kazdy dite.

Pokud chces kamarada s vyhodami, tak je to dobre, nepocitej ale s budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 14:02

@Mar__tanka1983 No mě to nevadí a neplánuji v životě žádné závazky. Ani děti. Mám pro to své důvody.

• Citovat
  • Nahlásit
8530
19.11.20 14:02
@Anonymní píše:

A to ti do budoucna staci…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 14:04

@Deneld Děkuju za radu, no asi bude lepší když to řešit nebudu. Tím bychom to asi kazili. A proč to kazit když to takhle teď funguje a s mými zkušenostmi je někdy lepší neřešit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama