Nedostala jsem menzes, TT negativní

496
1.3.16 20:11

Nedostala jsem menzes TT negativni

Ahoj holky. Mam minimalne tyden spozdeni s menstruaci ( presne nevim protoze jsem si to posledne nepoznamenala), TT uz mam za sebou dva a oba byli negativni.. Svedla bych to mozna na kojeni, ale od te doby co jsem zacala kojit min jsem M mela uz trikrat a ted kojim jeste min a furt nic.. Pockam jeste tyden a asi skocim na gyndu.. Furt me vrta v hlave jestli tam nemuzu mit nakyho prcka, ale u male me TT ukazal hned tri dny po spozdeni.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

537
1.3.16 20:22

No já ti nevím když nevíš aspoň přibližné datum menstruace tak to je těžké. Ale když ty tt byli negat.tak bych počkala pár dní a skusila znova.ale možná při kojení to rozhozené mít můžeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.3.16 20:23
@chrastitko11 píše:
Ahoj holky. Mam minimalne tyden spozdeni s menstruaci ( presne nevim protoze jsem si to posledne nepoznamenala), TT uz mam za sebou dva a oba byli negativni.. Svedla bych to mozna na kojeni, ale od te doby co jsem zacala kojit min jsem M mela uz trikrat a ted kojim jeste min a furt nic.. Pockam jeste tyden a asi skocim na gyndu.. Furt me vrta v hlave jestli tam nemuzu mit nakyho prcka, ale u male me TT ukazal hned tri dny po spozdeni.. :nevim:

proste mas jen rozhodzenej cyklus nic vic ;) na gyndu bych urcite zaskočila at tu udela utz nebo nabere krev a budes vedet vic hnedka ;) ale byla bych uplne v klidu ;)

• Citovat
  • Upravit
1712

@chrastitko11 Já to měla taky teď jako ty. Měla jsem zpoždění 14 dní a test negativní. Na gyndě jsem byla 12 den zpoždění a vše bylo ok a po 2 dnech došla. Dr. mi řekla, že při kojení se to může stávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372

Ahoj a jak casto a dlouho kojis, nemuze to byt z toho, ze se ti to jeste nesrovnalo? Jestli mate sex bez ochrany tak to samozrejme mozne je, ze tehotn jsi. Ja mam teda taky tyden zpozdeni asi je nejakej divnej mesic :) Urcite bych se objednala na gyn, at vis na cem jsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
1.3.16 21:36

@yasmine5 no jako davame si pozor :lol: :lol:
Kojim uz jen jednou vecer a rano.. Pred tim sem kojila vic a MS jsem mela..
Je mozny, ze se me to jeste nesrovnalo..

No pockam tyden a kdyztak pujdu k DR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama