Nedokáži zapomenout na svého expřítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kelly33
Stálice 87 příspěvků 06.03.18 21:58
Nedokáži zapomenout na svého expřítele

V 15 letech jsem se velmi hluboce zamilovala, vztah bohužel po 3 letech ztroskotal. Já však na bývalého přítele nikdy nezapomněla. 5 let po rozchodu jsme stále v kontaktu, poslední rok velmi intenzivně a já mam pocit, že se mi zase všechno vrátilo. Problém je v tom, že mám 4 roky přítele, kterého mám velmi ráda. Bývalý přítel má také přítelkyni. Dnes jsme se však viděli a líbali se spolu. Jsem z toho všeho v poslední době velmi smutná. Nemáte nějakou radu, jak se s tím vyrovnat? Jak dokázat s bývalým přítelem přerušit veškerý kontakt a konečně zapomenout?

Děkuji za vaše reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 06.03.18 22:04

@Kelly33
Na čem ten váš vztah ztroskotal?

Kelly33
Stálice 87 příspěvků 06.03.18 22:13

@hehehe Bylo to hodně vážné. A expřítel se na to tehdy necítil, bylo mu 21 let. Ale ten vztah měl i hodně chyb. Občas se ke mě nechoval hezky, byl hodně sobecký. V hlavě si pořád říkám, že lidé se nemění a že můj nynější přítel je pro mě lepší…Ale přesto na ex nedokáži přestat myslet.

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 06.03.18 22:14

@Kelly33 no asi bude k zamyšlení pro tebe že je dobře že to ztroskotalo když má přítelkyni a přesto se s tebou líbá :nevim: ideální zablokovat na soc. sítích a vymazat tel. pokud na něj zapomenout chceš. Jestli dobře počítám je ti 23 a určitě zakopneš o schopnější exemplář :hug:
Edit: a pokud i ty v nynějsím vztahu myslíš na jiného a líbáš se s ex tak bych tento vztah asi taky promyslela co tě v něm drží dokud nemáte opravdové závazky.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 06.03.18 23:27
@Kelly33 píše:
@hehehe Bylo to hodně vážné. A expřítel se na to tehdy necítil, bylo mu 21 let. Ale ten vztah měl i hodně chyb. Občas se ke mě nechoval hezky, byl hodně sobecký. V hlavě si pořád říkám, že lidé se nemění a že můj nynější přítel je pro mě lepší…Ale přesto na ex nedokáži přestat myslet.
Život se sobcem je HOOODNĚ těžký. I když mu budeš vysvětlovat, co dělá špatně, jak to působí, stejně to ne vždy pochopí.
Když jsi už objevila tuhle skvělou vlastnost u EX alias líbače, tak máš dost důvodů to neobnovovat.
Ledaže by současný problém byl příliš malý a chtěla bys větší.
Kelly33
Stálice 87 příspěvků 07.03.18 08:40

Děkuji vám za reakce :kytka: Můj nynější přítel je skvělý, hodný, pozorný, chytrý, pracovitý. Vlastně nevím o žádně vlastnosti, která by mi na něm vadila. Já nevím, proč takhle blbnu :nevim: Proč nedokáži po 5 letech od rozchodu zapomenout.

hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 07.03.18 09:54
@Kelly33 píše:
Děkuji vám za reakce :kytka: Můj nynější přítel je skvělý, hodný, pozorný, chytrý, pracovitý. Vlastně nevím o žádně vlastnosti, která by mi na něm vadila. Já nevím, proč takhle blbnu :nevim: Proč nedokáži po 5 letech od rozchodu zapomenout.

Já ti asi neporadím, nevím co, jelikož rozumem si to jistě vysvětlíš sama, ale ta chemie někdy dělá svoje. Vlastně ano, něco mě napadá… jednou jsem někde četla, že pokud je podobná situace, že nás vlastně neláká ten člověk jako takový, ale ty naše pocity z něho. Že nám vlastně dává či dříve dával něco, co nám v současném vztahu chybí. Tak se třeba zkus zamyslet tímto směrem.

andelka83
Generální žvanilka 20180 příspěvků 07.03.18 10:01

Jestli se k tobě nechoval hezky a je sobecký, nech si ho jako vzpomínku a jelikož víš co můžeš od sebe čekat, už ho nekontaktuj. Někdy to k sobě lidi táhne, ale ve vztahu by byli nešťastní.
Já jsem se ke své první lásce vrátila po 11 letech ale my jsme si nic neudělali tehdy, choval se ke mně vždycky hezky, rozešli jsme se v klidu. Museli jsme oba dospět a získat zkušenosti a teď jsme vděční že spolu můžeme být.

Kelly33
Stálice 87 příspěvků 07.03.18 10:11

Pro mě je i strašně těžké ho nekontaktovat. Přibližně 1 rok jsem spolu v kontaktu každý den. Já si na to zvykla :( Těším se vždy na to. Jak s ním mám najednout utnout veškerý kontakt?

andelka83
Generální žvanilka 20180 příspěvků 07.03.18 10:17

@Kelly33 a proč jste spolu v kontaktu každý den? A jakým způsobem?
Hele, tvůj přítel by to asi vyřešil jasně, kdyby má to přišel že? Nebo to ví a nevadí mu to? Co cítíš když si představis, že to ví a nelíbí se mu to, kdyby jsi měla volit? Co bys udělala? A bývalého přítelkyně ví že je denně v kontaktu s tebou? Nemáte závazky, klidně to spolu můžete zkusit znovu a nedělat z partnerů blbce.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 07.03.18 10:36

Počkej, až přejdou poslední dozvuky puberty, jestli někdy.

Kelly33
Stálice 87 příspěvků 07.03.18 10:41

@andelka83 Jsme v kontaktu přes zprávy, osobně se téměř nevídáme. Já vím, že je to špatné. Svého přítele mám moc ráda, jen se mi zdá, že se v poslední době právě vytrácí ta zamilovanost a vzrušení.

andelka83
Generální žvanilka 20180 příspěvků 07.03.18 10:48

@Kelly33 tak co se ti na tom zdá těžké? Kdybyste spolu chodili do školy, do práce, bydlel by vedle..to je problém, ale na ruce si sednout umíš ne? A nepsat :zed:
Vyřeš co se ti nelíbí a co ti chybí v současném vztahu. O to asi jde. Po 4 letech už nefunguje samovolně, aby měl pořád šťávu a potenciál už se musíte zasloužit vy dva.

Kelly33
Stálice 87 příspěvků 07.03.18 10:53

@andelka83 To psaní je vzájemné. Já nevím, jestli zvládnu neodepisovat. Za ten rok jsem si na to prostě strašně moc zvykla. A vlastně na něj hodně přes den myslím. A je pro mě strašně moc těžké najednou zcela přerušit kontakt.

andelka83
Generální žvanilka 20180 příspěvků 07.03.18 11:07

@Kelly33 chápu. Ale musíš se rozhodnout co chceš. Zvyk je zvyk, a pěkně blbej. Myslíš na něj..no bodejť. Souvisí to spolu. Přemýšlej o tom co jsem psala předtím. Ví o něm přítel? Vadilo by to kdyby tě nechal? Risknes to?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >