Reklama

Nedosazitelnost orgasmu při sexu, problém s erekcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nickaau
Nováček 7 příspěvků 07.12.17 04:22
Nedosazitelnost orgasmu při sexu, problém s erekcí

Máme problém s partnerem, partner nemůže vyvrcholit, děláme všechno možné a u sexu to prostě nejde a rukou taky málokdy, pouze v jedné poloze a s jednou praktikou a i tak to dlouho trvá, dělám co můžu, zkoušíme všechno, ale nic nepomáhá, zkoušeli jsme i nějaký gely, tabletky ze sex shopu, přítel se moc stydí, já mám zase pochybností že ho nepritahuji, i když mi vždycky řekne že s ttímhle problém není a osobně si myslí, že je to v jeho hlavě, přešel si s partnerkama peklo a řekl mi že ještě žádnou ženu takhle nemiloval i když je mezi náma větší věkový rozdíl, já už opravdu nevím co mám dělat, u sexu mu stát vydrží tak 5minut, říkal, že mě cítí všechno, zkoušeli jsme i absolutně vysadit alkohol, jenže to bylo ještě horší, už se nepostavil vůbec, nekouří a ani s alkoholem to nijak nepřeháni, možná je důvod ten, že prošel peklo a jak sám říká, nemá stále tu 100% důvěru ve mě jako v partnerce, už to trvá 1/2, pořádný sex, jsme snad měli jenom 3* za náš vztah, snažím se mu byt velkou oporou, nedávám mů nic za zle, jenže já jsem už opravdu bezradná. Nemáte někdo podobný problém? Nebo nějakou radu prosím máte? Mockrát děkuji. :nevim: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 07.12.17 05:46

Vypadá to, že všechno oddřeš ty, dělá on v té posteli také něco? :lol: Jinak začala bych s vitaminovými doplňky na prokrvení, čaje na zvýšení libida, nicméně je to běh na dlouhou trať nu…ale třeba by to posloužilo jako placebo.

S partnerkami si možná prožil peklo právě proto, že mu to v posteli nejde. Jednou jsem se bavila se slečnou, která když její partner odešel z baru, začala nabalovat další chlapy. Ptala jsem se jí, proč to dělá a ona, že partner ho má malého a že si chce občas prostě pořádně zaš**. :nevim: A je mi jasné, že tohle nebyla výjimka.

Pandemie
Kecalka 106 příspěvků 07.12.17 06:40

Masaz prostaty? Pritel by mel hlavne navstivit lekare. Dostane pilule, ktere opravdu pomohou.

MartinaCV
Kelišová 6592 příspěvků 07.12.17 06:45

@Nickaau Tohle je na psychologa a sexuologa. Tam bude odpověď a léčba jistější, než tady.

allluck
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 07.12.17 07:56

Taky si myslím, že je to spíše psychické :think: hlavně se s tím nějak pobav s tím, aby i on byl trošku akčnější :kytka:

tadope407
Povídálka 33 příspěvků 07.12.17 08:29

Tady pomůže pouze odborná pomoc. Potřebuje čas, potřebuje vědět, že je chlap a že Vám stačí. Máte dvě možnosti.. Pokud ho milujete, pomozte mu, bude Vám snášet modré z nebe. Nebo se rozejdete. Tím mu však moc nepomůžete. Milovat znamená i pomáhat jeden druhému, byť s druhým v dobrém i zlém., ve zdraví i nemoci. Je to nyní ve Vašich rukach…

NoFear
Kecalka 237 příspěvků 07.12.17 09:28

Může to mít souvislost i s vysokým tlakem. Určitě bych navštívila lékaře. Určitě nebude ani první ani poslední s podobným problémem…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 09:52
Fakta k posouzení - je to tak?

Přítel se moc stydí = nemá sebevědomí a asi není zrovna úplně obdařen?

Je mezi nami větší věkový rozdíl = mladý nesmělý chlapec v submisivní roli?

Tím se neposmívám, jen chci vyhodnotit situaci.

K K
Kecalka 472 příspěvků 07.12.17 10:12

Tak vzhledem k naivite dotazu si dovolim zaspekulovat, ze ten vekovej rozdil je opacnej - starej hrebec si nabrnk mladou lanku…

At je to jak chce - resit tenhle problem tabletkama ze sex shopu je stejne chytry jako resit zapal plic aspirinem.

Nezlob se, ale pri vsech tech praktikach, pri kterych neni erekce potreba, mit dobrej sex 3× za pul roku - to je bud on nebo jste oba noumove.

Pokud to trva pul roku, tak se divim, ze on nehleda reseni a nenavstivi doktora. Ja chapu, ze to neni nic, o cem sni muzi - ale damy taky navstevujou gynekologa, tak by to moh prezit.

Taky je treba zohlednit jeho vek. Kdyz si zakladatelka precte i jiny zdroje informaci nez emimino, tak zjisti, ze problemy s erekci u chlapu nad 40 jsou vcelku bezna vec - vetsinou souvicejici s vekem.

Ne nadarmo se rika, ze sex je pro decka - mladej by moh furt, „zralej“ jde radci spat, pac ho to holt tak nebere… Ale v tom pripade nemuze mit mladou partnerku, ze.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 07.12.17 16:11

Káčko, myslím, že jsi na to káplo! Taky mi to tak přijde, nebo jsou to trdýlka, ale v dnešní době, kdy je všude „osvěta“…vypadá to prostě, že pán má už svá nejlepší léta za sebou.

prcekniky
Závislačka 3353 příspěvků 07.12.17 18:20

@Nickaau Kolik mu je? Nebylo by špatné to řešit. Začala bych urologií, popř. pokud si prošel nějakým traumatem/poní­žením, tak psychologem.

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 08.12.17 08:41
věk?

Já se taky divím, že je tu zatím padl jen jeden dotaz na věk. Nejde o věkový rozdíl, jde o to, kolik mu je teď.

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 08.12.17 10:12
@Nickaau píše:
Máme problém s partnerem, partner nemůže vyvrcholit, děláme všechno možné a u sexu to prostě nejde a rukou taky málokdy, pouze v jedné poloze a s jednou praktikou a i tak to dlouho trvá, dělám co můžu, zkoušíme všechno, ale nic nepomáhá, zkoušeli jsme i nějaký gely, tabletky ze sex shopu, přítel se moc stydí, já mám zase pochybností že ho nepritahuji, i když mi vždycky řekne že s ttímhle problém není a osobně si myslí, že je to v jeho hlavě, přešel si s partnerkama peklo a řekl mi že ještě žádnou ženu takhle nemiloval i když je mezi náma větší věkový rozdíl, já už opravdu nevím co mám dělat, u sexu mu stát vydrží tak 5minut, říkal, že mě cítí všechno, zkoušeli jsme i absolutně vysadit alkohol, jenže to bylo ještě horší, už se nepostavil vůbec, nekouří a ani s alkoholem to nijak nepřeháni, možná je důvod ten, že prošel peklo a jak sám říká, nemá stále tu 100% důvěru ve mě jako v partnerce, už to trvá 1/2, pořádný sex, jsme snad měli jenom 3* za náš vztah, snažím se mu byt velkou oporou, nedávám mů nic za zle, jenže já jsem už opravdu bezradná. Nemáte někdo podobný problém? Nebo nějakou radu prosím máte? Mockrát děkuji. :nevim: :roll:

Každý chlap dosáhne orgasmu, pokud mu uděláš masáž semenných váčků a ampulí chámovodu, které jsou umístěny nad prostatou. Dokonce i kdyby dotyčný muž měl amputovaný penis, tak orgasmus mu touhle masáží spolehlivě vyvoláš. Chce to jen mít dostatečně dlouhé prsty.

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 08.12.17 10:45
@Rouzálie píše:
Každý chlap dosáhne orgasmu, pokud mu uděláš masáž semenných váčků a ampulí chámovodu, které jsou umístěny nad prostatou. Dokonce i kdyby dotyčný muž měl amputovaný penis, tak orgasmus mu touhle masáží spolehlivě vyvoláš. Chce to jen mít dostatečně dlouhé prsty.

To je zajímavé, byla by to cesta pro muže s problémem s erekcí k orgasmu.

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 08.12.17 18:17
@Heinich píše:
To je zajímavé, byla by to cesta pro muže s problémem s erekcí k orgasmu.

Ano, tuhle metodu používaly prostitutky už od starověku jako spolehlivý způsob dosažení orgasmu u impotentních mužů, nebo dokonce i u mužů s ampotovaným penisem či u mužů kastrovaných. Moderní doba však na tyhle praktiky už trochu zapomněla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >