Nedopečené vepřové maso v těhotenství

Anonymní
14.5.21 20:32

Nedopečené vepřové maso v těhotenství

Ahoj holky, jsem těhule ve 20. Týdnu a dnes přítel objednala z kvalitní restaurace steak z vepřové panenky. Bohužel jim neřekl, jak moc to propéct. Když to rozkrojil, maso bylo uvnitř lehce růžové, ale vyloženě syrové mi nepřišlo a při stlačení steaku vytékala světle růžová šťáva. Já jsem si tedy raději dala maso do nahřáté trouby na 200 stupňů dopéct. Bylo tam cca 15 minut. No a když jsem ho začala jíst, tak mi z něj stejně trochu tekla ta růžová šťáva. Už jsem to nakonec snědla, protože jsem si četla recepty na panenku a mělo by to být z prasete to nejkvalitnější maso, ve většině receptů ji připravují jako minutkové maso a vyloženě růžový střed je žádoucí. Teď mám ale výčitky. A po pravdě nechápu, jak může po 15 minutách v troubě téct růžová šťáva. Zase jsem ji tam nechtěla nechat dýl, aby nebyla úplně znehodnocená. Myslíte, že je zde v tomto případě riziko toxoplasmosy nebo listeriozy? Mám teď takový strach, že už i zvažuji, jestli nenapsat přímo do té restaurace. Jinak ten podnik je kvalitní, porce stála 229,–, tak snad používají i kvalitní maso. Je možné, aby se listerie vyskytovala i ve středu panenské svíčkové?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1562
14.5.21 20:35

A co myslíš že ti v té restauraci řeknou? Já dokonce jedla v těhotenství i tatarak a nic se nestalo. Je mně spíš líto toho masa, které jsi úplně zpr****a tím dopecenim v troubě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
14.5.21 20:36

Na těhotenství by se měli dělat psychotesty :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
14.5.21 20:37

Klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
14.5.21 20:39

Ja to zacnu sepisovat a pak vydám příručku : co nejíst v těhotenství :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5855
14.5.21 20:40

Ty nejsi normální. Týdně zakládáš několik podobně debilních smyšlených storek. Myslím, že nejsi ani těhotná, protože i týden těhotenství se moc nemění.
Myslím, že ti tu už x krát holky radily jít k psychiatrovi. Tvůj stav není normální.
Měla by ses léčit. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10076
14.5.21 20:42
@alisekR píše:
Ty nejsi normální. Týdně zakládáš několik podobně debilních smyšlených storek. Myslím, že nejsi ani těhotná, protože i týden těhotenství se moc nemění.
Myslím, že ti tu už x krát holky radily jít k psychiatrovi. Tvůj stav není normální.
Měla by ses léčit. :zed:

Tyto diskuze jsou tu každý den. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722
14.5.21 20:43

Holky to je na denním pořádku ne opravdu se ti nic nestane 🤦🏻‍♀️jsem ve 28 tt a jim všechno s mírou nic neřeším mám na to chuť dám si to bože… Jsme jen těhotné ne nemocné 🤦🏻‍♀️ 😁občas si říkám zda je to normální že většina holek se bojí snad dát do pusy i špenát… Nečtěte nic na netu dejte si nohy nahoru a užívejte si požehnány stav :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
14.5.21 20:46

Jestli nemas takhle pri patecku na praci nic lepsiho, nez se totalne znemoznit, tak tam zavolej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
14.5.21 20:50

Boha jeho už fakt 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
14.5.21 20:54

Dej si sklenku dvě vina a bude to ok. :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
14.5.21 20:56

Já jím nepropečenou panenku dost často.. když je udělaná durch tak je to znehodnocený maso. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
14.5.21 21:54

Opravdu jsem všechny nastavajici matky dementní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
14.5.21 21:59

Nic se nestane. Žádné riziko plodu nehrozí. Maximálně ze stresu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
14.5.21 22:07
@evulinda79 píše:
Opravdu jsem všechny nastavajici matky dementní?

ne, to snad nejsou, to je pořád jedna a ta samá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat