Nedomykavost chlopně, jak velké je riziko DS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diolet
Povídálka 23 příspěvků 11.04.19 20:33
Nedomykavost chlopne, jak velké je riziko DS? 9

Maminky, jste tu některé, kterým vám ještě v těhotenství diagnostikovali nedomykavoat chlopně u miminka? Dle lékařské zprávy od kardioložky máme jen malou, nevýznamnou. Nejsme už objednaní ani na kontrolu. Jinak srdíčko naprosto v pořádku. Ale zajímá mě, kolik z vás s tím má zkušenost a přesto má miminko bez downova syndromu? Četla jsem, že to může mít spojitost, ale nikde jak častá tato spojitost je. Nostní kůstka, šíjové projasnění i krevní testy vyšly v pořádku. Jen ta slabá nedomykavost…

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27329 příspěvků 11.04.19 20:49

Tak spousta lidí má vrozenou srdeční vadu a DS nemá. Pokud vse ostatní vyslo v poradku, tak to tak pravděpodobně bude :kytka:

BriliantRose
Nováček 8 příspěvků 2 inzeráty 11.04.19 21:04

Já sama jsem se s touto vadou narodila a to v 32. tt. Celé dětství jsem byla kontrolovaná na kardiologii. V dospělosti mi vada téměř zmizela. Jsem zdravá a moje dítě také.

Diolet
Povídálka 23 příspěvků 11.04.19 21:08

Děkuji moc za uklidňující zprávy :kytka: Možná už jen moc plaším, ale je pořád něco a já najednou dostávám hrůzu z každého vyšetření :(

Váš příspěvek
Reklama