Reklama

Nedokážu zhubnout, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 22:40
Nedokážu zhubnout,poradíte

Ahoj, prosim předem o zachování anonymu, je to pro mě citlivé téma, děkuji. Snažím se zhubnout, vyzkoušela sem kde co..ale nic, možná max 3kg.Jak se stravujete vy? a cvičíte? jak často a co…
PS:nemám na drahé poradce…díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20972 příspěvků 01.08.18 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim předem o zachování anonymu, je to pro mě citlivé téma, děkuji. Snažím se zhubnout, vyzkoušela sem kde co..ale nic, možná max 3kg.Jak se stravujete vy? a cvičíte? jak často a co…

Hubnout nepotřebuju, váhu si udržuju celoživotně odříkáním :mrgreen:

Nejlepší jíst malé (opravdu malé, ještě menší, než si myslíš :mrgreen: ) porce zdravého jídla po třech hodinách. A mít pytlík zeleniny na chroupání

rokris
Kelišová 5783 příspěvků 01.08.18 22:52
@Bábrdl píše:
Hubnout nepotřebuju, váhu si udržuju celoživotně odříkáním :mrgreen:Nejlepší jíst malé (opravdu malé, ještě menší, než si myslíš :mrgreen: ) porce zdravého jídla po třech hodinách. A mít pytlík zeleniny na chroupání

Njn, ne.rat. Jediný, co funguje. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 22:57

@rokris já mám opačný problém…málo jím..

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 01.08.18 22:58

Presne tak, nezrat. Jedine tak proste donutis telicko sahnout do tukovych zasob.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 01.08.18 23:00
@Anonymní píše:
@rokris já mám opačný problém…málo jím..

Malo jis a stejne pribiras? Tak proste musis jist jeste min. A o to vic teda chroupat tu zeleninu.

Kaspinka
Extra třída :D 11824 příspěvků 01.08.18 23:01
@Anonymní píše:

Mě efektivně a trvale zabrala až Dukanova dieta. A to i opakovaně. Ne že bych pak přibrala, ale hubla jsem po několika dětech :D Takže opravdu funguje :pankac: Ale jen pokud se dodržuje tak jak má!!!

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 01.08.18 22:59
@Anonymní píše:

A kolik vážíš? Kolik ti je? Jaká je tvá současná životospráva? Je potřeba všechno rozebrat a pak hledat cestu za svým snem. Jsi ze zdravotního hlediska v pořádku? Např. Cukrovka, štítná žláza…?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 23:02

@MartinaIrena já ale nikde nepsala,že přibírám…nehubnu!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 23:05

@Prtulak zdr.vše v pořádku…váhu vypisovat nechci,ale 3stupen pbezity.Našla jsem obezitologii tak tam zítra zavolám a uvidím co semnou udělají…mám to po více dětech.

Russet
Extra třída :D 10402 příspěvků 01.08.18 23:12
@Anonymní píše:
@Prtulak zdr.vše v pořádku…váhu vypisovat nechci,ale 3stupen pbezity.Našla jsem obezitologii tak tam zítra zavolám a uvidím co semnou udělají…mám to po více dětech.

Hlavně si nenech namluvit, že stačí nežrat. To funguje u chlapů, co jedí jak mlejn a pak začnou jíst normálně. Jestli jíš jen trochu a hlavně večer, máš zpomalený metabolismus. Začni se hýbat a jez 5× denně. Ke každému jídlu zeleninu. Omez jednoduché cukry. Ale obezitologii ti poradí určitě líp a hlavně „na míru“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 23:11

@Russet děkuji :srdce: :srdce:

Russet
Extra třída :D 10402 příspěvků 01.08.18 23:14
@MartinaIrena píše:
Malo jis a stejne pribiras? Tak proste musis jist jeste min. A o to vic teda chroupat tu zeleninu.

Aha. Skvělý :zed:

Ginuš
Hvězda diskuse 37637 příspěvků 01.08.18 23:14
@Anonymní píše:

může to opravdu být tím, že jíš málo, máš pomalý metabolismus a tělo si z strachu ukládá. Můžeš mít špatný poměr makroživin. Zkus opravdu odborníka. Tady je pěkná motivace - ono to fakt jde https://www.michaljoseftoth.cz/

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 01.08.18 23:15
@Anonymní píše:

Zdravotně vše v pořádku,znamená že jsi skutečně vyšetřená, nebo si myslíš, že jsi v pořádku?s o­bezitologií jsi udělala nejlépe, tam ti dají skutečné rady. Rady zde by ti opravdu mohly jen uškodit. Řeči typu, abys jedla méně a méně jsou cesty do pekel, stejně jako „diety“ - spousta lidí s nimi skutečně zhubne, někomu se podaří to udržet, ale většinou s sebou nesou jojo efekt a následné zpomalování metabolismu. Moc ti držím palce, bude to chtít někdy více sebezapření, ale ten výsledek! Ten bude stát za to!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama