Nedošlá ms, bolest v podbřišku, ,,voda" z pochvy

Anonymní
10.11.19 19:44

Nedošla ms, bolest v podbrisku, ,, voda,, z pochvy

Holky, měla jsem to dostat kolem 21.10. Nemám menses primo na den každý mesic vždy o par dni pozdeji 1-5 max. No máme 10.11 a nic test jsem si dělala před necelým týdnem a negativní. Bolest v podbrisku jako bych to měla dostat a měla jsem i výtok ale takovej jakoby ze mě vytekla voda čirá měla jsem mokré kalhotky. Mate někdo zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.19 20:03
@Anonymní píše:
Holky, měla jsem to dostat kolem 21.10. Nemám menses primo na den každý mesic vždy o par dni pozdeji 1-5 max. No máme 10.11 a nic test jsem si dělala před necelým týdnem a negativní. Bolest v podbrisku jako bych to měla dostat a měla jsem i výtok ale takovej jakoby ze mě vytekla voda čirá měla jsem mokré kalhotky. Mate někdo zkušenost? Děkuji

To, co píšeš jsem měla na začátku těhotenství. Test mně vyšel asi 14 dnů po zpoždění. Ale já vysadila HA, takže to nejde moc porovnávat. Proč si neuděláš test teď?

• Citovat
  • Nahlásit
15370
10.11.19 20:08

Proč si neuděláš test teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 20:18

Nemám test při sobě a je večer. padlo na to tema a kdysy ale to už je asi 3 roky se mi stálo, že mi úplně vynechal jeden Mesic. Mám hodně i stres teď tak to spojuju i s tim, ale zítra si ho určitě udělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 20:21
@lachtanice86 píše:
Proč si neuděláš test teď?

Nemám test při sobě a je večer. padlo na to tema a kdysy ale to už je asi 3 roky se mi stálo, že mi úplně vynechal jeden Mesic. Mám hodně i stres teď tak to spojuju i s tim, ale zítra si ho určitě udělám.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat