Reklama

Nedokážu se s tím vyrovnat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 10:12
Nedokážu se s tím vyrovnat

Nečekám asi nějakou zásadní radu, potřebuji se jen vypovídat. Je to už přes rok co od nás odešel otec mého syna. Mám teď přítele se kterým čekáme miminko ( sice neplanovane ale jen nás to posunulo dal ). Jako rodina fungujem. Přítel koupil pozemek a na jaře začínáme stavět. Vše je perfektní ALE… můj bývali přítel mě opustil kuli jiné slecne, lhal a hrozne mi tím ublížil. Nedávno jsem uklizela skříň a našla ještě jeho věci které u nás nechal, hrozne jsem se rozbrecela, přijdu si jak blázen. Byl to chlap na dvě věci, o mě a malého se nikdy moc nezajimal ale ja ho mám stále v hlavě a nevím co s tím :,( přijdu si jak blázen a je mi líto i mého přítele který pro mě a malého děla vše… nedokážu mu asi dat to co si zaslouží… nechci zpátky bývalého ale zároveň mi trochu chybí. Někdy si říká ze sem opravdu zralá na léčení. :nevim:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 08.02.17 10:15

Vyhodit, spálit, neužírat se minulostí, těš se na budoucnost a buď ráda, že máš konečně pořádnýho chlapa, co to s váma myslí vážně. Ex ti za ty nervy nestojí.

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 08.02.17 10:19

Dej tomu ještě čas, rok není extra dlouhá doba. Dle mého sis bývalého v hlavě trošku zidelizovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 10:21

Neměla a nedalal sis čas se s tím srovnat…
U mě to je 2 roky…a představa, že jsem už s někým jiným a dokonce těhotná je pro mě šílená----já až ted, po těch 2 letech cítím, že jsem z toho venku a že jsem i připravená na další vztah.
Syn byl v tý šílený době po rozchodu pro mě na prvním místě…a já si léčila bolavý srdce…
Prostě sis to neodžila :nevim:
 VVV

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 08.02.17 10:21

Na tohle je jen jediný lék: čas. Věř mi, mam naprosto stejnou zkušenost.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 08.02.17 10:44

Sama pise: ex byl na 2 veci. O tebe a dite se extra nezajimal. Tak v cem ti chybi takovy budiz. k.nicemu? 8o

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 08.02.17 11:00

A vy se nějak vídáte, když si jde např. pro syna?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 11:16

@Elishka1 ano, vídáme ale většinou tam radsi posílám přítele.

Amity
Kecalka 158 příspěvků 08.02.17 11:17
@Anonymní píše:
Neměla a nedalal sis čas se s tím srovnat…
U mě to je 2 roky…a představa, že jsem už s někým jiným a dokonce těhotná je pro mě šílená----já až ted, po těch 2 letech cítím, že jsem z toho venku a že jsem i připravená na další vztah.
Syn byl v tý šílený době po rozchodu pro mě na prvním místě…a já si léčila bolavý srdce…
Prostě sis to neodžila :nevim:
VVV

Presne tak to je. Zakladatelko chtelo to čas se se vším srovnat. Naucit se fungovat s otcem dítěte jako rodiče. Protoze jako otec dítěte v tvém životě bude ještě hodne dlouho.To je věc, která do tvého současného vztahu bude zasahovat často. Ten čas na „uzdravení se“ totiž není na škodu jak pro tebe tak i budoucího partnera.

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 08.02.17 12:07

Tak se příště vydej sama a kriticky si ho prohlídni na vlastní oči - nemládne, tebe opustil, syna opustil - jen si ho vyzvedává, doma má někoho jiného
chce to trochu času, ale podle toho, co píšeš, sis jen polepšila, rozum to ví a srdce k tomu taky dospěje

Peťula1980
Stálice 77 příspěvků 09.02.17 11:08

Něco přes rok je dle mého názoru krátká doba se s některými problémy smířit a vyrovnat,…příjde mi, že Váš nový partner byl v tu chvíli náplast(možná ne, nechci se Vás dotknout), která se minula účinkem a je s dalším závazkem…a možná to budou jen těhotenské hormony :lol:…držím pěsti i palce, nebude to jednoduché…

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 09.02.17 12:54

No tak po roce znovu těhotná s jiným mužem a takto vyvádíš u věcí ex? Asi hormony. Spíš bych řešila, že jsi otěhotněla byť neplánovaně. Moc to nechápu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama