Nedokážu se srovnat s minulostí partnera

Anonymní
25.9.20 01:17

Nedokážu se srovnat s minulostí partnera

Ahoj
Dneska jsem zjistila že partner před 10 lety cekal dite s jinou bohužel jsem nikde nenašla jestli byla bývalá na potratu nebo ne. Ale nejspíš jo. Bydlíme spolu a nikdy jsem žádné dítě v jeho blízkosti neviděla ani u jeho rodičů nikde. Máme spolu holčičku a jsme spolu od roku 2017/2018 plus mínus a tato zpráva mě šokovala. Já příteli řekla úplně vše a on mi takové věci tajit. Jak by jste to řešili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5263
25.9.20 01:24
@Anonymní píše:
Ahoj
Dneska jsem zjistila že partner před 10 lety cekal dite s jinou bohužel jsem nikde nenašla jestli byla bývalá na potratu nebo ne. Ale nejspíš jo. Bydlíme spolu a nikdy jsem žádné dítě v jeho blízkosti neviděla ani u jeho rodičů nikde. Máme spolu holčičku a jsme spolu od roku 2017/2018 plus mínus a tato zpráva mě šokovala. Já příteli řekla úplně vše a on mi takové věci tajit. Jak by jste to řešili?

Promluvit si s ním? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
25.9.20 01:41

Místo strkání čenichu do věcí po kterých ti je prd, radši vyšůruj bejvák a něco dobrého uvař…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.20 02:22

Řešil bych to tak, že bych to napsal na internet, jestli by mi někdo poradil to napsat na internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4663
25.9.20 05:04

Promiň, ale nějak nechápu, o co ti jde.
Bylo to před deseti lety, vůbec to s tebou nesouvisí, a navíc to dítě ani neexistuje. Není to tvoje věc. Tak co na tom chceš proboha řešit? 8o :nevim:

Ty jsi mu řekla ÚPLNĚ O VŠEM? Jakože úplně? Docela pochybuju.

Proč ho tak lustruješ, a hlavně, proč se ho na to nezeptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11026
25.9.20 05:07

Nechápu, proč tě tak točí něco, co se stalo před deseti lety v době, kdy jste se neznali. Že ty musíš všechno ovládat? Minulost ale neovládneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5228
25.9.20 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj

Prijde ti to normalni se takto hrabat v minulosti a jeste z toho delat sceny? Predstav si jednu takovou, velmi pravdepodobnou variantu a to tu, ze oni spolu to dite velmi chteli, ale nepodarilo se a proto na to pritel nemysli a nevraci se k tomu, jelikoz je to pro nej velmi bolestiva vzpominka. Ale neeee ty jsi kravka krav a jen to vytahni a jeste mu to omlacej o hlavu, fakt dobra prace!! Jen tak dal k ceste svobodne matky, mas dobre naslapnuto :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7956
25.9.20 06:39

Mě by zajímalo, jak si zjistila, že před 10 lety přítel čekal dítě s jinou ženou. A zaráží mě fakt, že si nepamatuješ, jak dlouho s přítelem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
25.9.20 07:02

Normalne bych se ho zeptala. Rozhodne bych kvuli tomu nepsala do internetove diskuze a nedelala bych z toho kovbojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3582
25.9.20 07:15

My si s manzelem taky neříkáme všechno, ani nevím o vsech ženskejch se kterýma chodil a jsem za to ráda :lol: Minulost je minulost. Dulezite je ted. Oplodnuje ted nekoho jineho nez tebe, pokud ne, tak bych byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
25.9.20 07:16

Tohle je velmi stará záležitost a jak již bylo psáno, může to pro něj být aj bolestná vzpomínka :think: Tobě do toho vůbec nic není, co měl a neměl dávno před tebou. Podle toho, jak si psala sem čekala, že půjde třeba o nevěru a docela mně pak překvapilo datum od kdy jste spolu. Pochybuju, že ty mu vyprávíš ÚPLNĚ VŠECHNO ze své minulosti. Nerýpej se v tom, je to jeho věc, nebo se snad bojíš, že by se tvoje holčička musela jednou s někým dělit? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
25.9.20 07:26

Stalo se ped deseti lety a zadny dite neni, nevim co vysilujes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
25.9.20 07:37
@Anonymní píše:
Ahoj

Bývalá taky mohla o to dítě přijít nebo mohlo umřít. To by Ti měl vykládat i tohle? 8o :zed:

Jinak když jsi příteli řekla „úplně vše“, tak zná Tvé přístupové heslo na Facebook a PIN platební karty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43537
25.9.20 07:39
@Anonymní píše:
Ahoj

Nějak nechápu o co jde? Však mohla potratit..
A proc by ti měl hned na začátku vztahu říkat, že kdysi čekal dítě s ex a ona potratila, třeba..
A jinak není nic jednoduššího než se ho zeptat co se stalo když te to tak zajímá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11026
25.9.20 07:42
@sediza píše:
My si s manzelem taky neříkáme všechno, ani nevím o vsech ženskejch se kterýma chodil a jsem za to ráda :lol: Minulost je minulost. Dulezite je ted. Oplodnuje ted nekoho jineho nez tebe, pokud ne, tak bych byla v klidu.

Já ani nechci vědět všechno, fuj :mrgreen: Každý má své soukromé tajnosti, to je v pořádku, ale mají zůstat nevyřčeny. Nechápu ty řeči, my si s manželem říkáme úplně všechno :mrgreen: :mrgreen: Hovadina, některý věci nepotřebuju vědět a on taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama