Nedostal moje zprávy přes messenger na FB, ostatní ano

107
26.8.18 12:52

Nedostal moje zpravy pres messenger na FB, ostatni ano

Ahojky,

asi divny dotaz… pro nekoho zbytecny…

Vcera jsem na messengeru na FB poslala jednomu cloveku par zprav. Jenze se mi u toho stale ukazuje takove to bile kolecko, ne profilovka ze to cetl ani ne to modre ale takove to nevyplne bile. Urcite to nedostal, protoze na tak sokujici zpravy by reagoval dotycny. Posilala jsem to vcera a do ted beze zmeny. Psala jsem i jinym lidem a vse v pohode u nich. Takze kde je chyba. Ten clovek ne v hlavnim meste, takze na signalu navic me to ukazuje prubezne, ze byl aktivni. Psala jsem znamemu jinemu a ten rikal, ze jsi s dotycnym v pohode psal… takze to nemuze byt tedy ani u nej chyba…

snad osud nebo ja nevim, ze zrovna nase zpravy nefunguji… FB jako takove nema (ale to nema vliv pred tydnem jsme si psali) a po nikom mu vzkazat nemuzu at se podiva do zprav protoze je to tajne…

odinstalovala jsem to a znova nainstalivala atd… ale stale je tam bile kolecko, takze zpravu nedostal…

cim to…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5068
26.8.18 12:55
@Black Sea píše:
Ahojky,

asi divny dotaz… pro nekoho zbytecny…

Vcera jsem na messengeru na FB poslala jednomu cloveku par zprav. Jenze se mi u toho stale ukazuje takove to bile kolecko, ne profilovka ze to cetl ani ne to modre ale takove to nevyplne bile. Urcite to nedostal, protoze na tak sokujici zpravy by reagoval dotycny. Posilala jsem to vcera a do ted beze zmeny. Psala jsem i jinym lidem a vse v pohode u nich. Takze kde je chyba. Ten clovek ne v hlavnim meste, takze na signalu navic me to ukazuje prubezne, ze byl aktivni. Psala jsem znamemu jinemu a ten rikal, ze jsi s dotycnym v pohode psal… takze to nemuze byt tedy ani u nej chyba…

snad osud nebo ja nevim, ze zrovna nase zpravy nefunguji… FB jako takove nema (ale to nema vliv pred tydnem jsme si psali) a po nikom mu vzkazat nemuzu at se podiva do zprav protoze je to tajne…

odinstalovala jsem to a znova nainstalivala atd… ale stale je tam bile kolecko, takze zpravu nedostal…

cim to…?

Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.

Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
26.8.18 13:06

Tak pokud je to bílé prázdné kolečko tak to znamená, že se to vůbec neposlalo ne? A to jde psát na zprávy když dotyčný nemá facebook? Co se vykašlat na sociální sítě a zavolat mu případně poslat SMS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
26.8.18 13:14

Třeba na tebe kašle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
26.8.18 13:31

Ještě je možný, že si tě bloknul. Nebo mě napadá, jestli tě nemá v přátelích, tak ta zpráva se nedoručí, pokud to ručně nepovolí. Takže to asi povolit nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hodinarka
26.8.18 13:33

Bílé kolečko znamená, že se to neodeslalo. Chyba je u tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
107
26.8.18 14:07
@hodinarka píše:
Bílé kolečko znamená, že se to neodeslalo. Chyba je u tebe.

vsem ostatnim to doslo… jak to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
26.8.18 14:08
@Čičorečka píše:
Ještě je možný, že si tě bloknul. Nebo mě napadá, jestli tě nemá v přátelích, tak ta zpráva se nedoručí, pokud to ručně nepovolí. Takže to asi povolit nechce.

ne normalne si pisem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
@171Jirka píše:
Třeba na tebe kašle.

ctes co pisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
@Limi123 píše:
Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

na zpravu se tesi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
26.8.18 14:10
@Limi123 píše:
Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

ne zpravu potrebuje… ceka na ni..

co sokujiciho…? domlouvame se koho zabijeme :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
26.8.18 14:11
@Black Sea píše:
ne normalne si pisem

No tak to je divný. Fakt si tě nebloknul? Jestli se na zprávu těší, napiš mu sms nebo mu zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
26.8.18 14:41

Nebloknul si te. To bys tam měla napsáno že na konverzaci nelze momentálně odpovědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
26.8.18 15:19
@Black Sea píše:
ctes co pisu?

Já jen reagoval na dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
26.8.18 19:12
@Vladimirovna píše:
Nebloknul si te. To bys tam měla napsáno že na konverzaci nelze momentálně odpovědět.

ja vim ze ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat