Nedomykavost chlopni a dilatace

Anonymní
25.1.20 14:09

Nedomykavost chlopni a dilatace

Ahoj vsem,
po ECHO vysetreni mi byla zjistena mitralni regurgitace (s lehkou dilataci leve sine) + stopova tri regurgitace. Zadne omezeni nemam (vyjma vrcholoveho sportu) a kontrolu za 2 roky.Po tom, co jsem si vse ale vyhledala na netu, jsem slusne vydesena.
Je tu nekdo, kdo ma obdobny problem a mel by cas a chut mi o tom neco povedet?
:,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Silka33
25.1.20 19:05

Ja mam to same od malicka, jednou za rok chodim na kontrolu, jinak to vubec neresim, nikdy me to netrapilo. Rikali mi, ze mozna cca za 40 let budu muset na plastiku chlopne, ale myslim, ze jsou fakt horsi veci… asi lepsi necist na netu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
40
25.1.20 19:28

Myslite, ze bychom si mohly vymenit par zprav? Posilam Vam email, pokud by Vam nevadilo.. kuklynka@seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.5.20 00:05

Zdravím, mam ten samý problém…již před třemi lety mi byla zjištěna lehká forma… nyní před 14 dny na kontrole se to bohužel zhorsilo a již mám střední formu…prý to bude chtít později operaci a to je mi 30 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
4.5.20 00:42

Zdravím, slyšela jsem od lékaře, že to má tendence se spíše zhoršovat a ne v řádech let, spíše desítkách. Ale pak mi taky jiný zase říkal, že to má snad každý druhý a ani o tom neví. Že to hlavně nemám řešit v hlavě. No tak jak tak, jsem z toho pořád nesvá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.5.20 19:53

A jakou máte formu? Já mam 2 az 3 stupeň… A snad na třech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
11.5.20 20:50

Malo vyznamna na jedne chlopni a na druhe stopova nedomykavost. Kontrola za 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama