Reklama

Nedostal moje zprávy přes messenger na FB, ostatní ano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 26.08.18 12:52
Nedostal moje zpravy pres messenger na FB, ostatni ano

Ahojky,

asi divny dotaz… pro nekoho zbytecny…

Vcera jsem na messengeru na FB poslala jednomu cloveku par zprav. Jenze se mi u toho stale ukazuje takove to bile kolecko, ne profilovka ze to cetl ani ne to modre ale takove to nevyplne bile. Urcite to nedostal, protoze na tak sokujici zpravy by reagoval dotycny. Posilala jsem to vcera a do ted beze zmeny. Psala jsem i jinym lidem a vse v pohode u nich. Takze kde je chyba. Ten clovek ne v hlavnim meste, takze na signalu navic me to ukazuje prubezne, ze byl aktivni. Psala jsem znamemu jinemu a ten rikal, ze jsi s dotycnym v pohode psal… takze to nemuze byt tedy ani u nej chyba…

snad osud nebo ja nevim, ze zrovna nase zpravy nefunguji… FB jako takove nema (ale to nema vliv pred tydnem jsme si psali) a po nikom mu vzkazat nemuzu at se podiva do zprav protoze je to tajne…

odinstalovala jsem to a znova nainstalivala atd… ale stale je tam bile kolecko, takze zpravu nedostal…

cim to…?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3031 příspěvků 26.08.18 12:55
@Black Sea píše:
Ahojky,

asi divny dotaz… pro nekoho zbytecny…

Vcera jsem na messengeru na FB poslala jednomu cloveku par zprav. Jenze se mi u toho stale ukazuje takove to bile kolecko, ne profilovka ze to cetl ani ne to modre ale takove to nevyplne bile. Urcite to nedostal, protoze na tak sokujici zpravy by reagoval dotycny. Posilala jsem to vcera a do ted beze zmeny. Psala jsem i jinym lidem a vse v pohode u nich. Takze kde je chyba. Ten clovek ne v hlavnim meste, takze na signalu navic me to ukazuje prubezne, ze byl aktivni. Psala jsem znamemu jinemu a ten rikal, ze jsi s dotycnym v pohode psal… takze to nemuze byt tedy ani u nej chyba…

snad osud nebo ja nevim, ze zrovna nase zpravy nefunguji… FB jako takove nema (ale to nema vliv pred tydnem jsme si psali) a po nikom mu vzkazat nemuzu at se podiva do zprav protoze je to tajne…

odinstalovala jsem to a znova nainstalivala atd… ale stale je tam bile kolecko, takze zpravu nedostal…

cim to…?

Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.

Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

zuza92
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 26.08.18 13:06

Tak pokud je to bílé prázdné kolečko tak to znamená, že se to vůbec neposlalo ne? A to jde psát na zprávy když dotyčný nemá facebook? Co se vykašlat na sociální sítě a zavolat mu případně poslat SMS?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 26.08.18 13:14

Třeba na tebe kašle.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 26.08.18 13:31

Ještě je možný, že si tě bloknul. Nebo mě napadá, jestli tě nemá v přátelích, tak ta zpráva se nedoručí, pokud to ručně nepovolí. Takže to asi povolit nechce.

hodinarka
Kecalka 159 příspěvků 26.08.18 13:33

Bílé kolečko znamená, že se to neodeslalo. Chyba je u tebe.

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 26.08.18 14:07
@hodinarka píše:
Bílé kolečko znamená, že se to neodeslalo. Chyba je u tebe.

vsem ostatnim to doslo… jak to?

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 26.08.18 14:08
@Čičorečka píše:
Ještě je možný, že si tě bloknul. Nebo mě napadá, jestli tě nemá v přátelích, tak ta zpráva se nedoručí, pokud to ručně nepovolí. Takže to asi povolit nechce.

ne normalne si pisem

Black Sea
@171Jirka píše:
Třeba na tebe kašle.

ctes co pisu?

Black Sea
@Limi123 píše:
Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

na zpravu se tesi…

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 26.08.18 14:10
@Limi123 píše:
Proste se rozhodl, ze mu nestoji za to, si tu zpravu od tebe rozkliknout. Pripadne se mu treba na mobilu zobrazil jeji zacatek a rozhodl se, ze ji nebude dal cist a nerozklikl ji.Prosim te, co tak sokujiciho rozesilas svym znamym?

ne zpravu potrebuje… ceka na ni..

co sokujiciho…? domlouvame se koho zabijeme :potlesk:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 26.08.18 14:11
@Black Sea píše:
ne normalne si pisem

No tak to je divný. Fakt si tě nebloknul? Jestli se na zprávu těší, napiš mu sms nebo mu zavolej.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 26.08.18 14:41

Nebloknul si te. To bys tam měla napsáno že na konverzaci nelze momentálně odpovědět.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 26.08.18 15:19
@Black Sea píše:
ctes co pisu?

Já jen reagoval na dotaz.

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 26.08.18 19:12
@Vladimirovna píše:
Nebloknul si te. To bys tam měla napsáno že na konverzaci nelze momentálně odpovědět.

ja vim ze ne

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama