Nedokážu se rozhodnout - zahraničí nebo zůstat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:18
Nedokážu se rozhodnout - zahraničí nebo zůstat?

Holky potřebuju se vykecat. Už si připadám jak blázen. Jsem od přírodu strašně nerozhodný člověk a věkem je to jen a jen horší. Nedokážu se rozhodnout zda odjet do zahraničí (Evropa), kde jsem už byla nebo zda zůstat tady. Momentálně bydlím u rodičů, lezeme si už na nervy, no je to prostě děs. Takže bud se odstěhuju do krajského města nebo do zahraničí. Problém je, ŽE NEVÍM. Když půjdu do krajského města tak pro mě možnost zahraničí definitivně padá. Takže budu litovat. Ale to zahraničí mi zase přijde hrozně složité na organizaci, finančně a tak celkově. Na vše bych byla sama. Na druhou stranu se mi tu nelíbí a ČR mi nic moc neříká. ALE. Vždy je nějaké ale. Když se někoho zeptám a ten vyjádří svůj názor, zase mě začně hlodat červíček a začnu se ho vyptávat, zda by náhodou nebyla lepší ta druhá možnost a už to zase jede. Nejradši bych se někam zahrabala, aby mě nechali všichni na pokoji a hlavně abych nemusela už nic rozhodovat :roll:. Vlastně ani nevím, co očekávám. Potřebovala bych aby někdo rozhodl za mě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:21

Jako bych to psala já. Řeším teď skoro to samé a nedokážu se rozhodnout. Vždycky, kdZ si myslim, že už jsem rozhodnutá, tak přijde něco, co to zase změní. A tak nějak zatim stále tápu a říkám si, co kdyz budu jednou litovat toho, že jsem tam nešla..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:23
@Anonymní píše:
Jako bych to psala já. Řeším teď skoro to samé a nedokážu se rozhodnout. Vždycky, kdZ si myslim, že už jsem rozhodnutá, tak přijde něco, co to zase změní. A tak nějak zatim stále tápu a říkám si, co kdyz budu jednou litovat toho, že jsem tam nešla..

přesně tak, uplně stejně to mám taky. :roll: Jenže čas letí, jako není mi už bohužel náct. Táhne mi na 28. Kejsnu tu u rodičů a furt se nic neděje. Asi čekám na zázrak nebo co :nevim:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 24.05.19 17:29

Máš tu partnera? Jestli ne, tak jeď, zkus to, vrátit zpět do ČR se můžeš vždycky. Kdy, když ne teď?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:31
@klamonožka píše:
Máš tu partnera? Jestli ne, tak jeď, zkus to, vrátit zpět do ČR se můžeš vždycky. Kdy, když ne teď?

né nemám. Nic mě tu nedrží. Já už tam jednou byla, a vrátila se. Čekala jsem tady nějaký zázrak a nestalo se.

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 24.05.19 17:32

V tomhle věku bych už brala v potaz i to, kde budu chtít vychovávat děti. Tady nebo v cizině?

sediza
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 24.05.19 17:34

Je to jedno, hlavně už něco udělejte :)

Bubla_Bučková
Kelišová 6629 příspěvků 24.05.19 17:37

No a co práce? 8o tady především, v zahraničí aspoň tušit… Nebo stále vše sponzorují ti „zlí“ rodiče?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:38
@Tichošlápek píše:
V tomhle věku bych už brala v potaz i to, kde budu chtít vychovávat děti. Tady nebo v cizině?

jo no, mě už začaly tikat hodiny, aby toho nebylo málo :D. Samozřejmě, radši bych dítě vychovávala v cizině. Ale já nikdy nikoho neměla, takže si nedělám iluze, že bych si někoho našla v cizině. Takže to zase neberu až tak v potaz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:39
@Bubla_Bučková píše:
No a co práce? 8o tady především, v zahraničí aspoň tušit… Nebo stále vše sponzorují ti „zlí“ rodiče?

né chodím do práce. Samozřejmě bych dala výpověd to je jasný. V cizině no toho se právě taky děsím hledání práce. Ale zase si říkám že nějakoou pomocnou sílu v kuchyni apod. sežene snad opravdu každý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 17:40
@sediza píše:
Je to jedno, hlavně už něco udělejte :)

jo :D :D ale co? :D

Mysticlipstick
Kecalka 407 příspěvků 24.05.19 17:43

No je cizina a cizina, kdybych to brala podle sebe tak bych si dnes už rozmýšlela i do jakého státu v Evropě, protože si myslím že všude je něco, jde o to co preferuješ a jak se chceš zařídit do budoucna. Vždycky když mi někdo řekne s velkou pompou, že se stěhuje do Anglie, Německa či Francie, tak popřeji hodně štěstí a tipnu si za jak dlouho je zpět. Pokud se stěhuješ někam kde to má opravdu budoucnost a je tam líp než zde, tak proč ne, pokud tě tady nic nedrží.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 24.05.19 17:47

Ve 28 letech bydlet s rodiči, to je divné… jela bych do zahraničí no

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 24.05.19 17:50

Ja ti to reknu tak, ja v 18 odjela do Anglie, po 2 letech se vratila. Pak rok v CR, a dalsi rok v Uk, dva roku CZ, rok Madrid, a pak Uk a uz jsem tu 16 :D. Ja mam takovou teorii, ze jednou vyjedes, tak te to bude porad tahnout ven. Ja bych jela, klidne i na chvili, vratit se muzes vzdycky.

Bubla_Bučková
Kelišová 6629 příspěvků 24.05.19 17:52
@Anonymní píše:
né chodím do práce. Samozřejmě bych dala výpověd to je jasný. V cizině no toho se právě taky děsím hledání práce. Ale zase si říkám že nějakoou pomocnou sílu v kuchyni apod. sežene snad opravdu každý.

A proč nežijes sama? 8o nezlob se na mě, já byla taky vždycky hrozný tele, ale tohle je trochu moc. To čekáš, že budeš v Londýně například umývat nádobí, zamiluje se tam do tebe vévoda a ty budeš posílat kamarádkám do Čech, že jsou fujky? Nebo si tam najdeš polského údržbáře a budete happy family? Není lepší si tady najít pořádnou práci, osamostatnit se a založit rodinu? Radši se staneš ve třiceti emigrantkou v cizí zemi, kde se na tebe budou místní dívat skrz prsty a doufat v lepší zítřky pro svoje vnoučata? Buď chceš něco zažít, máš kontakty, cestovat, tak na dva roky třeba jed a vrat se. V opačném případě si dej do kupy život tady. Já jela do zahraničí ve třiceti, ale vrátila se po roce, jak skončili víza. Viděla jsem lidi, co bydlí v 2kk (mistni ve vilach),před čtyřicítkou, čekajíc zoufale na občanství, rodina daleko, Češi tam prostě obecně socky z vychodu :nevim: do tohohle se pouštět ve dvaceti, ne ve třiceti a ještě chtít rodinu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama