Nedosáhnutelný vnitřní orgasmus, rady

Anonymní
24.11.20 07:55

Nedosáhnutelný vnitřní orgasmus, rady

Ahoj holky,
chci se tady tak trochu vyzpovídat a zároveň třeba pobrat nějáké rady. S přítelem jsme spolu rok a za tu dobu se mi nepodařilo dosáhnout “vnitřního” orgasmu. Musím teda říct, že má minulost je hrozná (spala jsem s mnoha muži - stydím se za to) ale ani s jedním mi to nikdy nešlo. Dokonce ani když se dělám déle sama a prozkoumávám se tam dole nenacházím žádný bod, který by mě uspokojil. Zkrátka se dokážu udělat jen při dráždění klitorisu. Nikdy mi to moc nevadilo, ale poslední dobou jsem z toho smutná já i přítel. On si myslí, že není pro mě ten pravý, že mě nedokáže uspokojit a já bych mu zase chtěla dát pocit toho, že to dokázal a chtěla bych si vnitřní orgasmus prožít. Jsem z toho už fakt smutná.
Nemáte nějáká nějáké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.11.20 08:04

Já nikdy s nikým neměla vaginální orgasmus, i když dělal psí kusy. Ani se svým ex, se kterým jsem byla 15 let. No, a pak přišel můj manžel, opravdu dobře vyvinutý a s tím mám vaginální orgasmus vždycky. Takže za mě je to o výbavě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:07

No mně bohužel přítel v hádce právě o orgasmu prozradil že jeho ex se udělala vždy a že pak usnula vyčerpáním. Takže mě to mrzí i skrz tohle. Že asi bude chyba spíš ve mně než v něm.

• Citovat
  • Nahlásit
12690
24.11.20 08:14

Uklidni se, jste deti nebo co? Se budete hadat kvuli orgasmu? Kazdy jsme jiny, nemuzes za to on ani ty. Vysvetli mu, ze vetsina zen nema vaginalni orgasmus. A fakt to nejde na pozadani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:17

Nejsme, ale já jsem ve strachu říct mu to orgasmus párkrát předváděla, proto ta hádka. Já jsem mu to říkala několikrát, ale náš sexuální život se hroutí řekla bych, že i právě kvůli jeho představě o tom, že pro mě není dost dobrý.

• Citovat
  • Nahlásit
985
24.11.20 08:25

Tady nejde o uspokojení Tebe, ale o uspokojení jeho ega…
Máš asi tři cesty - buď mu to zkusíš vysvětlit, že prostě orgasmus nemáš, ani sama, a nikdy jsi ho s nikým neměla. A že je to zcela normální.
Nebo začni předstírat.
A nebo ho nech vztekat jak malé děcko a najdi si někoho normálního :)

Já vaginální orgasmus mám, ale měla jsem v podstatě s každým partnerem bez ohledu na velikost přirození..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:25

Je to normální u spousty žen 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
222
24.11.20 08:29

Já ho měla jednou jedinkrát, s kamarádem.. S přítelem se mi to nikdy nepovedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:30

@Freeandwild Asi mu to budu muset vysvětlit znova a ukázat mu i vaše zkušenosti, aby mi uvěřil, že to fakt nejde. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:30

@ŽofkaTofka A kazí/kazilo to něják váš sexuální život?

• Citovat
  • Nahlásit
2692
24.11.20 08:31

Podle mých informací třetina žen nedosahuje vaginálního orgasmu, a další třetina ne pravidelně.
Hodně žen říká, že prvního vaginálního orgasmu dosáhly až po 25 roce a moje soukromá statistika je, že to bylo u hodně žen až po prvním dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:32

@riccius No můj přítel je tvrdohlavej, takže tyhle informace úplně přehlíží (nechápe je?) Mně je teprve 20, tak třeba se to taky něják čase “vyvine”.

• Citovat
  • Nahlásit
222
24.11.20 08:32
@Anonymní píše:
@ŽofkaTofka A kazí/kazilo to něják váš sexuální život?

Vzhledem k tomu, že přítel neví, že se mi to kdysi povedlo a vždycky se udělám klitorálně, tak nekazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 08:33

@ŽofkaTofka Já se právě taky vždycky udělám takhle, ale mám pocit, že přítel v hlavě srovnává jeho sexuální život s ex a semnou.

• Citovat
  • Nahlásit
222
24.11.20 08:37
@Anonymní píše:
@ŽofkaTofka Já se právě taky vždycky udělám takhle, ale mám pocit, že přítel v hlavě srovnává jeho sexuální život s ex a semnou.

Tak ho pošli to p. rdele a nenech se srovnávat s ex. :) Poznávej, zkoumej, experimentuj, třeba se ti to taky někdy povede. :)
Mě se to záhadným způsobem povedlo v autě, když jsem byla nahoře a určovala rychlost, sílu a tlak sama. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat