Nedokážu pochopit chování svého partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:54
Nedokážu pochopit chování svého partnera

Zdravím všechny, velmi ráda bych požádala o vaše názory na moji situaci. Je mi 24 let a s přítelem, kterému je 33, jsme spolu 5 let, žijeme ve společné domácnosti. Problém je, že za celou dobu se nedokázal odstřihnout od svých bývalek. Přede mnou měl tři vážné několikaleté vztahy. Již na začátku vztahu mi řekl, že kdysi měl holku a byla to jeho velká láska a že větší už nikdy nemůže být. S poslední (se kterou se rozešel kvůli mně), mě několikrát v průběhu prvního měsíce vztahu podvedl, ona to nemohla překousnout, že se s ní rozešel, dělala mi strašný zle a všude mě špinila, i před známýma-přítel se mě nikdy nezastal. Dodnes se snaží urdžovat s ní kontakt, přestože jsem mu několikrát řekla, že mi to ubližuje a že si nepřeju, aby se s ní stýkal a bavil. Ze mě dělá blázna, že všechno moc hrotím a řeším, ale já se nad tím povznést neumím, hádáme se hlavně kvůli tomuhle. Lže mi do očí, že se s ní nebaví a pak zjistím, že ji před pár dny zase kontaktoval, na známých pořád vyzvídá, jak se má atd. Neustálé rozhovory s ním nepomájí. Zvažuju rozchod, protože já tu důvěru uz téměř ztratila :,(
Omlouvám se za anonym, nechci, aby mě tu známí poznali.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 28.08.18 13:58

Nechapu, proc si s nim tak dlouho.

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 28.08.18 13:59
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, velmi ráda bych požádala o vaše názory na moji situaci. Je mi 24 let a s přítelem, kterému je 33, jsme spolu 5 let, žijeme ve společné domácnosti. Problém je, že za celou dobu se nedokázal odstřihnout od svých bývalek. Přede mnou měl tři vážné několikaleté vztahy.Již na začátku vztahu mi řekl, že kdysi měl holku a byla to jeho velká láska a že větší už nikdy nemůže být. S poslední (se kterou se rozešel kvůli mně), mě několikrát v průběhu prvního měsíce vztahu podvedl, ona to nemohla překousnout, že se s ní rozešel, dělala mi strašný zle a všude mě špinila, i před známýma-přítel se mě nikdy nezastal. Dodnes se snaží urdžovat s ní kontakt, přestože jsem mu několikrát řekla, že mi to ubližuje a že si nepřeju, aby se s ní stýkal a bavil. Ze mě dělá blázna, že všechno moc hrotím a řeším, ale já se nad tím povznést neumím, hádáme se hlavně kvůli tomuhle. Lže mi do očí, že se s ní nebaví a pak zjistím, že ji před pár dny zase kontaktoval, na známých pořád vyzvídá, jak se má atd. Neustálé rozhovory s ním nepomájí. Zvažuju rozchod, protože já tu důvěru uz téměř ztratila :,(

Máš sebeúctu? Proč s ním vlastně jsi?

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 28.08.18 14:00

No, jestli ti vyhovuje, že se hádáte a on souloží s jinýma, tak se nerozcházej.

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 7 inzerátů 28.08.18 14:01

Už ten první měsíc bych odešla :think:

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 28.08.18 14:02
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, velmi ráda bych požádala o vaše názory na moji situaci. Je mi 24 let a s přítelem, kterému je 33, jsme spolu 5 let, žijeme ve společné domácnosti. Problém je, že za celou dobu se nedokázal odstřihnout od svých bývalek. Přede mnou měl tři vážné několikaleté vztahy. Již na začátku vztahu mi řekl, že kdysi měl holku a byla to jeho velká láska a že větší už nikdy nemůže být. S poslední (se kterou se rozešel kvůli mně), mě několikrát v průběhu prvního měsíce vztahu podvedl, ona to nemohla překousnout, že se s ní rozešel, dělala mi strašný zle a všude mě špinila, i před známýma-přítel se mě nikdy nezastal. Dodnes se snaží urdžovat s ní kontakt, přestože jsem mu několikrát řekla, že mi to ubližuje a že si nepřeju, aby se s ní stýkal a bavil. Ze mě dělá blázna, že všechno moc hrotím a řeším, ale já se nad tím povznést neumím, hádáme se hlavně kvůli tomuhle. Lže mi do očí, že se s ní nebaví a pak zjistím, že ji před pár dny zase kontaktoval, na známých pořád vyzvídá, jak se má atd. Neustálé rozhovory s ním nepomájí. Zvažuju rozchod, protože já tu důvěru uz téměř ztratila :,(

Jsi mladá holka.K čemu ti je takový tydýt, který tě od samého začátku podvádí, lže, a nedokáže se tě nikdy zastat? :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3188 příspěvků 28.08.18 14:04

To jako fakt? 8o A jseš s ním proč?

veruuuse
Povídálka 44 příspěvků 28.08.18 14:04

Nevim nad cim dumas?vidis v tomhle vztahu budoucnost?chces mit deti s chlapem,ktery ti rekl,ze ty jeho velka laska nebudes? 8o :zed:

Fazulina
Závislačka 3881 příspěvků 28.08.18 14:05

Odešla bych hned, jak by mi řekl, že větší láska než ta první nebude. Já fakt nechápu, proč s takovým jsi a ještě tak dlouho…

Janičcka92
Kecalka 461 příspěvků 28.08.18 14:07

„Již na začátku vztahu mi řekl, že kdysi měl holku a byla to jeho velká láska a že větší už nikdy nemůže být“

tak už při téhle větě bych dala nohy na ramena :lol: :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 28.08.18 14:07
@Anonymní píše:

Když odejdeš, dá si tě do seznamu svých bejvalek a bude s tebou udržovat kontakt. A ta další bude vzteklá. :pankac: :pankac:

Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 28.08.18 14:08

Takže když jste spolu zacinali, tak on trtkal s bejvalkou jo? Masakr. A tos takovýho chlapa dal chtěla? To je kuriozni.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 28.08.18 14:08
@Janičcka92 píše:
„Již na začátku vztahu mi řekl, že kdysi měl holku a byla to jeho velká láska a že větší už nikdy nemůže být“tak už při téhle větě bych dala nohy na ramena :lol: :lol:

Přesně.Poslala bych ho za ní.

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 28.08.18 14:09

Nebyla bych s takovým volem. :poblion:

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 28.08.18 14:10
  1. Jak to zjistíš?
  2. Zvažuj dál, pokud tohle chování nezměnil během pěti let, změní ho už stěží.

Jinak mi tedy přijde, že partner je ten, kdo rozchody nezvládá, jako by si nebyl jistý tím co chce a proto se pořád tak aktivně zajímá o bývalé/bývalou. Podle mého to do fungujícícho vztahu v této podobě nepatří. Když potkám bývalé, pozdravím, ze slušnosti si vyměníme pár vět o tom, jak se máme, a pak se zase třeba tři roky nevidíme, neslyšíme. To mi přijde normální. Pravdielně je kontaktovat, zjišťovat o nich informace mi přijde nevhodné k Tobě a nedospělé v hlavě partnera.

Pak jsou výjimky, jako mám jednu já, kdy při potkání té partnerky pozdravím a o žádný další rozhovor, natož kontakt cíleně nestojím. To je u ex, kde to bylo vážně zlé… Ale to je extrém.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >