Nedokážu sledovat film, kde se střílí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:38
Nedokážu sledovat film, kde se střílí

Nedokážu zvládnout film, kde se střílí nebo jakkoliv ubližuje lidem. Nedávám to ani jako pozadí, tj.byt v místnosti, kde běží takový film a například vařit, pracovat na PC. Manžel se urazil, nemluví se mnou, za to že jsem ho poprosila, aby to vypnul.jit do jiné místnosti nešlo, potřebovala jsem pracovat tam, kde je TV. Manžel se sebral a šel spát, teď přes chvíli vstal, beze slova zmizel.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4741 příspěvků 09.09.18 11:41

A vysvětlila jsi mu, proč chceš aby to vypnul? Nebo jsi po něm jen štěkla „vypni to“?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11739 příspěvků 09.09.18 11:43
@Anonymní píše:
Nedokážu zvládnout film, kde se střílí nebo jakkoliv ubližuje lidem. Nedávám to ani jako pozadí, tj.byt v místnosti, kde běží takový film a například vařit, pracovat na PC. Manžel se urazil, nemluví se mnou, za to že jsem ho poprosila, aby to vypnul.jit do jiné místnosti nešlo, potřebovala jsem pracovat tam, kde je TV. Manžel se sebral a šel spát, teď přes chvíli vstal, beze slova zmizel.

Záleží na tom, jak jsi mu to řekla. Já střílečky taky nemusím. Naštěstí při vaření nevidím na obrazovku. U PC jsem taky zády. Špunty do uší by to nespravily? A jestli se mladý pán urazil, tak máte jiný problémek než pistolky v televizi.

nozu
Extra třída :D 11688 příspěvků 09.09.18 11:45

mozna si zkus vzit sluchatka, abys to neslysela. to by pro priste nebylo reseni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:47
@Prof. Farnsworth píše:
A vysvětlila jsi mu, proč chceš aby to vypnul? Nebo jsi po něm jen štěkla „vypni to“?

Manžel to ví, že to nedávám, dávno to ví… Říkala jsem mu to slušně několikrát, nic. Snažila jsem to vydržet, ne soustředit se na to, ale při jedné scéně už jsem to nevydržela a pak to tedy už příjemné sdělene nebylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:49
@nozu píše:
mozna si zkus vzit sluchatka, abys to neslysela. to by pro priste nebylo reseni?

Jenže stejně to uvidím a ještě hlídám nejmladšího v chuvicce. Můžu to zkusit.

nozu
Extra třída :D 11688 příspěvků 09.09.18 11:51

ok. a zde je jadro pudla, proc je urazeny.
fakt zkuste najit technicke reseni toho problemu - sluchatka, spubty do usi, notebook, ptestehovat PC jinam, tablet, na kterem bude internetova televize, druha televize v loznici… tech variant je spousta. je potreba najit cestu, abyste mohli fungovat soubezne.
pokud mel chlap rozkoukany napibavy film, tak jeho nastvani fakt chapu.

Emimin7
Echt Kelišová 9314 příspěvků 09.09.18 11:54

A ty máš vyloženě fobii, nebo ti to prostě jen vadí?

nozu
Extra třída :D 11688 příspěvků 09.09.18 11:54
@Anonymní píše:
Jenže stejně to uvidím a ještě hlídám nejmladšího v chuvicce. Můžu to zkusit.

no tak koukas do pocitace nebo na televizi? a dite na chvicce at hlida chlap, ne?

chce to aktivne hledat reseni a ne se zacyklit na tom, ze to nejde…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:55
@nozu píše:
ok. a zde je jadro pudla, proc je urazeny.
fakt zkuste najit technicke reseni toho problemu - sluchatka, spubty do usi, notebook, ptestehovat PC jinam, tablet, na kterem bude internetova televize, druha televize v loznici… tech variant je spousta. je potreba najit cestu, abyste mohli fungovat soubezne.
pokud mel chlap rozkoukany napibavy film, tak jeho nastvani fakt chapu.

Jenze on nic řešit nechce, tvrdí, že jsem nenormální já, že co mi na tom vadí navíc pak chce sex, a to fakt nedávám.. To prostě nejde. Já pak kolikrát i brečím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:56
@Emimin7 píše:
A ty máš vyloženě fobii, nebo ti to prostě jen vadí?

Já to nezvládám, mě je těch lidí líto, i to obrecim

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 09.09.18 11:56

No já chápu, že mu to není po chuti. Snažíš se s tím něco dělat? Psychologa a tak.

nozu
Extra třída :D 11688 příspěvků 09.09.18 12:03

no jo, ale v ramci zachovani rodinne pohody by to manzel resit mel. je jedno, jestli to je nebo neni normalni. za me zase neni normalni, aby manzelovi bylo uplne jedno, jak se citis. o tom dalsim uz vubec nemluvim…

Malaga
Generální žvanilka 24717 příspěvků 09.09.18 12:07

Tak střílečky, horory, válečné filmy , sci-fi, přírodovědné filmy, kde dochází k zabíjení - tohle všechno taky nemusím…ale fakt by mě naštvalo, kdybych měla něco rozkoukáno a měla bych to vypínat, protože si druhý usmyslel, že jeho klid a preference jsou důležitější než ty moje… Manželovi se nedivím, ani že je uražený a ani že odešel…

@Anonymní píše:
Jenze on nic řešit nechce, tvrdí, že jsem nenormální já, že co mi na tom vadí navíc pak chce sex, a to fakt nedávám.. To prostě nejde. Já pak kolikrát i brečím.

no jak postupně pouštíš info, tak to u vás fakt není o střílení …
manžel po tobě chce sex, ty ho nechceš a brečíš…

Proximus
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.09.18 12:08

Souhlas, chlap je haj.l a může se dívat jen na Ordinaci a jednou týdně na Teletubies. Chyba je jednoznačně v něm.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >