Nedopíchnutá dávka heparinu Clexane v těhotenství

45
14.3.21 10:34

Nedopíchnutá dávka heparinu Clexane v těhotenství

Ahoj holky,
jsem v 11. týdnu a od začátku píchám Clexane na ředění krve. Dnes jsem si ráno píchla a už jsem byla nadoraz, tak jsem jehlu vytáhla a když jsem pak zmáčkla ochrannou pojistku, tak mi ještě trochu vystříklo na břicho a na ruku. Kdo používal Clexane, tak určitě bude vědět, jak pojistka funguje. Nikdy se mi to nestalo a nedokážu odhadnout, kolik toho vystříklo bokem, ale bylo to opravdu jen pár malinkých kapek. Manžel, že ať si třeba odpo píchnu ještě třeba čtvrtku z nové stříkačky, ale mně se to zdá zbytečné. Zitra ráno budu stejně píchat novou. Poradí prosím někdo, jestli by to mohlo způsobit nějaký problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
465
14.3.21 10:42

Taky se mi to párkrát stalo a určitě bych další nepíchala. Zítra píchneš normálně další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68447
14.3.21 11:05

Nevíme indikací, nemůže vědět, co může nižší dávka způsobit. Valné většině pacientum bych řekla, že se nic nestalo.
Dovedu si představit extreme vyjecny případ pacientky, které bych řekla, ať si raději něco dopichne. Ale nebude to ženská, co si to píchá jednou denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
14.3.21 16:15

To nevadí, další si píchni až zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
80
14.3.21 16:34

Ahoj, taky se mi to parkrat stalo, neboj se. Jen si zitra dej pozor at to dopichnes do konce. Je tam i bublinka vzduchu na konci, taky ji vymackni, me rikali uplne vsechno.. tlac na pist a az ucitis ze se to neposouva dal, tak to teprve pomalu vyndej a zatlac a vyjede ti ten kryt:) drzim palce, pro me je to kazdodenni boj, mam strach z jehel, :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat