Reklama

Nedorazí na 1. narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:44
Nedorazí na 1.narozeniny

Zdravím, musím se vypsat.. Já jako vůl zařizuji první narozeniny pro dceru, a teď týden před oslavou mi všichni volají že se jim nechce, nemají čas, a když ho teda mají tak si ho chtějí užít jinak.. Dost mě to mrzí a bohužel je to u obou rodin jak u mojí tak u manželovo, u nás mi bylo řečeno od sourozenců prostě se mi nechce, jediný kdo přijede je můj táta a moje mami a každý v jiný den protože jsou rozvedený to i chápu ale nejvíc mě dorazilo když mi ostatní řekli surove.. Přijeď si pro dárky! No to už je na mě moc, já peču cukroví, sháním dort a všichni mi to najednou odrikaji, mrzí mi to vůči malý, má ráda lidi a děti a mrzí mi že fotka prvních narozenin bude taková že tam budeme jen my dva a jeden rodič, já na jejich oslavy jezdila neříkám že vždycky ale většinou ano, když sem nejela tak byl nějaký zdravotní problém, a nechtěla sem nakazit ostatní ale jinak sem nikdy neřekla.. Mě se nechce.. Přijde mi to od rodiny docela sprostý, manželova rodina, ta dceru moc nevida.. Nemají věčně čas, a babičku to prostě nebaví někde být hodinu, jen si dá zvaro do huby, kafe a jede domu.. Kamarádky mám daleko, přijeli by ale teď na poslední chvíli a ještě v létě nepřijedou..Nezvala sem je s tím že to je čistě rodinná oslava… No takže asi tak, pamatuji moje 18. Narozky.. Ty se nesli o dost v horším duchu… Měla sem vše připravený a nikdo nepřijel ani se neozval, zpětne mi všichni psali jak je to mrzí a byli někde chlastat.. No takže svoje narozky sem zrušila oslavy úplně, když vidím dort mrskla bych s ním o zem, manžel taky moc nepomůže v tomhle ohledu.. Dárky a vše řeším já, on neumí vybrat ani dárek pro mě a nejvíc poslední věc je ze na narozky se rozhodl že asi teda když nikdo nepřijede tak půjde do práce.. Teď nevím jestli se smát nebo brečet tak tu zůstanu s malou asi sama :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:46

Tím koncem sem chtěla říct že když není zájem o mě tak ok, nikomu sem nic neudělala ale kvůli malý by mohli přijet!

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 02.08.18 20:47

Neresila bych to - zcela uprimne bych v tomhle hicu taky jela radsi k vode nez na oslavu. Ja mam fotky z mejch prvnich narozenin jen ja + dort a ujmu na zivote z toho fakt nemam.¨

edit - To s tim at si prijedes pro darky - to by me teda ale dozralo, bud ho chteji dat, a prijedou jindy, ale sama bych si pro nej fakt nejela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 20:50

Já vím ale mě přijde k nasrani že ještě týden zpět byli vedra a všichni se ptali v kolik mají dorazit, a jinak tu máme bazén takže není ani problém vzít si plavky a zaplavat si.. Coz jsem všem říkala

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 02.08.18 20:50

Je to smutne,uz kvuli dceri.
Nicmene bych se na vsechny vyprdla.A udelala dcerce krasny narozeninovy den s maminkou.
Muzete si spolu nekam vyrazit.Klidne z toho udelat „bezny“ den.Zajdete na prochazku,hriste k vode.Dejte si zmrzku a dej ji maly.darecek.Bude stastna,spokojena s maminkou :srdce:

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 02.08.18 20:50

Hele byla bych naštvaná z toho zařizování, ale jinak bych to neřešila, nikoho bych nenutila v tomhle počasí sedět na oslavě, leda by byla u bazénu. Roční dítě z toho stejně nemá rozum a nebude si pamatovat jestli nějaká oslava byla nebo ne, kdo na ni byl nebo co dostala za dárky.....

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 02.08.18 20:51
@Anonymní píše:
Zdravím, musím se vypsat.. Já jako vůl zařizuji první narozeniny pro dceru, a teď týden před oslavou mi všichni volají že se jim nechce, nemají čas, a když ho teda mají tak si ho chtějí užít jinak.. Dost mě to mrzí a bohužel je to u obou rodin jak u mojí tak u manželovo, u nás mi bylo řečeno od sourozenců prostě se mi nechce, jediný kdo přijede je můj táta a moje mami a každý v jiný den protože jsou rozvedený to i chápu ale nejvíc mě dorazilo když mi ostatní řekli surove.. Přijeď si pro dárky! No to už je na mě moc, já peču cukroví, sháním dort a všichni mi to najednou odrikaji, mrzí mi to vůči malý, má ráda lidi a děti a mrzí mi že fotka prvních narozenin bude taková že tam budeme jen my dva a jeden rodič, já na jejich oslavy jezdila neříkám že vždycky ale většinou ano, když sem nejela tak byl nějaký zdravotní problém, a nechtěla sem nakazit ostatní ale jinak sem nikdy neřekla.. Mě se nechce.. Přijde mi to od rodiny docela sprostý, manželova rodina, ta dceru moc nevida.. Nemají věčně čas, a babičku to prostě nebaví někde být hodinu, jen si dá zvaro do huby, kafe a jede domu.. Kamarádky mám daleko, přijeli by ale teď na poslední chvíli a ještě v létě nepřijedou..Nezvala sem je s tím že to je čistě rodinná oslava… No takže asi tak, pamatuji moje 18. Narozky.. Ty se nesli o dost v horším duchu… Měla sem vše připravený a nikdo nepřijel ani se neozval, zpětne mi všichni psali jak je to mrzí a byli někde chlastat.. No takže svoje narozky sem zrušila oslavy úplně, když vidím dort mrskla bych s ním o zem, manžel taky moc nepomůže v tomhle ohledu.. Dárky a vše řeším já, on neumí vybrat ani dárek pro mě a nejvíc poslední věc je ze na narozky se rozhodl že asi teda když nikdo nepřijede tak půjde do práce.. Teď nevím jestli se smát nebo brečet tak tu zůstanu s malou asi sama :(

A co je na tom, když první narozeniny dcera oslaví JEN se svými rodiči? Mimochodem, ani nevím, kdo se mnou narozeniny slavil. Jsem vyfocená u dortu s jednou svíčkou se svým dvojčetem. Ani si nepamatuju, co jsem dostala. Dítě z toho má prd. Je to spíš takové haló pro rodiče. První narozeniny. My to slavili v houfu, ale kdybychom byli jen tři, jsem taky spokojená…

Alušáček
Závislačka 3086 příspěvků 02.08.18 20:52

Je to smutné,ale holt to v některých rodinách nefunguje.. Jsou to narozeniny roční holčičky a věř,že té bude úplně jedno jak je oslaví,zkus si to užít i bez lidí,příprav oslavu aby se malá bavila,užila si trhání papíru na darku,placla si do dortu,udělej si hezky fotky a nereš to ;) Já mám fotku z prvních narozenin s mamkou,tátou a babičkou,popravdě mě nikdy nenapadlo řešit,jestli tam někdo další,jak to probíhalo atd. :D

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 02.08.18 20:56

Nas mladsi prvni narozeniny slavil jenom se mnou. Tech duvodu bylo vic, ale takhle po letech je to uplne jedno. My jsme mu pak udelali oslavu v 18ti mesicich s dortem a1 a pul svicky. A tahle oslava se povedla.

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 15 inzerátů 02.08.18 21:00

Já na tom tedy stejný náhled jako zakladatelka. Štvalo by mě to, ještě když psala že jí předtím účast potvrdili. Moje rodina má ráda oslavy, všichni se sejdeme, teď v červnu měla malá taky 1. narozeniny a přijel brácha s neteří, jeho nová přítelkyně se 3 letým synem, děda s babi a dvě prababičky. Ze strany chlapa přijel akorát jeho brácha, rodiče pozvání také ignorovali. Ale ti to dělají vždycky, takže jsem zvyklá…
Ale nedělej si z toho vrásky, udělejte si hezký den a dejte si dort, stejně má určitě maminku nejradši a ostatní ať si trhnout :)

Tesssa23
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 21:03

Castecne vim jak se citis.Mala mela prvni narozky minuly rok.Sice vsichni prisli,ale svagrova s malym (jedinym ditetem co bylo na oslave v jejim veku) odjela za hodinu a pul,ze jeste ma nejake plany a jela domu.Byla jsem nastvana,jeji syn tu chtel zustat a plakal.
Ja u nich taky jsem mnohem dyl at si deti pohraji.
Letos ma mala narozky druhe a ma je koncem srpna,takze sileny vedro,no a,mame bazen,to snad vsichni preziji.Zatim prijedou vsichni pozvani.Ja svoje narozky taky neslavim,nikdo nema taky pry cas a bla bla…ale male na oslavu prijdou tak jako minule doufam,jinak at si me neprejou.
Rekla bych jim,ze mam vse uz objednane,napla­novane a ze se prece tyden pred oslavou nemuzou bez dobreho duvodu omluvit.
Pokud ani tak nebudou chtit prijet,posli je do haje uzij si to s malou sama,udelej fotky jen s tebou a malou.Na oslavy ostatnich bych uz taky teda nejezdila,pokud se ti nebude chtit.Kasli na ne jako oni kaslou na tebe a pak uvidis,ze se jim to taky nebude libit a treba jim to nekdy docvakne.Jeto fakt hnusny nejit na oslavu male.

lea79
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 02.08.18 21:12

Já klidně přijedu, dort a bazén no neber to. :mrgreen: Aj dárek bych dovezla.

Chápu, že je Ti to líto, ale nereš to. Manžel na tyhle akce také není, u nich v rodině to nikdy neslavili, takže to organizuji já. Synovi jsem upekla dort a na fotce na to tupě zírá. :lol: Teď u druhých narozenin to bylo trošku lepší, natahuje se pro jahodu. :)

Jako těm prťatům je to vážně jedno. A ostatní ať si škubnou, jejich smůla.

Love.dream
Kecalka 136 příspěvků 02.08.18 21:17

U nás probihala oslava 1. narozenin tak, že se sesla rodina z mé strany. Od manžela dojela jen matka. Synovi nedovezla ani blbou krupku a jen si sedla a pak jsem ji musela popovazet k příteli. A švagr odůvodnil nepřítomnost, že nikam nejede, protože je to dolake…oslava byla 8km dal, než bydlíme. Pro dárek jsme si museli přijet.
Zarekla jsem se, že už k nim taky v životě nedojedu. Ale ani jim to nedocvaklo. Ještě jsem byla já ta špatná. Změnilo se to, až se švagrovi narodila dcera. Ale i tak už je nikam nezveme a kdyz je pozvu, tak ze slušnosti, ale stejně s nima nepocitam

anupati
Kelišová 5664 příspěvků 02.08.18 21:21

Pokud by mi jeste tyden pred ucast potvrdili,ja na zaklade toho zarizovala,na­kupovala a mela nejakou predstavu,jak to bude probihat a tesila se…tak bych dost nelibe nesla,ze mi lidi houfne odrikavaji,jen proto,ze se jim nechce :nevim: Vadilo by mi to uz z principu,s os­lavami v horku nemam problem,bud chci nebo nechci.Zvlast jestli mate bazen a nabidli jste koupani,tak v tom nevidim problem. Je jedno,ze dite z toho nic nema,proste jsi to.chtela sdilet.Ze nekdo nema tu.potrebu je ok,ty ji mas.Chapu te. Co s tim nevim…asi bych rekla,ze me.to velmi mrzi,protoze duvod „nechce se mi“,mi neprijde jako duvod. Ze teda ok,ze od ted taky budu jednat tak,jak se mi momentalne chce a s nima nevim,jak mam do budoucna pocitat.Takze v rodine bych neignorovala deti a jejich pripadne udalosti a zbytek,jak by se mi chtelo ;) Co.by me ale.opravdu nastvalo by byl chlap.Ja treba naopak v den D chtela,abychom byli jen nejuzzsi rodina a oslava s rodinou byla jiny den,nekdy o vikendu.Ja osobne si vazim kazdeho takoveho pozvani od rodiny a jsem rada,ze je moznost stravit spolecny cas.

Makito
Kecalka 486 příspěvků 02.08.18 21:27

ahoj umím si to představit, u nás takhle nefunguje ani má máma a táta, bydlíme 5 min autem od sebe. Ještě brácha v pohodě, ale segra, no je to na zabití.
Pokud to ještě jde, pozvi třeba kamarádky s dětmi, a užijte si to jinak. Nic s tím neuděláš. Je to od nich sprosté. Bohužel i takový je život. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama